Valmieras Ziņas

Izmaiņas Ziemas mūzikas festivāla norisē

Lasīšanas laiks: 2 min

Rīkojoties atbildīgi, nolemts Ziemas mūzikas festivāla divus koncertus – muzikālo maratonu “Ziema. Mūzika. Asorti” (bija plānots 15. janvārī plkst.10.00) un “Arcandela – krāšņs ceļojums Eiropas un pasaules mūzikā” (bija plānots 15. janvārī plkst.18.00) – pārcelt uz nenoteiktu laiku. Valmieras Mūzikas skola aicina sekot līdzi informācijai, kad varēsim piedzīvot grupas “Arcandela” īpašo programmu un jau par tradīciju kļuvušo muzikālo maratonu, tiekoties ar mūziķiem klātienē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Ziemas mūzikas festivālā aicinām apmeklēt trīs koncertus:

“Ziema. Mūzika. Pārsteigums” 13. janvārī plkst.18.00, skatoties to video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra. Koncertā uzstāsies Valmieras novada mūzikas skolu pedagogi.

“Ziema. Mūzika. Vizuļošana” 14. janvārī plkst.18.00, skatoties video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra. Koncertā uzstāsies Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņi, kuri jau guvuši skatuves pieredzi un talantu stiprina, startējot dažādos konkursos.

“Debesceļi” 16. janvārī plkst.15.00 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā. Ērģeļmūzika skanēs kopā ar vijoli un sitaminstrumentiem, piedāvājot klausītājiem neparastu, bet burvīgu pārsteigumu. Apmeklētājiem lūgums izņemt ielūgumus Valmieras Kultūras centra kasē no 12. janvāra, kā arī ievērot epidemioloģiskās drošības prasības, apmeklējot koncertu iekštelpās.

Gurkstoši soļi, čaukstošas sniega bikses, švīkstošas slidas, zīlītes knibināšanās pie speķa, spiedzīgi braucieni no kalniņa, tējkannas burbuļošana. Tā skan ziema. Valmierā tai ik gadu ir vēl kāda īpaša skaņa – Ziemas mūzikas festivāla. Valmierā tas norisināsies no 13. līdz 16. janvārim.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri