Valmieras Ziņas

Jauniešu māja “Ceplis” atzīmē 6 gadu dzimšanas dienu

Mājīgā, draudzīgā un skanīgā 12. septembra vakarā Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas rīkotajā “JIL Grila& sarunu vakarā” visi sanākušie vienojās sarunās un kopā būšanā, lai atzīmētu jauniešu mājas “Ceplis” 6 gadu dzimšanas dienu, JIL jaunās sezonas sākumu, kā arī akustiskās mūzikas pavadībā nodotos grilēšanai.

Tā ir Jauniešu ideju laboratorijas ikgadēja tradīcija – rīkot septembra sākumā brīvo vakaru, kas paredzēts jauniešiem, lai iedvesmotos un uz mirkli aizmirstu ikdienas steigu. Pasākuma apmeklētāji vērtē vakaru kā izdevušos – noslēgumā visi devās mājup ar smaidiem uz sejas un paēduši.

Vakara ietvaros bija iespēja arī uzzināt vairāk par pašu “Cepli” un JIL, ar dažādām aktivitātēm jauniešiem bija iespēja iejusties (kā simulācijā) ik gadu rīkotajā projektu konkursa “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” žūrijas lomā, gan diskutējot par nākamā gada iespējamo pamattēmu, vadlīnijām un kritērijiem, gan vērtējot “iesniegtos” projektu konkursus. Tika pārrunāti dažādi finanšu piesaistes veidi projektu konkursa finansēšanai, kas ir viens no galvenajiem JIL darbības virzieniem.

Tiesa, simulācija bija tikai daļa no vakara aktivitātēm. Ņemot vērā, ka tika svinēta dzimšanas diena, bija izdevība dziedāt “Daudz baltu dieniņu”, sarīkot sadziedāšanos komandās, kā arī apēst pa gabalam dzimšanas dienas burkānkūkas.

Tiem jauniešiem, kuriem nebija iespēja apmeklēt “JIL Grila& sarunu vakaru”, varam droši teikt – viss vēl ir tikai priekšā! Ja Tu vēlies pievienoties JIL komandai, tad mēs Tevi aicinām pievienoties mums nākamajā sapulcē ceturtdien, 19. septembrī, plkst. 17.00 jauniešu mājā “Ceplis”. Varam garantēt – patērētais laiks atmaksāsies ar uzviju!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri