Valmieras Ziņas

Izvēlies rūpēties par sevi

Lasīšanas laiks: 2 min

Kolagēns visbiežāk tiek saistīts tikai ar skaistumkopšanas jomu, bet, laikam ejot, viss strauji ir mainījies. Šobrīd pasaulē un Latvijā ir populārs kolagēna uztura bagātinātājā pulveris, kas ir bez konservantiem, krāsvielām un saldinātājiem. Lielisks palīgs ikdienas gaitās, lai uzturētu savu ķermeni jauneklīgu un skaistu.

Kādēļ kolagēns ir tik svarīgs

Kolagēns atrodas cīpslās un ādā, aptuveni veidojot 30% no kopējā olbaltumvielu satura cilvēka ķermenī. Mūsu kaulu, muskuļu, cīpslu, saišu, ādas un matu uzbūve nav iedomājama bez kalogēna. Kolagēns darbojas kā saistviela, lai uzturētu ķermeņa izskatu lieliskā stāvoklī.

Kalogēnu cilvēka ķermenī sintezē fibroplasti. Attiecīgi novecošanas rezultātā, kā arī dzīvesveida rezultāta dēļ šī sintēze samazinās jau aptuveni pēc 25 gadu vecuma. Ar katru dzīves gadu dabiskā kalogēna sintēze samazinās par 1%. Iespējams, cilvēks var neizjust šīs izmaiņas, kas notiek organismā, bet ārējā veidolā tas ar laiku kļūs arvien pamanāmākas. Tieši tādēļ arī tiek piedāvāts kolagēna pulveris, lai laicīgi varētu šīs izmaiņas novērst un tās nebūs tik ļoti izteiktas.

Kā lietot kolagēna pulveri

Kolagēnu var pievienot dažādiem pārtikas produktiem, tas palīdz veicināt organisma fizioloģisko darbību. Kolagēna pulverim nav specifiskas garšas, kā arī tas ir viegli šķīstošs. Pievienojiet to savai brokastu putrai vai smūtijam vai jebkam citam, ko Jūs lietojat uzturā. Ieteicamā dienas deva ir 10 g, bet tā kā tas ir dabisks uztura bagātinātājs, tad iespējams devu arī pēc saviem ieskatiem pamainīt vai nepieciešamības gadījumā konsultēties ar dietalogu.

Ieguvumi no kalogēna lietošanas

Lai varētu runāt par ieguvumiem un rezultātiem, kolagēna pulveri būtu ieteicams lietot regulāri vismaz vienu mēnesi.  Plusi lietojot kalogēnu:

  • uzlabojas matu, nagu un ādas izskats;
  • nostiprinās locītavas, kauli un skrimšļi;
  • liekā svara regulēšana;
  • muskuļu augšana;
  • samazinās vēlme pēc nekontrolētas ēšanas.

Kalogēnu iespējams nopirkt interneta veikalā kolagens.lv. Šobrīd izdevīgi iegādāties uzreiz divus vai trīs iepakojumus, jo tiem ir draudzīgs cenu piedāvājums. Iepazīstieties ar cilvēku atsauksmēm mūsu mājas lapā, kas lietojuši kalogēnu. Un izvēlieties rūpēties par sevi un savu veselību, lietojot kvalitatīvu uztura bagātinātāju.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri