Valmieras Ziņas

Jura Neikena Dikļu pamatskolu vadīs Guntis Jansons

Lasīšanas laiks: 2 min

28. martā Valmieras novada pašvaldības domes sēdē deputāti Jura Neikena Dikļu pamatskolas direktora amatā apstiprināja Gunti Jansonu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

G. Jansonam profesionālā darbība saistīta ar sporta pedagoģiju, trenera darbu, bērnu un jauniešu mentālās veselības sagatavotību. Strādājis Sporta Veselības centrā Valmierā par treneri un mentālās sagatavotības speciālistu. No 2020. gada bijis Jura Neikena Dikļu pamatskolas sporta skolotājs, daļēji sportu turpinās mācīt arī pēc stāšanās direktora amatā. Organizējis, vadījis vai piedalījies kā lektors tādās bērnu un jauniešu nometnēs kā “Personības akadēmija”, “Piedzīvojumu virpulī”, “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, “Olimpiskais kvants” un citās. G. Jansona intereses ir aktīvs dzīvesveids un sports, pedagoģija un psiholoģija. 

G. Jansons Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē un profesionālo pedagoģisko augstāko izglītību kvalifikācijā sporta skolotājs, ko pēcāk papildinājis ar maģistra grādu sporta zinātnē kvalifikācijā sporta veida (florbola) vecākais treneris. Regulāri papildinājis zināšanas dažādos profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanas kursos.

“Pateicos kolēģiem par pamudinājumu pieteikties amatam, tas ir sava veida novērtējums! Esmu gandarīts, ka mums ar skolas komandu saskan redzējums par skolas attīstību – vēlamies kļūt par pamanāmu lauku teritorijas skolu. Attīstīsimies un pilnveidosimies, strādāsim pie ideju īstenošanas un turpināsim darbu pie skolas identitātes veidošanas,” pauž G. Jansons. 

G. Jansonam uzticēts vadīt ne vien Jura Neikena Dikļu pamatskolu ar 93 skolēniem, bet arī divas tās struktūrvienības – pirmsskolas izglītības programmas īstenošanas vietu Zilākalnā un Dikļos, kurā ir 91 audzēknis (2023. gada 1. septembra dati). 

Jura Neikena Dikļu pamatskolas direktors G. Jansons darba pienākumus sāks pildīt 2. aprīlī.  

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri