Valmieras Ziņas

Izskanējis Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestru koncerts

Lasīšanas laiks: 3 min

27.maija vakarā, Valmieras 5.vidusskolas zālē, ar jautājumu “Vai vasara jau klāt ….?” izskanēja Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestru koncerts. Koncerta mākslinieciskās vadītājas Maija Ozola un Dace Zariņa. Katru gadu šis mācību gada izskaņas pasākums vieno audzēkņus, pedagogus, vecākus un mūzikas cienītājus. Koncerts, ik gadu, ir ļoti gaidīts, bet šogad it īpaši, jo pandēmijas apstākļos klātienes koncerti izpalika. Daudziem audzēkņiem šī uzstāšanās bija jau vairākkārtēja savu iemaņu atrādīšana auditorijai, bet bija arī audzēkņi, kuri pirmo reizi uzdrošinājās stāties lielas auditorijas priekšā.

Pasākumu, ar iedvesmojošiem ievadvārdiem, atklāja koncertmeistare Aiva Tauriņa – Šariņa un pirmo uz skatuves aicināja vijoļu ansambli kopā ar stīgu nodaļas pedagoģi Irinu Pupiņu, kuras ar Dž. Kačīni skaņdarbu Ave Maria aizkustināja visu klausītāju sirdis. Skaņdarbu vēl īpašāku padarīja nianse, ka ansambļa dalībniece Līva, šo skaņdarbu veltīja, savam tētim dzimšanas dienā, kas viennozīmīgi būs neaizmirstama un atmiņā paliekoša dāvana.

Koncertu, ar pieciem skaņdarbiem, turpināja Mazais Stīgu orķestris, kura sastāvu veido stīgu nodaļas 3. – 5.klases audzēkņi. Starp Mazā stīgu orķestra skaņdarbiem izskanēja arī vairāki individuāli un duetu priekšnesumi. Aizkustinošs un īpašs priekšnesums bija pašu mazāko dalībnieču Egitas Trauliņas un Kates Elīzas Kovaļevskas vijoļu duets ar L. Kačurbina skaņdarbu Lācis un lelle. Īpašs tamdēļ, ka mani – absolvējušas audzēknes mammu, šis priekšnesums un mazās vijolnieces, atmiņās aizveda atpakaļ pagātnē, uz meitas pirmajām klasītēm, uz neziņas un cerību pilno sākumu un, ar liela saviļņojuma un gandarījuma sajūtu, izveda cauri visu astoņu mācību gadu pieredzētajam un sasniegtajam, par ko neizsakāmi liels paldies pedagogiem un visiem mūzikas skolas darbiniekiem. Savukārt Asnātes Krūmiņas un Lotes Laizānes vijoļu duets ar latviešu tautas dziesmu Jūriņ’ prasa smalku tīklu mūs pietuvināja koncerta moto “Vai vasara klāt….?”,  sapnim par sauli, jūru un ja jau vasara, tad arī brīvlaiks – atpūta, jautrība un vasaras jautrību ar A. Komarovska skaņdarbu Jautrā deja uzbūra vijolnieks Bruno Reņģe un vijolniece Aleksandra Bērziņa ar fragments no F. Zeica Koncerta Sol mažorā 1.daļas.

Koncerta otro daļu, ar apbrīnojamu vijoles virtuozitāti un A. Vivaldi skaņdarbu Allegro iesāka Emija Supe un daudzveidīgās skaņdarbu noskaņās turpināja Lielais Stīgu orķestris, čellu duets un vijolniece Elizabete Pētersone ar slaveno V. Monti skaņdarbu Čardašs. Elzas Marijas Mačas un Robija Šmita čellu duets ar M. Bukinika skaņdarbu Humoreska turpināja vest mūs pretī vasaras noskaņai, bet Elizabete ar savu skaņdarbu, ne vienam vien klātesošajam raisīja vēlmi ļauties čigānu dejas straujajiem ritmiem.

Koncerta izskaņā visi audzēkņi apvienojās koporķestrī atskaņojot G. E. Larsena skaņdarbu Galops.

Pasākuma sirsnīgo atmosfēru ar klavierspēles  pavadījumiem radīja koncertmeistares Aiva Tauriņa – Šariņa, Anna Berklāva un Inese Reinfelde un visus mazos un lielos stīgu nodaļas audzēkņus apmācīja, iedvesmoja un motivēja pedagoģes Inguna Birzniece, Maija Ozola, Irina Pupiņa un Dace Zariņa, jo audzēkņu sasniegumu pamatā ir nesavtīgs skolotāju darbs.

Paldies jums visiem par paveikto! Paldies ikvienam, kas veido mūsu bērnu muzikālo ikdienu un nākotni!

Paldies direktorei Inesei Sudrabai par novēlējumiem un atgādinājumu, arī vasarā neaizmirst par saviem instrumentiem.

Daudz skaistas un muzikālās iedvesmas mums visiem vasarā!

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Rīgas ielā,vai pieteikties WhatsApp +371 22307468. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 22307468 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums Valmierā, SIA VALPRO, aicina darbā: Pārdošanas asistentu/-i (uz noteiktu laiku) Galvenie pienākumi: Klientu pasūtījumu apstrāde Informācijas un dokumentācijas apstrāde un uzturēšana Ikdienas atbalsts pārdošanas komandai Sagaidām kandidātu ar: interesi par pārdošanas un ražošanas procesiem labām angļu valodas zināšanām/ vēlamas krievu valodas zināšanas labām datorlietošanas prasmēm (MS Office) vēlama augstākā izglītība atbilstošā jomā vēlama augstākā izglītība vai atbilstošas specialitātes pēdējā kursa students pieredzi pārdošanā un tehniskas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību loģisko domāšanu, analītiskām spējām un prasmi strādāt ar lielu informācijas apjomu precizitāti, atbildību un iniciatīvu darbā aktīvu, komunikablu ,uz sadarbību un rezultātu orientētu personību Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt profesionālu pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 900 mēnesī Dažādus papildu labumus un bonusus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64207235. Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. 91% saražoto produktu piedāvājam vairāk kā 30 valstīs. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-01 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese:Alejas iela 12A,Valmiermuiža,Valmieras pag.

Aicina darbā IT PROJEKTU VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: apzināt un dokumentēt informācijas sistēmu lietotāju prasības izstrādāt datu analīzes sistēmas modeli, veikt tā ieviešanu un uzturēšanu veikt atskaišu prasību izzināšanu, analīzi un izstrādi, pārskatu veidošanu un datu modelēšanu, tehniskās dokumentācijas izstrādi ieviest esošo informācijas sistēmu uzlabojumus (sadarbībā ar iekšējiem/ārējiem partneriem) pārstāvēt uzņēmuma intereses grāmatvedības uzskaites sistēmas jaunas versijas izstrādē, veikt lietotāju prasību apzināšanu un koordinēt sadarbību ar izstrādātāju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: izglītību IT vai finanšu jomā un pieredzi līdzvērtīgu projektu izstrādē pieredzi darbā ar Microsoft Power BI vai līdzvērtīgu risinājumu izstrādi Microsoft piedāvāto tehnoloģiju un pakalpojumu pārzināšana un pielietošana teicamas zināšanas datu bāzu tehnoloģijās, vēlams SQL vēlamas zināšanas datu izgūšanā no Microsoft Dynamics NAV un Horizon analītisku domāšanu un spēju proaktīvi risināt problēmsituācijas labas sadarbības un komunikācijas prasmes ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas precizitāti un augstu atbildības sajūtu prasmi efektīvi apgūt jaunas tehnoloģijas spēju efektīvi strādāt gan individuāli, gan komandā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1550 EUR (bruto) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „IT projektu vadītājs” līdz š.g. 12. jūlijam (ieskaitot) iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-12 Kontaktpersona: CV un piet. vēstuli ar vakances norādi sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri