Valmieras Ziņas

Izsludināta Valmieras iedzīvotāju aptauja

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina valmieriešus piedalīties iedzīvotāju aptaujā, lai noskaidrotu, vai pilsētas iedzīvotāji ir apmierināti ar dzīvi Valmierā, un lai saņemtu vērtējumu par līdz šim pilsētā paveikto un nākotnē plānoto.

Valmieras pilsētas pašvaldība vēlas saņemt ieteikumus turpmākai pilsētas attīstībai, kā arī noskaidrot, kā iedzīvotāji vērtē pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti. Iedzīvotāju domas ir svarīgas, lai uzzinātu, kurās jomās pašvaldības darbs tiek vērtēts atzinīgi, kurās – nepieciešams to pilnveidot.  Jautājumi ir par pilsētvides labiekārtotību, pašvaldības un iedzīvotāju sadarbību un citiem valmieriešiem būtiskiem jautājumiem. Šogad aptauja papildināta ar jautājumiem par Valmieras zīmolu un administratīvi teritoriālās reformas priekšlikumiem. Tāpat pašvaldība vēlas noskaidrot, vai iedzīvotāji ir apmierināti ar tās darbu, informācijas apriti, sniegtajiem pakalpojumiem un klientu apkalpošanu. Valmieras pilsētas pašvaldība atzinīgi novērtē, ka domas par Valmieru izsaka arī Valmieras apkārtējo novadu iedzīvotāji un viesi. Aptauja norisināsies līdz 2019.gada 16.jūlijam.

Anketu iespējams aizpildīt elektroniski Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv, savukārt drukātā formātā tā pieejama pašvaldības informatīvā izdevuma “Valmiera” 2019.gada jūnija numurā (Nr.205), ko katra mājsaimniecība līdz 21.jūnijam saņems savā pastkastītē, Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10 un Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4.

Aizpildītās anketas līdz 2019.gada 16.jūlijam iedzīvotāji var nogādāt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Valmieras Tūrisma informācijas centrā un Valmieras bibliotēkā, kur būs izvietotas īpašas kastes.

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar tiem būs iespējams iepazīties pašvaldības informatīvajā izdevumā “Valmiera” un mājaslapā www.valmiera.lv.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties savas pilsētas – Valmieras – pilnveidošanā un attīstībā!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes pamatskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU uz pilnu likmi. Galvenie pienākumi:Rūpēties par personības psiholoģisko veselību un veikt preventīvo darbu labvēlīgas vides pilnveidošanā; Palīdzēt bērnam sevi labāk saprast un pārvarēt grūtības, pilnveidot saskarsmes iemaņas un labāk sagatavoties neatkarīgai dzīvei; Veikt psiholoģiski – pedagoģiskos izpēti, rezultātu apstrādāšanu, psiholoģisko slēdzienu un rekomendāciju sagatavošanu; Plānot un organizēt proforientācijas izpēti un profkonsultācijas. Prasības kandidātam: otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar izglītības psihologa kvalifikāciju; kvalifikācija  saglabāšanai ir nepieciešamā profesionālās pilnveides izglītība (ieskaitot piedalīšanās semināros, kursos, kā arī piedalīšanās supervīzijās); pieredze darbā ar bērniem ar speciālām izglītības vajadzībām; labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Internet Explorer u.c.); labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; atbildības sajūta un precizitāte; valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Profesijas kods: 244503. Darba alga (bruto): 862,50 – 920 EUR. Darba vietas adrese: Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads. CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: ziemelvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2019. gada 30. novembrim. Tālrunis informācijai: 26423042, Ziemeļvidzemes pamatskolas direktore Ligita Kūle. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz ziemelvidzeme@kocenunovads.lv

Mūsu partneri