Valmieras Ziņas

Kādu dāvanu pirkt Ziemassvētkos? Oriģinālas dāvanu idejas

Lasīšanas laiks: 2 min

Ko pirkt svētkos? Ja šis jautājums neļauj tev gulēt naktī, piedāvājam idejas, no kā iedvesmoties. Aicinām šogad izvēlēties oriģinālas dāvanas saviem mīļajiem. Standarta dāvanu vietā uzaicini viņus uz brīnišķīgo emociju un pārdzīvojumu pasauli – uzdāvini neaizmirstamu pieredzi!

Kā pārsteigt savus mīļos Ziemassvētkos?

Daudziem Ziemassvētku dāvanas asociējas ar skaisti iesaiņotām kastēm zem eglītes. Tie var būt arī dāvanu maisiņi. Lielu pārsteigumu noteikti sagādās aploksne zem eglītes… Atverot to, dāvanas saņēmējs noteikti aizdomāsies, kas ir iekšā. Izklausās pēc ideāla scenārija decembra pārsteigumam? Tu vari sagādāt to saviem mīļajiem! Pasūti kuponu piedzīvojumam un ievieto to dekoratīvā aploksnē. Saņēmēja sejas izteiksme būs nenovērtējama. Pats to redzēsi!

Ko nopirkt Ziemassvētkos – interesantas un neparastas dāvanu idejas

Viena interesanta dāvanu ideja ir ielūgums uz vakariņām tumsā. Tas ir piedāvājums cilvēkiem, kuri meklē kulinārijas piedzīvojumus. Tas noteikti ir kaut kas oriģināls un unikāls. Kad redze ir “izslēgta” uz ēdienreizes laiku, pārējās maņas sāks darbosies pilnā sparā. Interesants piedāvājums ir arī vizināšanās ar suņu pajūgiem – tā ir lieliska ideja Ziemassvētku dāvanai. Šādā braucienā radušās emocijas noteikti paliks Tavu tuvinieku atmiņā uz ilgu laiku.

Kursi ambiciozajiem un zinātkārajiem – izglītojoša dāvana

Interesanta ideja Ziemassvētku dāvanai ir kurss par tēmu, kas sakrīt ar dāvanas saņēmēja interesēm. Pateicoties tam, saņēmējs varēs padziļināt savas zināšanas un iegūt jaunas iemaņas. Vari izvēlēties valodu, profesionālos kursus, kā arī kulinārijas vai keramikas darbnīcas! Katram var atrast kaut ko, kas atbilst viņu gaumei. Personības attīstības dāvināšana Ziemassvētkos ir patiešām jauks plāns. To ir vērts atcerēties un īstenot.

Adrenalīna pilnas dāvanas

Oriģināla dāvana ir arī dāvana, kuru var atcerēties ilgu laiku. Pie šādām dāvanām noteikti pieder kupons kādam trakam notikumam – lēciens ar izpletni, lēkšana ar gumiju, niršana karjerā. Vai Tavu mīļoto vidū ir kāds cilvēks, kuram patīk izjust spēcīgu adrenalīna devu? Tad ideāla dāvana viņam būs kāds ekstrēms pasākums, kurā viņš vēl nekad nav piedalījies. Tā var būt militārā izdzīvošana, motokross vai nedēļas nogales izdzīvošanas skola. Uzaicini mīļoto uz pasākumu, kura laikā – papildus jautrībai – viņam būs iespēja pārbaudīt savas taktiskās prasmes!

Dāvanas oriģinalitāte un tās pieskaņošana saņēmējam ir ļoti svarīgi elementi. Pateicoties tām, dāvanai ir iespēja kļūt par vienu no foršākajām!

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 8 stundas (0.271 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Sociālais pedagogs”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā; • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar Iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem; • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai; • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto; un Jums ir: • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 30 stundas (0,750 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs/-a”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri