Valmieras Ziņas

Izdots Valmieras kalendārs 2019. gadam

Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10 iespējams apskatīt un iegādāties Valmieras sienas kalendāru 2019. gadam. Kalendāra cena – 2,50 EUR, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka Taka kokos saullēktā, kad pilsēta vēl guļ saldā miegā, enerģiskie Valmieras skauti krāsainu rudens lapu virpulī, cilvēku labākie draugi, kuri cēli sasēduši uz Valmieras pilsdrupām, sniegotā ziemas dienā,  jaunas un talantīgas mākslinieces, kuras ļaujas bezrūpīgiem otu triepieniem un smaidam, ziedošā pavasarī. Šie ir daži piemēri, kā kalendāra varoņi dažādos gadalaikos, iedzīvinājuši Valmieras vērtības: dabas tuvumu, iedzīvotāju labklājību un dzīvesprieku, kas caurvij ikvienu jomu. 

Pateicamies par atbalstu kalendāra tapšanā: Rēzai Melecei, Jeļenai Volkovai, Beātei un Dairim Teteriem, Valmiermuižas zirgu staļļa saimei un Rufinai Jurašai, bīglu audzētavai “Wolmar Star” un Diānai Kokai, florbola klubam “Valmiera”, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolai, grupai “Age Of Stones”, Valmieras Drāmas teātrim un izrādes “80 dienas apkārt zemeslodei” aktieriem, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkam, senioru vīru korim “Baltie bērzi”, Valmieras 4.skautu vienībai, Valmieras muzeja tradīciju kopai “Griezes”, Valmieras Kultūras centra mākslinieciskās pašdarbības deju kolektīvu aktīvajiem dalībniekiem un SIA “Valmieras namsaimnieks”.  

Skaistos mirkļus fotogrāfijās iemūžināja: Jurģis Rikveilis un Roberts Āboltiņš.

Kalendārā ir publicēti arī nozīmīgākie 2019.gada notikumi Latvijā un Valmierā.

Valmieras sienas kalendārs 2019.gadam izdots ierobežotā daudzumā.

Jāpiemin, ka novembra beigās Valmieras Tūrisma informācijas centrā būs pieejams arī Valmieras plānotājs 2019. gadam. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri