Valmieras Ziņas

Jaunizbūvētie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli veicinās Valmieras industriālās zonas attīstību

Šonedēļ Valmieras pilsētas un Kocēnu novada Būvvaldes ekspluatācijā pieņēmušas četrus būvobjektus, kuru pasūtītājs bija SIA “Valmieras ūdens”, bet realizētājs – SIA “ Sanart”. Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbi notika Valmieras rūpnieciskās zonas “Lauktehnika” teritorijā un Abula ielā. Līdz ar to sekmīgi ir pabeigta projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

SIA “Valmieras ūdens” Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš:

“Pateicoties veiktajiem būvdarbiem, vairākiem Abula ielā strādājošiem uzņēmumiem būs iespēja pievienoties jaunbūvētajai kanalizācijas sistēmai, tā samazinot vides piesārņojuma risku jaunizveidotajā industriālajā teritorijā (bijusī Valmieras Lauktehnikas teritorija). Vienlaikus ar jaunu centralizētas kanalizācijas tīklu izbūvi arī realizēta ūdensapgādes tīklu paplašināšana, paaugstinot ūdensapgādes pakalpojumu pieejamību un drošību, kā arī nodrošinot sešu ugunsdzēsības hidrantu izbūvi teritorijā starp Mūrmuižas, Abula un Cempu ielām, kur līdz šim nebija pieejami SIA “Valmieras ūdens” ūdensapgādes pakalpojumi.”

Saskaņā ar noslēgto būvdarbu līgumu Nr.13-8-1/2019 “Kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūve Valmieras industriālajā zonā”, SIA “SANART” šā gada 13. jūlijā pabeidza kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūvi Abula ielā un Kauguru pagasta “Vilnīši” teritorijā. Šie četri objekti bija pēdējie plānotie būvdarbi minētā projekta ietvaros, kura kopējā summa sastādīja 447 853,61 euro bez PVN.

Būvdarbu līgums ar “SANART” paredzēja maģistrālo tīklu izbūvi rūpnieciskajā zonā starp Mūrmuižas ielu un Abula ielu, kanalizācijas tīklu izbūvi 163 405,54 eiro apmērā līdzfinansēja Eiropas Kohēzijas fonds, savukārt SIA “Valmieras ūdens” sedza ūdensapgādes tīklu izbūves izmaksas 191 774,05 eiro apmērā. Projekta realizācija pabeigta plānotajā termiņā un apjomā, uzņēmējs izbūvēja 880,30 metrus pašteces kanalizācijas tīklu un 1074 metrus ūdensapgādes maģistrālo tīklu.

Būvdarbu līgumu Inženiertehnisko būvuzraudzību no 2018. gada 15. februāra līdz šo objektu nodošanai ekspluatācijā un vēl trīs gadus būvdarbu defektu paziņošanas periodā nodrošina SIA “Lakalme”, kuru uzraudzībā kopā tika izbūvēti 4996,3 m inženierkomunikāciju. Būvprojektu autoruzraudzību ūdensapgādes tīkliem nodrošināja SIA “Ekolat”, savukārt kanalizācijas tīkliem – SIA “REM-PRO”.

Kopējās projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta” izmaksas pēc būvdarbu pabeigšanas ir 1 137 343,73 eiro, no kuriem 537 255,40 eiro līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri