Valmieras Ziņas

Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Glāzers ātrākais no puišiem; Latvijai ceturtā vieta

Svētdien, 7.oktobrī, Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā notiekošajās BMX riteņbraukšanas pāru sacensībās Latvijas duets, Edvards Glāzers un Airisa Galiņa, izcīnīja ceturto vietu. Lielisku sniegumu demonstrēja Glāzers, kurš izcīnīja uzvaru puišu sacensībās, bet Galiņa piedzīvoja kritienu pirmajā pusfināla braucienā un bija spiesta no tālākas cīņas izstāties, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

Sestdien ar krāšņu atklāšanas ceremoniju tika ievadītas trešās vasaras Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles. Jau svētdien sacensību pirmajā dienā medaļu komplektu sadalīja BMX trases sportisti. Sacensību formāts paredzēja to, ka puišu un meiteņu rezultātus summēja kopā. Tādējādi, lai cerētu uz uzvaru, nepietika ar viena sportista sekmīgu rezultātu. Kopumā sacensībās piedalījās 16 valstu pāri. Latvijas godu nozīmīgajās sacensībās aizstāvēja Edvards Glāzers un Airisa Galiņa.

BMX sacensības iesākās ar trijiem pusfināla braucieniem. Puišu konkurencē Edvards Glāzers pirmajā pusfināla braucienā izcīnīja uzvaru, uzreiz aiz sevis atstājot kolumbieti Huanu Ramiresu. Otrajā braucienā trenera Olafa Lakuča audzēknis finišēja otrais, piekāpjoties Ramiresam. Tikmēr noslēdzošajā braucienā Glāzeram piektā pozīcija. Trīs braucienu summā ar iegūtajiem astoņiem punktiem Glāzers finālam kvalificējās kā otrais no sava pusfināla.

Lielajā finālā Edvardam Glāzeram bija ceturtā celiņa izvēle. Mūsu sportists spēja veikt lielisku startu, pirmajā taisnē nonākot līderpozīcijās. Valmierietis savas pozīcijas nevienam no konkurentiem neatdeva līdz finišam. Edvards izcīnīja vienu no savām lielākajām uzvarām līdzšinējā karjerā.

Meitenes sacentās pēc tāda pat formāta kā puiši. Pirmajā pusfināla braucienā Airisa Galiņa piedzīvoja ļoti nepatīkamu kritienu, kas liedza ventspilniecei sasniegt finišu. Lai arī kā sportiste nevēlējās turpināt sacensības, tomēr gūtais savainojums to liedza paveikt. Uzvaru meiteņu sacensībās izcīnīja šveiciete Zoe Klasensa.

Par Pasaules Jaunatnes Olimpiskajiem čempioniem kļuva Krievijas sportisti – Iļja Beskrovņijs un Barbara Ovčiņikova. Abi sportisti finālos izcīnīja otrās vietas. Sudraba godalga Šveicei (astotā un pirmā vieta), bet bronzas medaļa Kolumbijai (piektā un trešā vieta). Latvija 16 valstu konkurencē izcīnīja augsto ceturto vietu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

PAVĀRU skolas ēdināšanas tīklā Darba pienākumi pavāram: Darbs šefpavāra vadībā Ēdienu gatavošana atbilstoši tehnoloģiskajai dokumentācijai Ražošanas darbs atbilstoši MK noteik. Nr. 172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” Sanitāro normu ievērošana atbilstoši HACCP prasībām  No Tevis sagaidām: Darba pieredzi līdzīgā amatā vismaz 1 gads Izaicinājums jaunajiem speciālistiem sevis pierādīšanā un izaugsmē Augstu atbildības sajūtu Spēju strādāt komandā un dinamiskā vidē Mēs Tev varam piedāvāt: Motivējošu materiālo novērtējumu atbilstoši ieguldītajam darbam Sociālās garantijas Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; Sezonas darbs skolas ēdināšanas tīklā Nesezonā iespēja strādāt citās SIA “Kantīne B” struktūrvienībās Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com Meklējam pavāru ar pieredzi skolas ēdināšanas tīklā Valmierā. Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com. Alga 600 Eur Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-02-05 Kontaktpersona: Iveta Boša

Mūsu partneri