Valmieras Ziņas

Jauniešu māja “Ceplis” atzīmē 6 gadu dzimšanas dienu

Mājīgā, draudzīgā un skanīgā 12. septembra vakarā Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas rīkotajā “JIL Grila& sarunu vakarā” visi sanākušie vienojās sarunās un kopā būšanā, lai atzīmētu jauniešu mājas “Ceplis” 6 gadu dzimšanas dienu, JIL jaunās sezonas sākumu, kā arī akustiskās mūzikas pavadībā nodotos grilēšanai.

Tā ir Jauniešu ideju laboratorijas ikgadēja tradīcija – rīkot septembra sākumā brīvo vakaru, kas paredzēts jauniešiem, lai iedvesmotos un uz mirkli aizmirstu ikdienas steigu. Pasākuma apmeklētāji vērtē vakaru kā izdevušos – noslēgumā visi devās mājup ar smaidiem uz sejas un paēduši.

Vakara ietvaros bija iespēja arī uzzināt vairāk par pašu “Cepli” un JIL, ar dažādām aktivitātēm jauniešiem bija iespēja iejusties (kā simulācijā) ik gadu rīkotajā projektu konkursa “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” žūrijas lomā, gan diskutējot par nākamā gada iespējamo pamattēmu, vadlīnijām un kritērijiem, gan vērtējot “iesniegtos” projektu konkursus. Tika pārrunāti dažādi finanšu piesaistes veidi projektu konkursa finansēšanai, kas ir viens no galvenajiem JIL darbības virzieniem.

Tiesa, simulācija bija tikai daļa no vakara aktivitātēm. Ņemot vērā, ka tika svinēta dzimšanas diena, bija izdevība dziedāt “Daudz baltu dieniņu”, sarīkot sadziedāšanos komandās, kā arī apēst pa gabalam dzimšanas dienas burkānkūkas.

Tiem jauniešiem, kuriem nebija iespēja apmeklēt “JIL Grila& sarunu vakaru”, varam droši teikt – viss vēl ir tikai priekšā! Ja Tu vēlies pievienoties JIL komandai, tad mēs Tevi aicinām pievienoties mums nākamajā sapulcē ceturtdien, 19. septembrī, plkst. 17.00 jauniešu mājā “Ceplis”. Varam garantēt – patērētais laiks atmaksāsies ar uzviju!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri