Valmieras Ziņas

Izcilākie skolotāji saņem Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu “Balva izglītībā 2016”

Lasīšanas laiks: 3 min

Piektdien, 7.oktobrī, koncertzālē “Valmiera” notika Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma “Balva izglītībā 2016” pasniegšanas svinīgā ceremonija. Apbalvojumu un īpašu piemiņas pildspalvu komplektu saņēma 29 Valmieras vispārējo, speciālo, profesionālās ievirzes un pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi.

Uzrunājot pedagogus, Valmieras pilsētas pašvaldības  domes priekšsēdētājs Jānis Baiks uzsvēra pedagogu būtisko lomu jaunās paaudzes audzināšanā un nākotnes sabiedrības veidošanā. “Šodien mēs sakām paldies izcilākajiem skolotājiem, kurus balvai izvirzījuši kolēģi. Tas ir svarīgi, ka kolektīvs spēj izvērtēt savu darbu un izcelt tos kolēģus, kas gada laikā ir bijuši vislabākie,” teica pilsētas vadītājs.

Domes priekšsēdētājs aicināja pedagogus neraizēties par nedienām izglītības sistēmā un uztvert visu ar humoru. “Priecāsimies par to, kas mums ir, un saglabāsim smaidu, jo tik liela “stabilitāte”, kāda ir Latvijas izglītības sistēmā, nav nekur,” ironizēja Jānis Baiks.

Skolotāji tika apbalvoti par pašaizliedzīgu sabiedrisko veikumu, izcilu mācību un audzināšanas darbu izglītības iestādēs, radošu un inovatīvu pieeju mācību procesā, zinātniski pētniecisko darbu izstrādes procesa organizēšanu, izglītības programmu izstrādi un izvērtēšanu. Tāpat pedagogi saņēma apbalvojumu par ieguldījumu skolas prestiža celšanā un tās vārda popularizēšanā, aktīvu dalību projektos, skolēnu motivēšanu piedalīties olimpiādēs un konkursos, kā arī par sporta dzīves organizēšanu un nesavtīgu ieguldījumu skolas attīstībā. Šīs ir tikai dažas no kvalitātēm, kas piemīt apbalvojumu saņēmušajiem pedagogiem, lai izcili veiktu savu ikdienas darbu.

Šogad apbalvojumu saņēma vispārējās vidējās izglītības skolotāji: Anda Zīverte un Aija Ignate no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Inese Mola no Valmieras 5.vidusskolas, Olga Suharževska un Rudīte Svīķe no Valmieras 2.vidusskolas, Dace Melbārde no Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra, Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāja Baibai Bikše, kā arī Valmieras Valsts ģimnāzijas direktora vietniece izglītības jomā un skolotāja Diāna Zilberte. Apbalvojums piešķirts arī vispārējās pamatizglītības skolotājiem: Valmieras 5.vidusskolas skolotājai Sanitai Apsītei, Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājām Ingai Bērziņai un Anitai Vējkrīgerei, Santai Ādamsonei no Valmieras Viestura vidusskolas, Larisai Ļedovskihai no Valmieras 2.vidusskolas, Martai Kaksei no Valmieras sākumskolas, kā arī Valmieras sākumskolas direktora vietniecei izglītības jomā un skolotājai Intai Ādamsonei.

Savukārt par nozīmīgu ieguldījumu pirmsskolas izglītībā apbalvojums piešķirts Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes  “Buratino” skolotājai Ligitai Saulei, Valmieras pilsētas speciālās pirmsskolas izglītības iestādes  “Bitīte” skolotājai Daigai Andrupei, Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes  “Sprīdītis” sporta skolotājai Tatjanai Prauliņai, Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis” mūzikas skolotājai Anitai Šteingoldei, Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādes  “Ezītis” struktūrvienības  “Ābelīte” skolotājai Mairai Klagišai, Daigai Atslēgai no Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes  “Vālodzīte”, Lolitai Šapirovai no Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes  “Vālodzīte” struktūrvienības  “Krācītes”, Lailai Skalītei no Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādes  “Kārliena”, kā arī Aijai Urbānei no Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādes  “Kārliena” struktūrvienības “Pienenīte”.

Tāpat  “Balvu izglītībā 2016” saņēma Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja Vizma Auzenberga-Kalniņa, Valmieras Bērnu sporta skolas direktora vietniece izglītības jomā Santa Rulle, Valmieras Jaunatnes centra  “Vinda” interešu izglītības skolotājs Gints Teteris un Valmieras Mūzikas skolas profesionālās ievirzes izglītības skolotāja Maija Mīlberga, kā arī Valmieras Viestura vidusskolas Tautas teātra “Sprīdītis” režisors un vadītājs Roberts Segliņš.

Pedagogu apbalvošanas ceremoniju ar aizraujošiem un virtuoziem priekšnesumiem bagātināja akordeonists Māris Rozenfelds. Savukārt pasākuma vadītāju lomā šoreiz iejutās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolotājs Māris Bušmanis un Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāja Ieva Ruka.

Apbalvojums  “Balva izglītībā” tiek pasniegts kopš 2008.gada par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un sasniegumiem izglītībā.

 

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri