Valmieras Ziņas

Ir jautājumi par IT lietām? Nāc uz Uzņēmēju dienām!

Kā jau zināms, spītējot COIVD-19 radītajai krīzei, lielākā Latvijas uzņēmēju organizācija, LTRK, tomēr rīko Uzņēmēju dienas Vidzemē. Šī ir lieliska iespēja uzņēmējiem no visas Latvijas satikties Valmierā, pārrunāt dzīves un biznesa aktualitātes, apmainīties ar pieredzi un pastāstīt par saviem jaunākajiem piedāvājumiem. Šāda iespēja ir sevišķi nozīmīga situācijā, kad pusgadu nav notikuši praktiski nekādi pasākumi un ir bijis jādzīvo stipri vien izolēti.

Arī HORTUS Digital izmanto šo iespēju satikties ar vidzemniekiem un parādīt, kādi jauni piedāvājumi parādījušies uzņēmuma IT risinājumu portfelī. Domājams, ka daudzi vadītāji varētu ieraudzīt risinājumus savām vajadzībām laikmetā, kad attālinātais darbs kļuvis par normu, kad datu drošība un personas datu aizsardzība ir kļuvuši par riskantiem potenciāli ļoti lielu zaudējumu posteņiem. Laikā, kad modernie biznesa pārvaldības risinājumi dod uzņēmumiem iespēju daudzkāršot biznesa apjomus, izejot starptautiskajos tirgos caur digitālajiem kanāliem, procesu kvalitāte un IT sistēmu darbības nepārtrauktība ir kritiski jautājumi.

Par visiem šiem un citiem saistītajiem jautājumiem uzņēmēji ir laipni gaidīti HORTUS Digital stendā. Interesenti varēs pārliecināties, cik vienkārši un pieejami ir kļuvuši modernie IT risinājumi, kā 5 minūtēs uzzināt pilnvērtīgas IT saimniecības izmaksas gan iegādei, gan ekspluatācijai.

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri