Valmieras Ziņas

Izcilākie skolotāji saņem Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu “Balva izglītībā 2016”

Lasīšanas laiks: 3 min

Piektdien, 7.oktobrī, koncertzālē “Valmiera” notika Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma “Balva izglītībā 2016” pasniegšanas svinīgā ceremonija. Apbalvojumu un īpašu piemiņas pildspalvu komplektu saņēma 29 Valmieras vispārējo, speciālo, profesionālās ievirzes un pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi.

Uzrunājot pedagogus, Valmieras pilsētas pašvaldības  domes priekšsēdētājs Jānis Baiks uzsvēra pedagogu būtisko lomu jaunās paaudzes audzināšanā un nākotnes sabiedrības veidošanā. “Šodien mēs sakām paldies izcilākajiem skolotājiem, kurus balvai izvirzījuši kolēģi. Tas ir svarīgi, ka kolektīvs spēj izvērtēt savu darbu un izcelt tos kolēģus, kas gada laikā ir bijuši vislabākie,” teica pilsētas vadītājs.

Domes priekšsēdētājs aicināja pedagogus neraizēties par nedienām izglītības sistēmā un uztvert visu ar humoru. “Priecāsimies par to, kas mums ir, un saglabāsim smaidu, jo tik liela “stabilitāte”, kāda ir Latvijas izglītības sistēmā, nav nekur,” ironizēja Jānis Baiks.

Skolotāji tika apbalvoti par pašaizliedzīgu sabiedrisko veikumu, izcilu mācību un audzināšanas darbu izglītības iestādēs, radošu un inovatīvu pieeju mācību procesā, zinātniski pētniecisko darbu izstrādes procesa organizēšanu, izglītības programmu izstrādi un izvērtēšanu. Tāpat pedagogi saņēma apbalvojumu par ieguldījumu skolas prestiža celšanā un tās vārda popularizēšanā, aktīvu dalību projektos, skolēnu motivēšanu piedalīties olimpiādēs un konkursos, kā arī par sporta dzīves organizēšanu un nesavtīgu ieguldījumu skolas attīstībā. Šīs ir tikai dažas no kvalitātēm, kas piemīt apbalvojumu saņēmušajiem pedagogiem, lai izcili veiktu savu ikdienas darbu.

Šogad apbalvojumu saņēma vispārējās vidējās izglītības skolotāji: Anda Zīverte un Aija Ignate no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Inese Mola no Valmieras 5.vidusskolas, Olga Suharževska un Rudīte Svīķe no Valmieras 2.vidusskolas, Dace Melbārde no Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra, Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāja Baibai Bikše, kā arī Valmieras Valsts ģimnāzijas direktora vietniece izglītības jomā un skolotāja Diāna Zilberte. Apbalvojums piešķirts arī vispārējās pamatizglītības skolotājiem: Valmieras 5.vidusskolas skolotājai Sanitai Apsītei, Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājām Ingai Bērziņai un Anitai Vējkrīgerei, Santai Ādamsonei no Valmieras Viestura vidusskolas, Larisai Ļedovskihai no Valmieras 2.vidusskolas, Martai Kaksei no Valmieras sākumskolas, kā arī Valmieras sākumskolas direktora vietniecei izglītības jomā un skolotājai Intai Ādamsonei.

Savukārt par nozīmīgu ieguldījumu pirmsskolas izglītībā apbalvojums piešķirts Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes  “Buratino” skolotājai Ligitai Saulei, Valmieras pilsētas speciālās pirmsskolas izglītības iestādes  “Bitīte” skolotājai Daigai Andrupei, Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes  “Sprīdītis” sporta skolotājai Tatjanai Prauliņai, Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis” mūzikas skolotājai Anitai Šteingoldei, Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādes  “Ezītis” struktūrvienības  “Ābelīte” skolotājai Mairai Klagišai, Daigai Atslēgai no Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes  “Vālodzīte”, Lolitai Šapirovai no Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes  “Vālodzīte” struktūrvienības  “Krācītes”, Lailai Skalītei no Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādes  “Kārliena”, kā arī Aijai Urbānei no Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādes  “Kārliena” struktūrvienības “Pienenīte”.

Tāpat  “Balvu izglītībā 2016” saņēma Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja Vizma Auzenberga-Kalniņa, Valmieras Bērnu sporta skolas direktora vietniece izglītības jomā Santa Rulle, Valmieras Jaunatnes centra  “Vinda” interešu izglītības skolotājs Gints Teteris un Valmieras Mūzikas skolas profesionālās ievirzes izglītības skolotāja Maija Mīlberga, kā arī Valmieras Viestura vidusskolas Tautas teātra “Sprīdītis” režisors un vadītājs Roberts Segliņš.

Pedagogu apbalvošanas ceremoniju ar aizraujošiem un virtuoziem priekšnesumiem bagātināja akordeonists Māris Rozenfelds. Savukārt pasākuma vadītāju lomā šoreiz iejutās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolotājs Māris Bušmanis un Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāja Ieva Ruka.

Apbalvojums  “Balva izglītībā” tiek pasniegts kopš 2008.gada par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un sasniegumiem izglītībā.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas aicina darbā vidējās izglītības matemātikas skolotāju uz nepilnu darba slodzi! Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu profesionālās vidējās izglītības programmā; • plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim; • veidot lietišķu sadarbību ar izglītības iestādes kolēģiem, izglītojamiem, viņu vecākiem un citiem sadarbības partneriem; • pārzināt mācību satura un mācību priekšmeta metodiku; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • izpratne par izglītojamo individuālajām vajadzībām, spējām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; • precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; • prasmes strādāt komandā, atbildība un iniciatīva un teicamas komunikācijas prasmes un elastība; • sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • iespējas piedalīties izglītības iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vdmv@valmiera.edu.lv ar norādi „Matemātikas skolotājs” līdz 2022.gada 7.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 29450076 (direktore Inese Mētriņa). Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS VIDĒJĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: CV, piet.vēst. un izgl.dok.kopiju sūtīt uz vdmv@valmiera.edu.lv, tālr. 29450076.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” struktūrvienība “Krācītes” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, darba vietas adrese: Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras novads pilna darba likme (40 stundas nedēļā) Ja Tev ir vēlme: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumus, jautros brīžus un citas aktivitātes; • rūpēties par materiālo bāzi; • iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu 872.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021.gada 13.decembrim e-pastā: valodzite@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29405471. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-13 Kontaktpersona: Piet.vēst., CV un izgl.dok.kopiju ar norādi sūtīt uz valodzite@valmiera.edu.lv, 29405471.

Mūsu partneri