Valmieras Ziņas

Kādu dāvanu pirkt Ziemassvētkos? Oriģinālas dāvanu idejas

Lasīšanas laiks: 2 min

Ko pirkt svētkos? Ja šis jautājums neļauj tev gulēt naktī, piedāvājam idejas, no kā iedvesmoties. Aicinām šogad izvēlēties oriģinālas dāvanas saviem mīļajiem. Standarta dāvanu vietā uzaicini viņus uz brīnišķīgo emociju un pārdzīvojumu pasauli – uzdāvini neaizmirstamu pieredzi!

Kā pārsteigt savus mīļos Ziemassvētkos?

Daudziem Ziemassvētku dāvanas asociējas ar skaisti iesaiņotām kastēm zem eglītes. Tie var būt arī dāvanu maisiņi. Lielu pārsteigumu noteikti sagādās aploksne zem eglītes… Atverot to, dāvanas saņēmējs noteikti aizdomāsies, kas ir iekšā. Izklausās pēc ideāla scenārija decembra pārsteigumam? Tu vari sagādāt to saviem mīļajiem! Pasūti kuponu piedzīvojumam un ievieto to dekoratīvā aploksnē. Saņēmēja sejas izteiksme būs nenovērtējama. Pats to redzēsi!

Ko nopirkt Ziemassvētkos – interesantas un neparastas dāvanu idejas

Viena interesanta dāvanu ideja ir ielūgums uz vakariņām tumsā. Tas ir piedāvājums cilvēkiem, kuri meklē kulinārijas piedzīvojumus. Tas noteikti ir kaut kas oriģināls un unikāls. Kad redze ir “izslēgta” uz ēdienreizes laiku, pārējās maņas sāks darbosies pilnā sparā. Interesants piedāvājums ir arī vizināšanās ar suņu pajūgiem – tā ir lieliska ideja Ziemassvētku dāvanai. Šādā braucienā radušās emocijas noteikti paliks Tavu tuvinieku atmiņā uz ilgu laiku.

Kursi ambiciozajiem un zinātkārajiem – izglītojoša dāvana

Interesanta ideja Ziemassvētku dāvanai ir kurss par tēmu, kas sakrīt ar dāvanas saņēmēja interesēm. Pateicoties tam, saņēmējs varēs padziļināt savas zināšanas un iegūt jaunas iemaņas. Vari izvēlēties valodu, profesionālos kursus, kā arī kulinārijas vai keramikas darbnīcas! Katram var atrast kaut ko, kas atbilst viņu gaumei. Personības attīstības dāvināšana Ziemassvētkos ir patiešām jauks plāns. To ir vērts atcerēties un īstenot.

Adrenalīna pilnas dāvanas

Oriģināla dāvana ir arī dāvana, kuru var atcerēties ilgu laiku. Pie šādām dāvanām noteikti pieder kupons kādam trakam notikumam – lēciens ar izpletni, lēkšana ar gumiju, niršana karjerā. Vai Tavu mīļoto vidū ir kāds cilvēks, kuram patīk izjust spēcīgu adrenalīna devu? Tad ideāla dāvana viņam būs kāds ekstrēms pasākums, kurā viņš vēl nekad nav piedalījies. Tā var būt militārā izdzīvošana, motokross vai nedēļas nogales izdzīvošanas skola. Uzaicini mīļoto uz pasākumu, kura laikā – papildus jautrībai – viņam būs iespēja pārbaudīt savas taktiskās prasmes!

Dāvanas oriģinalitāte un tās pieskaņošana saņēmējam ir ļoti svarīgi elementi. Pateicoties tām, dāvanai ir iespēja kļūt par vienu no foršākajām!

 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri