Valmieras Ziņas

Izdots Valmieras garšu kalendārs 2018.gadam

Valmierieši vienmēr pratuši dzīvot ar smeķi, baudot pilsētas neatkārtojamo piedāvājumu. Dabas ieskautajā Valmierā, kur galvenā iela ir Gauja, savijas senču mantojums ar mūsdienīgu attīstību. Mēs esam uzņēmīgi, radoši un nepārstājam atklāt labas lietas, ko slēpj Valmiera. Te ir smeķīgi stāsti, darbi un domas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.

Valmieras garšu kalendārs 2018.gadam ir plānotājs, kur ar recepšu pierakstiem dalījušies 12 Valmieras iedzīvotāji. Cepeši, zupas, salāti, sviestmaizes, kūkas, putras, zivis, pankūkas un vēl citu gardumu pieraksti atklāj īpašas garšas, kas vairo spēku, enerģiju un labu noskaņojumu. Recepšu klāstu papildina arī piecu Valmieras un apkārtējo novadu restorānu sagatavotais sveiciens.

Tā kā šis plānotājs būs Latvijas simtgades un Valmieras 735.dzimšanas dienas gada kalendārs, tajā ar plānotāja īpašnieka ikdienas pierakstiem “sadzīvos” tēli no senās Valmieras. Ragaviņu “stūrmaņus” no cita gadsimta, trīs Valmieras puikas, antīku automobili, zaļumballi Jāņparkā, Jāni Daliņu, Georgu Apini, ormani ar zirgu pajūgu un vēl citus tēlus, kas stāsta par Valmieras vēsturi, zīmējusi Valmieras Mākslas vidusskolas skolniece Marija Roze. “Tas bija kā ceļojums laikā. Iepazinu dažādas Valmieras vietas, guvu vēsturisku ieskatu, tā pa īstam ieraudzīju Valmieras nozīmīgos cilvēkus. Valmierā esmu nokļuvusi, jo te mācos, tāpēc uzzināju daudz jauna. Zīmējot šķita, ka ievies dzīvību un jaunu elpu vēsturiskiem tēliem, bet tagad – kā “izkāpjot” no aizraujoša piedzīvojuma,” stāsta Marija Roze.

Jāpiemin, ka šie zīmējumi atrodami arī Valmieras sienas kalendārā 2018.gadam. Tur tie papildina mūslaiku fotogrāfijas, savijot pagātni ar nākotni.

Valmieras sienas kalendāru un plānotāju 2018.gadam iespējams apskatīt un iegādāties Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10. Plānotāja cena ir 3.25 EUR, savukārt sienas kalendāra – 2 EUR.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri