Valmieras Ziņas

Izsludināta pieteikšanās “Valmieras novada Jaunatnes gada balvai 2022”

Lasīšanas laiks: 2 min

Vai tavā redzeslokā ir kāds ļoti aktīvs jaunietis, bez kura jauniešu dzīve novadā nebūtu tik piepildīta, kāda tā ir šobrīd? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad šī ir iespēja publiski jaunietim pateikties.

Valmieras novadā plaši tiek veikts darbs ar jauniešiem gan pilsētās, gan mazāk apdzīvotās teritorijās. Jaunieši ir aktīvi iesaistījušies dažādās aktivitātēs, pilnveidojot savas prasmes, zināšanas un veicot brīvprātīgo darbu. Tādēļ šogad vēlamies teikt paldies visiem aktīvajiem Valmieras novada jauniešiem, kuri palīdz veidot dzīves telpu draudzīgu, radošu, izaugsmi veicinošu un motivējošu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Daina Roze.

Valmieras novada pašvaldība aicina biedrības, izglītības iestādes, organizācijas, jauniešu centrus apzināt savu jauniešu izaugsmi un ieguldījumu sabiedrībā, piesakot kandidātus šādām nominācijām:

  • Brīvprātīgais darbs Valmieras novadā – par brīvprātīgo darbu, kas veikts laika posmā no 2021. gada 30. novembra līdz 2022. gada 30. oktobrim. Nominācijā izdalītas trīs kategorijas:

Zelts” – nostrādātas vairāk nekā 100 brīvprātīgā darba stundas;

“Sudrabs” – nostrādātas vairāk nekā 60 brīvprātīgā darba stundas;

Bronza” – nostrādātas vairāk nekā 40 brīvprātīgā darba stundas.

  • Dimanta jaunietis – par ieguldījumu sabiedrībā un izaugsmē (vecuma grupās 13–16 gadi un 17–25 gadu). Šajā nominācijā izvērtēs ieguldījumu aktivitātēs, darbojoties skolas parlamentā, Jauniešu domē, jauniešu organizācijā, neformālā jauniešu grupā vai Valmieras novada Jauniešu centros, līdzdalību pasākumu organizēšanā Valmieras novadā, dalību starptautiskos projektos, pārstāvot Valmieras novadu, vai dalību novada īstenotos projektos, pretendenta īstenotās iniciatīvas Valmieras novada attīstībā. 

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2022. gada 7. decembrim, aizpildot anketu šeit.

“Valmieras novada Jaunatnes gada balvu 2022” pasniegs pasākumā – jauniešu burziņā “Atoms”, kas norisināsies 15. decembrī plkst. 16.00 Tautas harmonijas centrā Linarda Laicena ielā 2A, Valmierā.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri