Valmieras Ziņas

Investējot vairāk nekā miljonu eiro, Kocēnu novadā pārbūvē grantēto ceļu posmus

Šīs nedēļas sākumā tika pieņemts ekspluatācijā pirmais no trīs pārbūvētajiem Kocēnu novada pašvaldības grantētā ceļa posmiem – Vaidavas pagastā esošais ceļš Vaidava–Strīķi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Iedzīvotājiem un uzņēmējiem būtisko un ikdienā intensīvi izmantoto ceļa posmu, kas savieno Vaidavu un Cēsis, izbūvēja pilnsabiedrība “VT KUUM”, projektēšanu veica IK “RK Ceļu Projekts”, būvspeciālists Kaspars Kubuliņš, autoruzraudzību SIA “RK Projekti”, būvspeciālists Kaspars Kubuliņš, būvuzraudzību – SIA “CK”, būvspeciālists Jānis Markevics.

Vaidava-Strīķi ceļa pārbūves projekta kopējās izmaksas ir 283 911 eiro, no kuriem Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) finansē 250 423 eiro un Kocēnu novada pašvaldība līdzfinansē 33 488 eiro.

Jāatzīmē, ka saskaņā ar noslēgto līgumu būvuzņēmējs garantē izpildīto būvdarbu un to rezultāta pienācīgu kvalitāti visā garantijas laikā – trīs gadus.

Kā iepriekš vēstīts, nolūkā veicināt publisko ceļu infrastruktūras kvalitātes uzlabošanu lauku teritorijā, attīstīt uzņēmējdarbību un saglabāt apdzīvotību lauku apvidū, Kocēnu novada dome Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros veic trīs pašvaldības īpašumā esošo grantēto ceļu pārbūvi.

Lai pašvaldība saņemtu ES atbalstu ceļu stāvokļa uzlabošanai, bija jāizpilda vairāki nosacījumi – tika organizētas publiskas iedzīvotāju sapulces, pēc kurām Kocēnu novada domes sēdē tika apstiprināti pašvaldības grants ceļu izvērtēšanas noteikumi. Atbilstoši tiem tika iegūti dati, pēc kuriem tika izvērtēts katrs ceļa posms, kā rezultātā tika izveidota prioritāra secība, kādā ceļus pārbūvēt. Tuvākajā laikā plānots ekspluatācijā nodot vēl divus ceļa posmus: Zilūžu pienotava–pagrieziens uz Ērgotiem un Jaunmakuļi–Zilaiskalns.

Iepriekšminēto trīs ceļa posmu pārbūves kopējās izmaksas ir vairāk nekā miljons eiro (1 068 460 eiro), no kuriem publiskais finansējums (ELFLA) ir 790 000 eiro un Kocēnu novada pašvaldības finansējums ir 278 460 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri