Valmieras Ziņas

Izsludināts jauno literatūras talantu konkurss “Bērnu literatūras maģija – 2020”

Izsludināts ikgadējais jauno literatūras talantu konkurss “Bērnu literatūras maģija – 2020”, kurā piedalīties aicināti bērni un jaunieši no visas Latvijas – sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu, ģimnāziju un arodskolu audzēkņi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

14. konkursa moto ir “Kad mērs ir pilns, prot daba rādīt arī zobus”, kura autors ir novadnieks, rakstnieks, dzejnieks un tulkotājs Viks (Viktors Kalniņš).

Dalībai konkursā jāsagatavo literārs darbs prozas vai dzejas formā, kas līdz š.g. 30. septembrim jāiesniedz klātienē Dikļu pagasta bibliotēkā, jānosūta pa pastu uz adresi Dikļu pagasta bibliotēka, „Cielaviņa”, Dikļi, Dikļu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4223 vai jānosūta uz e-pasta adresi brigita.jaunite@kocenunovads.lv.

Konkursa darbi tiks vērtēti trīs grupās: 1. – 4. klase, 5. – 9. klase un 10. – 12. klase. Iesniegto darbu izvērtēšanu veiks žūrijas komisija no 1. oktobra līdz 8. oktobrim, savukārt 9. oktobrī Jura Neikena Dikļu pamatskolā notiks konkursa noslēguma pasākums un konkursa laureātu un dalībnieku apbalvošana.

Jauno literatūras talantu konkursu organizē Kocēnu novada domes un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs.

Konkursa mērķi ir piesaistīt skolēnu interesi literārajai daiļradei, popularizējot latviešu bērnu literatūru, rosināt skolēnos iztēli un prasmi paust savas domas par sabiedrībā notiekošiem procesiem, kā arī veicināt bērnu un jauniešu izpratni par literatūras un mākslas žanru dažādību, liekot apzināties katra individualitāti un unikalitāti kā vērtību.

Konkursa nolikums publicēts Kocēnu novada pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri