Valmieras Ziņas

Jaunā “Fiz-Kul-Tūre” sezona startēs ar labdarības skrējienu

Lasīšanas laiks: 3 min

Ar labdarības posmu Valmierā 1. maijā sāksies Valmieras novada skriešanas, nūjošanas un velo braukšanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” jaunā sezona. Kustībā turpināsim iepazīt arvien jaunas novada dabas un vēstures vērtības, turklāt šajā sezonā gaidāmi arī vairāki jaunumi, kas padarīs seriālu vēl aizraujošāku – katru posmu papildinās īpaša tūrisma spēle un normatīvu izaicinājums, sezonas kopvērtējumā dodot iespēju pacīnīties par vērtīgām balvām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Gatavosimies kopā!

Lai sagatavotos šī gada Fiz-Kul-Tūrei, jau 29. aprīlī plkst. 18.30 aicinām tikties pie Jāņa Daliņa stadiona, lai aizvadītu koptreniņu ar biedrības “Burkānciems&Co” skrējējiem, kuri ik pirmdienu dodas Valmieras ielās un takās, iedvesmojot kļūt aktīvākiem un aicinot pievienoties ikvienu interesentu. Treniņā piedalīsies arī desmitcīņnieks Reinis Krēgers, nūjošanas instruktore Santa Krasovska un fitnesa trenere Liene Nagle, sniedzot vērtīgus treniņu padomus jaunās sezonas dalībniekiem.

Fiz-Kul-Tūre aicina pievienoties skrējiensoļojuma Rīga–Valmiera labdarības mērķim

4. maijā Rīgu un Valmieru savienos tradicionālais skrējiensoļojums, kas šogad atzīmēs labdarības formāta desmitgadi. Pievienojoties sirdssiltajai iniciatīvai, arī Fiz-Kul-Tūres 1. posms 1. maijā norisināsies labdarības zīmē, un tiem, kuriem 107 km garais maršruts Rīga–Valmiera šķiet nepieveicams, bet ir vēlēšanās atbalstīt bērnus, kuriem tas nepieciešams visvairāk, būs iespēja piedalīties simboliskā 1,07 km vai 10,7 km labdarības skrējienā Valmierā. Aicināsim ziedot šī gada izraudzītajai biedrībai “Sadzirdēt”, kas Valmieras novadā apvieno vecākus, kuru ģimenēs aug bērns vai jaunietis ar invaliditāti. Ziedojums būs skrējiena dalības maksa, ko būs nepieciešams veikt līdz sacensību dienai, 1. maijam, uz  biedrības “Sadzirdēt” bankas kontu (LV31HABA0551055962833). Norises dienā reģistrējoties, būs jāuzrāda ziedojuma veikšanas apliecinājums.

Fiz-Kul-Tūres 1. posms jau 1. maijā

Starts Fiz-Kul-Tūres 1. posmam plānots plkst. 18.30 Ziloņu ielā, pie mākslas objekta “Krodera ābele”. Finišs 1. posmam, tāpat kā 107 km skrējienam, simboliski būs pie Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas. Jāpiemin, ka sezonas atklāšanas posmā piedalīsies arī vairāki iepriekšējo gadu “Rīga–Valmiera” finišētāji no Valmieras novada, veicot distanci kopā ar dalībniekiem.

2024. gada “Fiz-Kul-Tūre” norisināsies divās sezonās – pavasara/vasaras un rudens/ziemas. Šajā sezonā seriālu papildinās arī īpaša tūrisma spēle un normatīvu izaicinājums, sezonas kopvērtējumā dodot iespēju pacīnīties par vērtīgām balvām – trīs mēnešu abonements “Spēka zona”, sporta apavi no veikala “MySport” turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai, savukārt gada kopvērtējumā būs iespēja iegūt atpūtu brīvdienu mājā “Pļavas vidū”.

Sagaidāma jauna dalības sistēma arī interesentiem, kuri Fiz-Kul-Tūrē piedalīsies kā velobraucēji – posmu norises vietās turpmāk nebūs izveidotas velo braukšanas trases, bet dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja pieteikties izaicinājumā vietnē distanrace.com un sacensību norises dienā nobraukt sev vēlamo distanci jebkurā vietā Valmieras novadā.

Aicinām pavasara/vasaras sezonas posmus ieplānot jau šobrīd:

  • 1. maijs Valmiera
  • 15. maijs Ēvele
  • 29. maijs Naukšēni
  • 12. jūnijs Dikļi
  • 19. jūnijs “Jaunarāji” – Brenguļi

Pieteikšanās notiks, iepriekš aizpildot veidlapu, un dalības maksu

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri