Valmieras Ziņas

Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Glāzers ātrākais no puišiem; Latvijai ceturtā vieta

Svētdien, 7.oktobrī, Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā notiekošajās BMX riteņbraukšanas pāru sacensībās Latvijas duets, Edvards Glāzers un Airisa Galiņa, izcīnīja ceturto vietu. Lielisku sniegumu demonstrēja Glāzers, kurš izcīnīja uzvaru puišu sacensībās, bet Galiņa piedzīvoja kritienu pirmajā pusfināla braucienā un bija spiesta no tālākas cīņas izstāties, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

Sestdien ar krāšņu atklāšanas ceremoniju tika ievadītas trešās vasaras Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles. Jau svētdien sacensību pirmajā dienā medaļu komplektu sadalīja BMX trases sportisti. Sacensību formāts paredzēja to, ka puišu un meiteņu rezultātus summēja kopā. Tādējādi, lai cerētu uz uzvaru, nepietika ar viena sportista sekmīgu rezultātu. Kopumā sacensībās piedalījās 16 valstu pāri. Latvijas godu nozīmīgajās sacensībās aizstāvēja Edvards Glāzers un Airisa Galiņa.

BMX sacensības iesākās ar trijiem pusfināla braucieniem. Puišu konkurencē Edvards Glāzers pirmajā pusfināla braucienā izcīnīja uzvaru, uzreiz aiz sevis atstājot kolumbieti Huanu Ramiresu. Otrajā braucienā trenera Olafa Lakuča audzēknis finišēja otrais, piekāpjoties Ramiresam. Tikmēr noslēdzošajā braucienā Glāzeram piektā pozīcija. Trīs braucienu summā ar iegūtajiem astoņiem punktiem Glāzers finālam kvalificējās kā otrais no sava pusfināla.

Lielajā finālā Edvardam Glāzeram bija ceturtā celiņa izvēle. Mūsu sportists spēja veikt lielisku startu, pirmajā taisnē nonākot līderpozīcijās. Valmierietis savas pozīcijas nevienam no konkurentiem neatdeva līdz finišam. Edvards izcīnīja vienu no savām lielākajām uzvarām līdzšinējā karjerā.

Meitenes sacentās pēc tāda pat formāta kā puiši. Pirmajā pusfināla braucienā Airisa Galiņa piedzīvoja ļoti nepatīkamu kritienu, kas liedza ventspilniecei sasniegt finišu. Lai arī kā sportiste nevēlējās turpināt sacensības, tomēr gūtais savainojums to liedza paveikt. Uzvaru meiteņu sacensībās izcīnīja šveiciete Zoe Klasensa.

Par Pasaules Jaunatnes Olimpiskajiem čempioniem kļuva Krievijas sportisti – Iļja Beskrovņijs un Barbara Ovčiņikova. Abi sportisti finālos izcīnīja otrās vietas. Sudraba godalga Šveicei (astotā un pirmā vieta), bet bronzas medaļa Kolumbijai (piektā un trešā vieta). Latvija 16 valstu konkurencē izcīnīja augsto ceturto vietu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 24 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; ja Tev ir „B„ kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : elastīgu darba grafiku (arī darbdienu vakaros); pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; iespēju strādāt savā reģionā; kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi –vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; mācīties un augt kopā ar komandu. (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 12.07.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis (nav svarīgi, kādā jomā ). Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien! Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-12 Kontaktpersona: elita.juska@eastcon.lv

SIA "TOI TOI Latvija" savam kolektīvam aicina pievienoties: autovadītājs CE kategorija Valmiera (alga no 50 Eur Neto dienā) Pienākumi: Izbraukšana no Toi Toi Latvija bāzes Abula iela 1, Valmiera. Darba veikšanas reģionā ietilpst Vidzemes reģions. Izbraukt darba lapā norādīto maršrutu un veikt pārvietojamo tualešu apkopi, pārvietojamo tualešu uzstādīšanu/noņemšanu (tualetes svars līdz 100 kg, fizisks darbs). Tualešu apkope (tualešu apkopē ietilpst): fekāliju satura izsūkšana ar vakuumsūkni; tualetes apstrāde ar specializētu šampūnu un ķīmiju; tualetes kabīnes iekšpuses un ārpuses mazgāšana ar augstspiediena sūkni; ķīmiju uzpildīšana fekāliju rezervuārā; tualetes papīra un smaržu ievietošana tualetes kabīnē. Ievērot noteiktās procedūras attiecībā uz pārvietojamo tualešu apkopi, dokumentāciju un iekšējās kārtības noteikumiem. Darbs pasākumos bieži tiek veikts brīvdienās un nakts laikā. Uzturēt automašīnu tīru un kārtīgu. Prasības: CE kategorija. Pēc nepieciešamības gatavs strādāt arī brīvdienās, vēlu vakaros un agri no rītiem. Fiziski spēcīgs. Dodam priekšroku: Autovadītājam, kurš pārzina Vidzemes reģionu. Pieredze darbā ar vakuum-sistēmām; Piedāvājam: Atalgojumu: 50 EUR par dienu neto (pēc nodokļu nomaksas) par 20 darba dienām. no 21 dienas 100 EUR neto (pēc nodokļu nomaksas) par dienu. Visu darba veikšanai nepieciešamo aprīkojumu, tajā skaitā darba apģērbu; Stabilitāti un sociālās garantijas; Apmācības darba veikšanai; Ja Tevi ieinteresēja augstāk rakstītais, gaidīsim Tavu CV. Zvanīt, lūdzu, tikai darba dienās no 9:00- 17:00.Tālruņa nr. 26809681 Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Abula iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-19 Darba sākšanas datums: 2019-06-26 Kontaktpersona: Toms Miezītis

Mūsu partneri