Valmieras Ziņas

Kā pasargāt savu veselību un nodrošināt higiēnu publiskajās labierīcībās

Labierīcības ir viena no svarīgākajām telpām ikvienā sabiedriskā vai privātā iestādē. Ikviena persona savās dienas gaitās vismaz pāris reizes apmeklē arī labierīcības, tādēļ šīm telpām jābūt ērtām, patīkamām un higiēniski tīrām. Taču novērots – jo lielāka organizācija, jo biežāk rodas iespaids, ka tualetes telpa nav pietiekami tīra vai pat apdraudēt veselību, jo to apmeklē tik daudz cilvēku.

Kādus draudus veselībai var radīt netīra sēdvirsma?

Kaut arī mediķi jau gadiem uzsver, ka publiskās labierīcībās nav iespējams inficēties ar dažādām seksuāli transmisīvām slimībām, tostarp HIV, par ko atgādina arī Slimību profilakses un kontroles centrs, tomēr zināmu piesardzību vajadzētu ievērot. Arī speciālists dermatoloģijā norāda, ka infekciju pārnese ar virsmu starpniecību ir iespējama tikai teorētiski, savukārt reālajā dzīvē būtu jāsakrīt pārāk daudziem specifiskiem apstākļiem, lai apdraudējums būtu reāls. Jebkurā gadījumā labierīcību apmeklējums būs daudz patīkamāks un arī drošāks, ja poda sēdvirsma būs higiēniski tīra un neradīs papildu psiholoģisko spriedzi. 

Visdrošāk ir sēdvirsmu dezinficēt

Kā rīkoties droši? Dezinficēt poda sēdvirsmu ar speciālām putām un vienmēr pēc tualetes apmeklējuma rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm! Higiēnas aprīkojuma servisa uzņēmums “Elis” piedāvā īpašu higiēnas produktu tualetēm – “Clean Seat”. “Clean Seat” ir dezinfekcijas putas, kuru dozatoru uzstāda tieši tualetes kabīnē. Šīs putas uzspiež uz tualetes papīra loksnes un tad dezinficē poda sēdvirsmu, noslaukot to. Tā var atbrīvoties no teju 100% baktēriju, kas varētu atrasties uz sēdvirsmas. Vēl viena šī dezinfekcijas līdzekļa priekšrocība ir – tas ir ātri nožūstošs!  Izmantoto papīra loksni var vienkārši noskalot podā.

Foto: Elis.lv

Kā saglabāt maksimāli augstu higiēnas līmeni tualetē

  • Dezinficējiet poda sēdvirsmu ar “Clean Seat” putām pirms lietošanas. Sēdvirsma būs higiēniski tīra un droša.
  • Pēc tualetes apmeklējuma obligāti rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm.

“Clean Seat” dezinfekcijas putu izmantošana tualetes poda sēdvirsmas dezinfekcijai un pareiza roku mazgāšana pēc tualetes apmeklējuma ir drošākais veids, kā pasargāt savu veselību gan no vīrusiem, gan citām iespējamām slimībām. Informāciju par pareizu roku mazgāšanu skatiet Slimību profilakses un kontroles centra vietnē.

Lai pasūtītu tualetes poda sēdvirsmas dezinfekcijas putas “Clean Seat”, sazinieties ar uzņēmumu “Elis”. Visvienkāršāk to izdarīt, aizpildot saziņas veidlapu tīmekļvietnē Elis.com, un klientu apkalpošanas speciālists ar jums sazināsies. “Clean Seat” ir pilna servisa produkts – “Elis” veic regulāru dezinfekcijas putu uzpildi un nodrošina apkalpošanu, Jūsu ziņā paliek tikai šī produkta lietošana.

“Elis” piedāvā plašu klāstu higiēnas aprīkojuma nomu un servisu nevainojamai labierīcību tīrībai. Ieskatieties vietnē Elis.com un iepazīstieties arī ar pārējiem higiēnas servisa produktiem – automātisko papīra ruļļa dvieļa turētāju, tualetes papīra turētāju, tualetes birsti, putu ziepju dozatoru u.c. Visiem “Elis” higiēnas produktu turētājiem, tajā skaitā arī “Clean Seat” dozatoram ir sudraba jonu pārklājums, tas nodrošina vēl augstāku higiēnas līmeni labierīcībās. Visi produkti pieejami 8 dažādās krāsās, ko veiksmīgi varēsiet pielāgot savam uzņēmuma vai iestādes labierīcību interjeram.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri