Valmieras Ziņas

Interesentus aicina Kurtuve un mākslas izstāde “Mītiskie stāsti”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Nu jau kādu laiku uz ēkas Rīgas ielā 25a ir uzraksts „KURTUVE”. Tie, kas pamana arī mazākā izmēra vārdus, izlasa, ka šeit ir topošā laikmetīgās mākslas telpa. Māksla gan šeit ir arī tagad, bet ar Kurtuves nākotnes izskatu var iepazīties, iegriežoties pa Andreja Upīša ielu Vecpuišu parka virzienā. Tur arī Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) laikmetīgās mākslas izstāde “Mītiskie stāsti”, kuru atklāja 2.septembrī.

Par šo izstādi Valmieras ziņas jau rakstīja  https://www.valmieraszinas.lv/valmieras-dizaina-un-makslas-vidusskolas-laikmetigas-makslas-izstade-mitiskie-stasti/  Tagad neliels ieskats, kā VDMV skolnieku darbi izskatās Kurtuves telpās. Noteikti ir vērts ne tikai apskatīt un saklausīt šos radošos darbus, bet arī izlasīt mākslas darbiem pievienotos aprakstus, jo ir tik aizkustinoši lasīt par Līgas dzimtas mājām „Kalnbisītes”, par Alises Esteres veltījumu omei, par Anetes mīļlietiņu – zaķi, Esteres Samantas volejbolu, Sandijas vecmammu un govju čukstiem… Skatoties uz šiem mākslas darbiem, piemēram, Annas „Saturna bērniem”, grūti noticēt, ka tie nav slavenu mākslinieku, bet  tikai 7.klases skolēnu darbi.

Izstāde apskatāma mēnesi – līdz 2.oktobrim, un Kurtuvei ir piemērots darba laiks arī strādājošiem cilvēkiem. Izņemot pirmdienu un otrdienu, izstādi bez maksas var skatīt no plkst. 12.00 līdz pat plkst. 20.00, svētdienās – līdz plkst.16.00.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri