Valmieras Ziņas

Kā Ziemassvētku dāvanai likt izcelties starp pārējām

Dažiem Ziemassvētku dāvanu gādāšana gadu no gada ir pēdējā brīža rūpes, savukārt citiem tas ir meditatīvs process, kuram domas tiek veltītas krietnu laiku pirms pašiem svētkiem. Ja sevi pieskaiti pie otro cilvēku tipa, noteikti novērtē ne tikai sev īpaši pasniegtu dāvanu, bet par tādas sagādāšanu parūpējies arī pats. Kā ar praktiskiem paņēmieniem Ziemassvētku dāvanu padarīt personīgāku tās saņēmējam – skaidro Samsung kopā ar “Cherry picking Deco” radošo direktori un svētku sajūtu mednieci Līvu Vīganti.

1. Dāvanas iesaiņojamo papīru radi pats

“Dažkārt par pašas dāvanas saturu svarīgāks ir tā iesaiņošanas veids”, ir pārliecināta L.Vīgante, un šajos svētkos iesaka dāvanu iesaiņojamu papīru veidot pašiem. Uz melna papīra ar baltu flomāsteru var veidot dažādus svētku ornamentus, vai uz kraftpapīra rakstīt krāsainus novēlējumus, veikt atspiedumus no paša radīta korķa zīmoga un citas – variācijas ir plašas un variējamas atkarībā no dāvanas saņēmēja gaumes un interesēm. Līva arī iesaka nemest ārā avīzes un krustvārdu mīklu izdevumus – tie, tāpat kā vecu grāmatu lapas, var sākt otro dzīvi dāvanas iesaiņojuma veidā.

2. Izplāno dāvanas pasniegšanas procesu

Līva, kuras ikdienas darbs ir saistīts arī ar svētku atmosfēras radīšanu, neslēpj, ka dāvanas pasniegšanas un saņemšanas process ir tas, kas dažkārt rada paliekošākas atmiņas un prieku, nekā pati dāvana. Tāpēc, sekojot līdzi apdāvināšanas modes tendencēm, viņa iesaka padomāt par veidiem, kā saņēmējs savu dāvanu var “nopelnīt”. “Tas var būt rēbuss, kas jāatmin, lai uzzinātu dāvanas atrašanās vietu, spēle, kuru uzvarot, var tikt pie tālākām norādēm, rituāls, kuru izpildot visi svētku viesi tiek apdāvināti,” dažus no piemēriem nosauc Līva.

3. Izvēlies iesaiņojumu, kas ļauj minēt dāvanas saturu

Tiem, kuri sevī nejūt radošo garu, bet dāvanu šogad vēlas pasniegt gan īpašā iesaiņojumā, gan veidā, Līva iesaka izmantot veikalā piedāvātās bezmaksas dāvanas saiņošanas iespējas. Tādās reizēs ierasti tiek izmantots dāvanai vai veikalam atbilstošas krāsas ietinamais papīrs, kas savukārt ļauj dāvanas pasniegšanas brīdi pārvērst par spēli, kurā visi min, kas tajā atrodas. 

4. Pievieno kartīti kā ķirsi uz kūkas

“Dāvanu vēl personīgāku un īpašāku tās saņēmējam var padarīt pievienota paša uzmeistarota vārda vai vēlējuma kartīte,” saka Līva un tās veidošanai iesaka izmantot akvareļu krāsas, tintes pildspalvas, flomāsterus, spīdīgas uzlīmes un citus materiālus. Pieaugušajiem tā var būt atgriešanās bērnībā vai arī radoši pavadīts laiks kopā ar mazākajiem ģimenes locekļiem. Saskaņotākam koptēlam Līva aicina arī nebaidīties kartītē izmantot tos pašus krāsu motīvus vai ornamentus, kas atspoguļoti iesaiņojumā. Savukārt vārdu kartītes veidošanā var eksperimentēt ar kaligrāfiski veidotiem iniciāļiem.

5. Individuāls pieskāriens arī dāvanai

Līva savā pieredzē novērojusi, ka cilvēki nereti atmet ar roku dāvanu saiņošanas procesam, jo maldīgi uzskata, ka prieku spēs sagādāt tās saturs – īpaši tad, ja dāvana ir ļoti vērtīga. Šāda tendence spilgti bija novērojama pirms dažiem gadiem. Savukārt šajā sezonā uzsvars tiek likts uz to, ka jebkurai dāvanai neatkarīgi no tās vērtības ir jābūt ar individuālu pieskārienu. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri