Valmieras Ziņas

Izsludināta Valmieras iedzīvotāju aptauja

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina valmieriešus piedalīties iedzīvotāju aptaujā, lai noskaidrotu, vai pilsētas iedzīvotāji ir apmierināti ar dzīvi Valmierā, un lai saņemtu vērtējumu par līdz šim pilsētā paveikto un nākotnē plānoto.

Valmieras pilsētas pašvaldība vēlas saņemt ieteikumus turpmākai pilsētas attīstībai, kā arī noskaidrot, kā iedzīvotāji vērtē pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti. Iedzīvotāju domas ir svarīgas, lai uzzinātu, kurās jomās pašvaldības darbs tiek vērtēts atzinīgi, kurās – nepieciešams to pilnveidot.  Jautājumi ir par pilsētvides labiekārtotību, pašvaldības un iedzīvotāju sadarbību un citiem valmieriešiem būtiskiem jautājumiem. Šogad aptauja papildināta ar jautājumiem par Valmieras zīmolu un administratīvi teritoriālās reformas priekšlikumiem. Tāpat pašvaldība vēlas noskaidrot, vai iedzīvotāji ir apmierināti ar tās darbu, informācijas apriti, sniegtajiem pakalpojumiem un klientu apkalpošanu. Valmieras pilsētas pašvaldība atzinīgi novērtē, ka domas par Valmieru izsaka arī Valmieras apkārtējo novadu iedzīvotāji un viesi. Aptauja norisināsies līdz 2019.gada 16.jūlijam.

Anketu iespējams aizpildīt elektroniski Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv, savukārt drukātā formātā tā pieejama pašvaldības informatīvā izdevuma “Valmiera” 2019.gada jūnija numurā (Nr.205), ko katra mājsaimniecība līdz 21.jūnijam saņems savā pastkastītē, Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10 un Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4.

Aizpildītās anketas līdz 2019.gada 16.jūlijam iedzīvotāji var nogādāt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Valmieras Tūrisma informācijas centrā un Valmieras bibliotēkā, kur būs izvietotas īpašas kastes.

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar tiem būs iespējams iepazīties pašvaldības informatīvajā izdevumā “Valmiera” un mājaslapā www.valmiera.lv.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties savas pilsētas – Valmieras – pilnveidošanā un attīstībā!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri