Valmieras Ziņas

Jānis Zauers uzsācis pildīt deputāta pienākumus Burtnieku novada pašvaldības domē

Trešdien, 23. janvārī, Burtnieku novada pašvaldības domes sēdē Jānis Zauers no partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” uzsācis pildīt deputāta pienākumus, informē Burtnieku novada pašvaldība.

Burtnieku novada pašvaldības dome 2018. gada 19. decembrī pieņēma lēmumu izbeigt domes deputātes Solveigas Troiņikovas pilnvaras pirms termiņa, pamatojoties uz S. Troiņikovas iesniegumu Burtnieku novada pašvaldības domei un Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likuma 3.panta pirmo daļu un trešo daļu.

Saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 43.panta pirmo daļu, ja ievēlētais domes deputāts miris, atteicies vai citu iemeslu dēļ zaudējis vai nolicis savu mandātu, viņa vietā stājas nākamais kandidāts no tā paša kandidātu saraksta, no kura bija ievēlēts iepriekšējais deputāts, Burtnieku novada vēlēšanu komisija 7. janvāra sēdē pieņēmusi lēmumu uzaicināt Jāni Zaueru pildīt deputāta pienākumus Burtnieku novada pašvaldības domē, kam viņš arī piekritis.

Jānis Zauers beidzis Vadības un sociālā darba augstskolu “Attīstība”, kur ieguvis sociālā darbinieka specialitāti. J. Zauers sociālajā jomā strādā 19 gadus, no tiem 9 gadus Burtnieku novadā par Valmieras pagasta sociālo darbinieku. 2018. gadā saņēmis balvu “Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2017”. 23. janvāra Burtnieku novada pašvaldības domes sēdē J. Zauers ievēlēts Izglītības, kultūras un sporta un Veselības un sociālo lietu komiteju sastāvos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri