Valmieras Ziņas

Izcilākie skolotāji saņem Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu “Balva izglītībā 2016”

Piektdien, 7.oktobrī, koncertzālē “Valmiera” notika Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma “Balva izglītībā 2016” pasniegšanas svinīgā ceremonija. Apbalvojumu un īpašu piemiņas pildspalvu komplektu saņēma 29 Valmieras vispārējo, speciālo, profesionālās ievirzes un pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi.

Uzrunājot pedagogus, Valmieras pilsētas pašvaldības  domes priekšsēdētājs Jānis Baiks uzsvēra pedagogu būtisko lomu jaunās paaudzes audzināšanā un nākotnes sabiedrības veidošanā. “Šodien mēs sakām paldies izcilākajiem skolotājiem, kurus balvai izvirzījuši kolēģi. Tas ir svarīgi, ka kolektīvs spēj izvērtēt savu darbu un izcelt tos kolēģus, kas gada laikā ir bijuši vislabākie,” teica pilsētas vadītājs.

Domes priekšsēdētājs aicināja pedagogus neraizēties par nedienām izglītības sistēmā un uztvert visu ar humoru. “Priecāsimies par to, kas mums ir, un saglabāsim smaidu, jo tik liela “stabilitāte”, kāda ir Latvijas izglītības sistēmā, nav nekur,” ironizēja Jānis Baiks.

Skolotāji tika apbalvoti par pašaizliedzīgu sabiedrisko veikumu, izcilu mācību un audzināšanas darbu izglītības iestādēs, radošu un inovatīvu pieeju mācību procesā, zinātniski pētniecisko darbu izstrādes procesa organizēšanu, izglītības programmu izstrādi un izvērtēšanu. Tāpat pedagogi saņēma apbalvojumu par ieguldījumu skolas prestiža celšanā un tās vārda popularizēšanā, aktīvu dalību projektos, skolēnu motivēšanu piedalīties olimpiādēs un konkursos, kā arī par sporta dzīves organizēšanu un nesavtīgu ieguldījumu skolas attīstībā. Šīs ir tikai dažas no kvalitātēm, kas piemīt apbalvojumu saņēmušajiem pedagogiem, lai izcili veiktu savu ikdienas darbu.

Šogad apbalvojumu saņēma vispārējās vidējās izglītības skolotāji: Anda Zīverte un Aija Ignate no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Inese Mola no Valmieras 5.vidusskolas, Olga Suharževska un Rudīte Svīķe no Valmieras 2.vidusskolas, Dace Melbārde no Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra, Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāja Baibai Bikše, kā arī Valmieras Valsts ģimnāzijas direktora vietniece izglītības jomā un skolotāja Diāna Zilberte. Apbalvojums piešķirts arī vispārējās pamatizglītības skolotājiem: Valmieras 5.vidusskolas skolotājai Sanitai Apsītei, Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājām Ingai Bērziņai un Anitai Vējkrīgerei, Santai Ādamsonei no Valmieras Viestura vidusskolas, Larisai Ļedovskihai no Valmieras 2.vidusskolas, Martai Kaksei no Valmieras sākumskolas, kā arī Valmieras sākumskolas direktora vietniecei izglītības jomā un skolotājai Intai Ādamsonei.

Savukārt par nozīmīgu ieguldījumu pirmsskolas izglītībā apbalvojums piešķirts Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes  “Buratino” skolotājai Ligitai Saulei, Valmieras pilsētas speciālās pirmsskolas izglītības iestādes  “Bitīte” skolotājai Daigai Andrupei, Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes  “Sprīdītis” sporta skolotājai Tatjanai Prauliņai, Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis” mūzikas skolotājai Anitai Šteingoldei, Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādes  “Ezītis” struktūrvienības  “Ābelīte” skolotājai Mairai Klagišai, Daigai Atslēgai no Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes  “Vālodzīte”, Lolitai Šapirovai no Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes  “Vālodzīte” struktūrvienības  “Krācītes”, Lailai Skalītei no Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādes  “Kārliena”, kā arī Aijai Urbānei no Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādes  “Kārliena” struktūrvienības “Pienenīte”.

Tāpat  “Balvu izglītībā 2016” saņēma Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja Vizma Auzenberga-Kalniņa, Valmieras Bērnu sporta skolas direktora vietniece izglītības jomā Santa Rulle, Valmieras Jaunatnes centra  “Vinda” interešu izglītības skolotājs Gints Teteris un Valmieras Mūzikas skolas profesionālās ievirzes izglītības skolotāja Maija Mīlberga, kā arī Valmieras Viestura vidusskolas Tautas teātra “Sprīdītis” režisors un vadītājs Roberts Segliņš.

Pedagogu apbalvošanas ceremoniju ar aizraujošiem un virtuoziem priekšnesumiem bagātināja akordeonists Māris Rozenfelds. Savukārt pasākuma vadītāju lomā šoreiz iejutās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolotājs Māris Bušmanis un Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāja Ieva Ruka.

Apbalvojums  “Balva izglītībā” tiek pasniegts kopš 2008.gada par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un sasniegumiem izglītībā.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri