Valmieras Ziņas

Izlozēti Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri

Piektdien, 9.aprīlī, Vidzemes Olimpiskā centra Notikumu zālē norisinājās Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuru izloze, kurā piedalījās visu 9 iesniegto partiju sarakstu pārstāvji.

Valmieras novada vēlēšanu komisija bija īpaši parūpējusies par telpas noformējumu. Tajā atradās visu topošā Valmieras novada veidojošo pašvaldību karogi, kā arī uz sienas bija redzama topošā novada karte, lai atgādinātu par galveno uzdevumu, kas politiķiem būs jārisina pēc vēlēšanām – jaunā novada izveidi.

Valmieras novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ilze Polka, pirms izlozes uzrunājot partiju pārstāvjus, novēlēja visiem veiksmi, daudz enerģijas, draudzīgumu un iecietību vēlēšanu procesā. Viņa aicināja politiķus visu to enerģiju, zināšanas un pieredzi, ko viņi iepriekš ir veltījuši savu novadu labā, turpmāk ieguldīt jaunā Valmieras novada veidošanā un attīstībā, lai padarītu visu iedzīvotāju dzīvi labāku. Ilze Polka arī aicināja smelties spēku dabā un atgādināja, ka jaunais Valmieras novads ir ūdeņiem bagāts. Tādēļ ceļamaizē Valmieras novada vēlēšanu komisija nolēma dāvināt  “pērles”, ko katras partijas pārstāvis izvilks no “ūdens trauka”.

Pēc svinīgās uzrunas tika aicināti partiju pārstāvji, lai veiktu kandidātu sarakstu kārtas numuru izlozi. Visas partijas deleģēja veikt šo atbildīgo uzdevumu savu sarakstu līderus. Izloze notika sarakstu iesniegšanas secībā.

Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu sarakstiem piešķirti sekojoši kārtas numuri:

  1. “Kustība “Par!””
  2. “Valmierai un Vidzemei”
  3. “Jaunā Vienotība”
  4. “Latvijas Zaļā partija”
  5. “Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija
  6. Latvijas Krievu savienība”
  7. Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
  8. “Jaunā konservatīvā partija”
  9. “Latvijas Zemnieku savienība”

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri