Valmieras Ziņas

Kā pasargāt savu veselību un nodrošināt higiēnu publiskajās labierīcībās

Labierīcības ir viena no svarīgākajām telpām ikvienā sabiedriskā vai privātā iestādē. Ikviena persona savās dienas gaitās vismaz pāris reizes apmeklē arī labierīcības, tādēļ šīm telpām jābūt ērtām, patīkamām un higiēniski tīrām. Taču novērots – jo lielāka organizācija, jo biežāk rodas iespaids, ka tualetes telpa nav pietiekami tīra vai pat apdraudēt veselību, jo to apmeklē tik daudz cilvēku.

Kādus draudus veselībai var radīt netīra sēdvirsma?

Kaut arī mediķi jau gadiem uzsver, ka publiskās labierīcībās nav iespējams inficēties ar dažādām seksuāli transmisīvām slimībām, tostarp HIV, par ko atgādina arī Slimību profilakses un kontroles centrs, tomēr zināmu piesardzību vajadzētu ievērot. Arī speciālists dermatoloģijā norāda, ka infekciju pārnese ar virsmu starpniecību ir iespējama tikai teorētiski, savukārt reālajā dzīvē būtu jāsakrīt pārāk daudziem specifiskiem apstākļiem, lai apdraudējums būtu reāls. Jebkurā gadījumā labierīcību apmeklējums būs daudz patīkamāks un arī drošāks, ja poda sēdvirsma būs higiēniski tīra un neradīs papildu psiholoģisko spriedzi. 

Visdrošāk ir sēdvirsmu dezinficēt

Kā rīkoties droši? Dezinficēt poda sēdvirsmu ar speciālām putām un vienmēr pēc tualetes apmeklējuma rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm! Higiēnas aprīkojuma servisa uzņēmums “Elis” piedāvā īpašu higiēnas produktu tualetēm – “Clean Seat”. “Clean Seat” ir dezinfekcijas putas, kuru dozatoru uzstāda tieši tualetes kabīnē. Šīs putas uzspiež uz tualetes papīra loksnes un tad dezinficē poda sēdvirsmu, noslaukot to. Tā var atbrīvoties no teju 100% baktēriju, kas varētu atrasties uz sēdvirsmas. Vēl viena šī dezinfekcijas līdzekļa priekšrocība ir – tas ir ātri nožūstošs!  Izmantoto papīra loksni var vienkārši noskalot podā.

Foto: Elis.lv

Kā saglabāt maksimāli augstu higiēnas līmeni tualetē

  • Dezinficējiet poda sēdvirsmu ar “Clean Seat” putām pirms lietošanas. Sēdvirsma būs higiēniski tīra un droša.
  • Pēc tualetes apmeklējuma obligāti rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm.

“Clean Seat” dezinfekcijas putu izmantošana tualetes poda sēdvirsmas dezinfekcijai un pareiza roku mazgāšana pēc tualetes apmeklējuma ir drošākais veids, kā pasargāt savu veselību gan no vīrusiem, gan citām iespējamām slimībām. Informāciju par pareizu roku mazgāšanu skatiet Slimību profilakses un kontroles centra vietnē.

Lai pasūtītu tualetes poda sēdvirsmas dezinfekcijas putas “Clean Seat”, sazinieties ar uzņēmumu “Elis”. Visvienkāršāk to izdarīt, aizpildot saziņas veidlapu tīmekļvietnē Elis.com, un klientu apkalpošanas speciālists ar jums sazināsies. “Clean Seat” ir pilna servisa produkts – “Elis” veic regulāru dezinfekcijas putu uzpildi un nodrošina apkalpošanu, Jūsu ziņā paliek tikai šī produkta lietošana.

“Elis” piedāvā plašu klāstu higiēnas aprīkojuma nomu un servisu nevainojamai labierīcību tīrībai. Ieskatieties vietnē Elis.com un iepazīstieties arī ar pārējiem higiēnas servisa produktiem – automātisko papīra ruļļa dvieļa turētāju, tualetes papīra turētāju, tualetes birsti, putu ziepju dozatoru u.c. Visiem “Elis” higiēnas produktu turētājiem, tajā skaitā arī “Clean Seat” dozatoram ir sudraba jonu pārklājums, tas nodrošina vēl augstāku higiēnas līmeni labierīcībās. Visi produkti pieejami 8 dažādās krāsās, ko veiksmīgi varēsiet pielāgot savam uzņēmuma vai iestādes labierīcību interjeram.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums ar 2021.gada 1.septembri aicina darbā LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā. Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv

Mūsu partneri