Valmieras Ziņas

Ir jautājumi par IT lietām? Nāc uz Uzņēmēju dienām!

Lasīšanas laiks: < 1 min

Kā jau zināms, spītējot COIVD-19 radītajai krīzei, lielākā Latvijas uzņēmēju organizācija, LTRK, tomēr rīko Uzņēmēju dienas Vidzemē. Šī ir lieliska iespēja uzņēmējiem no visas Latvijas satikties Valmierā, pārrunāt dzīves un biznesa aktualitātes, apmainīties ar pieredzi un pastāstīt par saviem jaunākajiem piedāvājumiem. Šāda iespēja ir sevišķi nozīmīga situācijā, kad pusgadu nav notikuši praktiski nekādi pasākumi un ir bijis jādzīvo stipri vien izolēti.

Arī HORTUS Digital izmanto šo iespēju satikties ar vidzemniekiem un parādīt, kādi jauni piedāvājumi parādījušies uzņēmuma IT risinājumu portfelī. Domājams, ka daudzi vadītāji varētu ieraudzīt risinājumus savām vajadzībām laikmetā, kad attālinātais darbs kļuvis par normu, kad datu drošība un personas datu aizsardzība ir kļuvuši par riskantiem potenciāli ļoti lielu zaudējumu posteņiem. Laikā, kad modernie biznesa pārvaldības risinājumi dod uzņēmumiem iespēju daudzkāršot biznesa apjomus, izejot starptautiskajos tirgos caur digitālajiem kanāliem, procesu kvalitāte un IT sistēmu darbības nepārtrauktība ir kritiski jautājumi.

Par visiem šiem un citiem saistītajiem jautājumiem uzņēmēji ir laipni gaidīti HORTUS Digital stendā. Interesenti varēs pārliecināties, cik vienkārši un pieejami ir kļuvuši modernie IT risinājumi, kā 5 minūtēs uzzināt pilnvērtīgas IT saimniecības izmaksas gan iegādei, gan ekspluatācijai.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri