Valmieras Ziņas

“Jysk” plāno atvērt veikalu Valmierā tuvākajos divos gados

Lasīšanas laiks: 2 min

Mājsaimniecības preču tirgotājs SIA “Jysk Linnen’n Furniture” (“Jysk”) tuvākajos divos gados pieļauj iespēju Latvijā atvērt piecus sešus veikalus, intervijā aģentūrai LETA sacīja “Jysk” valdes loceklis Artūrs Vikmanis.

Vienlaikus viņš norādīja, ka Igaunijā “Jysk” saskata iespēju atvērt vēl četrus piecus veikalus, bet Lietuvā tiek strādāts pie divu veikalu atvēršanas līdz šā gada vasarai.

“Igaunijā mums ir 12 veikali, un redzam iespējas atvērt vēl četrus piecus veikalus. Nākamajā finanšu gadā mēs turpināsim attīstību, atvērsim vismaz divus veikalus. Latvijā mums šobrīd ir 11 veikali un, iespējams, nākamajā finanšu gadā atvērsim vienu veikalu un pēc gada vēl četrus piecus veikalus. Lietuvā ir 13 veikali, un šobrīd strādājam pie tā, lai atvērtu vēl divus veikalus līdz vasarai,” sacīja Vikmanis, piebilstot, ka kompānijai ir arī 10 veikalu Baltkrievijā.

Viņš atzīmēja, ka Latvijā vēsturiski ir izveidojies situācija, kad lielākā veikalu koncentrācija ir Rīgā, taču nākotnē kompānija plāno veikalu tīkla attīstību reģionos,

tostarp noteikti veikals būs Valmierā, lai gan šobrīd vēl nav iespējams pateikt, vai tas būs nākamgad vai vēl pēc gada,

kā arī veikals noteikti tiks atvērts Rēzeknē. Iespējams, kompānija atvērs kādu jaunu veikalu arī Rīgā.

Jautāts, kādas investīcijas šogad kopumā ir plānotas, Vikmanis atturējās nosaukt konkrētas summas.

“Galvenie investīciju virzieni ir tirdzniecības tīkla paplašināšanā, esošo veikalu uzlabošanā atbilstoši jaunajam konceptam. Tuvāko piecu gadu laikā mēs plānojam renovēt visus veikalus atbilstoši jaunajam konceptam. Tie ir galvenie investīciju virzieni. Tāpat mēs domājam, kā uzlabot mūsu iekšējās sistēmas, lai celtu produktivitāti un būtu mazāk nepieciešams manuāls darbs, kā arī skatāmies, lai uzlabotu darba apstākļus darbiniekiem un darba vidi,” viņš sacīja.

Vikmanis piebilda, ka kompānija pagājušajā gadā atvēra divus jaunā koncepta veikalus – vienu Liepājā un vienu Ventspilī, kā arī “Jysk” atvēra jaunu veikalu tirdzniecības centrā “Sāga”, Rīgā. “Visi nākamie veikali būs jaunā koncepta. Galvenā atšķirība ir tā, ka jaunā koncepta veikalos preces ir izvietotas citādāk, radot pircējiem mājīguma sajūtu un skandināvisku atmosfēru,” viņš sacīja.

Vienlaikus “Jysk” pārstāvis atzīmēja, ka, pārskatot veikalu tīklu, tika nolemts slēgt veikalu Stirnu ielā, Rīgā. “Mēs pārorganizējām veikalu atrašanās vietas, un konkrēti Stirnu ielas reģionā bija jau pāris veikali. Lai efektīvāk sadalītu resursus un pārdošanu, nolēmām šo veikalu aizvērt,” teica Vikmanis, piebilstot, ka šobrīd “Jysk” Latvijā ir veikali Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri