Kārkliņa “gols” ļauj “Valmierai” revanšēties komandai “Talsu NSS/Krauzers”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Spraigākā no piecām sestdien, 19.februārī, paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm norisinājās Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur FBK “Valmiera” centās revanšēties komandai “Talsu NSS/Krauzers” par regulārā turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Valmieriešiem savu mērķi izdevās sasniegt, svinot uzvaru ar 6:5. Izšķirošais vārtu guvums Arvja Kārkliņa kontā.

Regulārā turnīra pirmā apļa spēlē, kas 10. oktobrī notika komandas “Talsu NSS/Krauzers” laukumā, uzvaru ar 8:6 izcīnīja mājinieki. Sestdien abas komandas tikās valmieriešu laukumā, jau 31. minūtē Valmieras florbolisti nonāca iedzinējos ar 0:1, jo ar precīzu metienu izcēlās talsenieks Valters Kalnietis. Tiesa, jau 3. minūtē pēc Roberta Ploriņa metiena rezultāts jau atkal kļuva neizšķirts (1:1), bet 6. minūtē valmieriešus vadībā ar 2:1 izvirzīja Gvido Lauga. Vienu vārtu pārsvars (3:2) laukuma saimniekiem bija arī pēc pirmā perioda. Spēles vidū Valmieras komanda ieguva pat divu vārtu handikapu (5:3), bet līdz otrajam pārtraukumam viesi spēja atjaunot neizšķirtu rezultātu – 5:5. Pēdējā perioda pirmajā minūtē valmierieši nespēja realizēt soda metienu, bet septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām FBK “Valmiera” tomēr panāca 6:5. Uzvaras vārtus pēc Matīsa Salmiņa piespēles iemeta Arvis Kārkliņš.