Valmieras Ziņas

Ineses Prisjolkovas seminārs “Šodiena ir manas nākotnes pirmā diena”

Reizi mēnesī Kocēnos tiek organizēti Ineses Prisjolkovas semināri un iespēja iegādāties viņas grāmatas un izdotos žurnālus. Jau 18. martā gaidīsim Jūs uz semināru “Šodiena ir mana nākotnes pirmā diena”. Piesakies jau laicīgi pa t. 25159518 vai pa e-pastu – pasakumi@2in1.lv vai online šeit.

Semināra apraksts: 

Ja gribu dzīvot savādāk. Ja negribu kā līdz šim. Ar ko sākt? Kuri ir tie soļi, kas mums palīdz sakārtot attieksmi un dzīves notikumus?

Par to runāsim mūsu seminārā 18. martā Kocēnos!

Ir tādas dienas, kad pilnīgi neko negribas un izdzirdot vārdu „saņemies” pārņem vēlme vai nu kliegt, vai vienkārši pārvilkt segu pār galvu un žigli paslēpties atpakaļ gultā. Guļu un domāju par dzīves jēgu, par ikdienu, par mīlestību, par naudu, par labsajūtu un no kurienes tā rodas, par dzīves mērķiem un uzdevumiem, par mūžīgo jautājumu „kā būtu, ja būtu…” un tā paiet krietns laiciņš. Un jo tālāk domāju, jo mazāk man ir izpratne, ko nu tagad darīt.

Un pēkšņi aiz tā uztraukuma, ka tiešām nezinu ko darīt, ceļos augšā un nolemju, ka veltīšu šo dienu mājas uzkopšanai. Noeju uz virtuvi un no viena stūra sāku atbrīvot augšējos plauktus. Ņemu vienu trauku pēc otra, nomazgāju, nopulēju, notīru plauktu un lieku atpakaļ. Ķeros pie nākošā plaukta – notīru, lieku atpakaļ. Nomazgāju plīti, iztīru cepeškrāsni, atstumju ledusskapi un iztīru visu, kas aiz tā aizkritis vai nobiris, iztīru iekšpusi, izņemu visus produktus, nomazgāju plauktus. Nu kā saka – „beržu un beržu”. Viss paliek arvien spodrāks, svaigāks, skaistāks un pēkšņi jūtu, ka šī monotonā ņemšanās un tīrīšana sāk sakārtot manas domas. Un pirmā doma, kas man atnāk prātā, ir skaidra apziņa, ka negribu vairs pieļaut brīžus, kad nezinu, ko darīt, vai nesaprotu, kā iziet no situācijas. Gribu būt savas dzīves noteicēja, plānot un lemt par savu dzīvi tā, lai izvirzītu un sasniegtu mērķus, lai darītu lietas, kas man bezgala patīk, lai pašai un citiem par to būtu prieks un gandarījums, lai pelnītu naudu un to tērētu, lai …..es domāju un domāju, pati pie sevis jau sāku smaidīt un iztēloties savu jauno dzīvi.

Turpinu beršanas darbus, bet nu jau esmu ar skaidru skatu uz dzīvi, ka šodiena ir manas nākotnes pirmā diena. Un tā kā māja kļūst ar katru mirkli jo kārtīgāka, nolemju to sakārtot līdz galam. Un nu jau, pēc visām labākajām teorijām, metu ārā nevajadzīgos uzkrājumus, kas nez no kā tomēr ir sakrājušies. Nolemju iztīrīt skapjus un salikt drēbes, kuras vairs nevalkāju, lai nodotu tās citiem. Tīru spoguļus un logu stiklus un ar katru brīdi jūtos jo labāk.

Beidzot viss padarīts un esmu apmierināta. Tas man ir prasījis 5 stundas un galu galā esmu fiziski nogurusi, bet to kompensē gandarījums par tīro un kārtīgo telpu man apkārt un pats galvenais, ka esmu izlēmusi ko un kā turpmāk darīšu.

Jau šodien uzrakstīšu skaidru mērķi vai pat vairākus. Tas atkal ir interesanti, ka es taču zinu, ka mērķa sasniegšanai 50% no rezultāta ir mērķa noformulēšana un uzrakstīšana uz papīra. Bet kaut kā līdz šim tas nelikās tik būtiski. Domāju – nu es taču zinu, uz ko eju, ko tur rakstīt. Bet, re, šodien esmu nolēmusi tomēr to izdarīt un tā pārliecināties par šo teoriju.

Un vēl nolēmu uztaisīt „vizualizācijas karti” vai „dārgumu karti”. Un vēl nopirkt un izvietot dažādus simbolus un lietiņas, kas man palīdzēs atcerēties un regulāri papildus padomāt par savu mērķi, un tā maniem darbiem būs arī vēl labvēlīgs zemapziņas atbalsts.

Un tad nolemju šovakar vēlreiz noskatīties filmu „The Secret”, lai tad nu līdz galam nostiprinātu savu jauno apņemšanos un ar domām palīdzētu īstenoties notikumiem, kurus gribu piedzīvot savā dzīvē.

Šodiena tomēr ir tik skaista, kāpēc lai to izniekotu, ja var izmantot savas nākotnes labā.

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 20,00 (t.sk. PVN)
Norises laiks: 18.martā no plkst. 18:00-20:00
Norises vieta: Alejas iela 3, Kocēnu kultūras nama 2. stāva Kamīnzālē

Pieteikties: pa telefonu 25159518 (Anta), vai e-pastā: pasakumi@2in1.lv vai aizpildīt pieteikuma formu šeit.

Informāciju par semināriem sekojiet līdzi mājas lapā www.2in1.lv vai www.pavasarastudija.lv vai FB.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri