Valmieras Ziņas

Izmaiņas autobusu kustībā no 8. augusta

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 8. augusta mainīti SIA “VTU Valmiera” reģionālie vietējās nozīmes maršruti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “VTU Valmiera” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

  • maršruta Valmiera–Bērzaine–Vākšēni–Valmiera reisā plkst.12:00 no Valmieras autoostas iekļauta pietura “Jaunzēmeles” (reisu izpilda no pirmdienas līdz sestdienai);
  • maršruta Valmiera–Rencēni–Rūjiena reisam plkst.7:20 no Valmieras autoostas noteikta izpilde sestdienās, svētdienās un mācību gada laikā mācību dienās;
  • atklāts jauns reiss Valmiera–Rencēni–Rūjiena–Naukšēni–Rūjiena plkst.7:20 no Valmieras autoostas (izpilda darba dienās skolēnu brīvlaikā):

 

Valmieras AO 07:20
Valmieras pagasts 07:27
Poķi 07:29
Vecbebri 07:35
Buka 07:37
Sauļi 07:42
Lizdēni 07:47
Jāņparks 07:50
Rencēni 07:52
Rencēnu skola 07:53
Ķelles 07:55
Velnkalēji 07:58
Oleri 07:59
Grantiņi 08:04
Pīleņģi 08:08
Pansionāts 08:12
Kalnkrogs 08:15
Rūjienas AO 08:20
Kalnkrogs 08:25
Skudrītes 08:26
Selgas 08:31
Naukšēni 08:34
Selgas 08:41
Skudrītes 08:46
Kalnkrogs 08:48
Rūjienas AO 08:52

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri