Valmieras Ziņas

Ilgtermiņa vērtība: Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014

Uzņēmējdarbībai svarīga ir stabilitāte un ilgtermiņa ieguldījumi, kā rezultātā tiek īstenoti veiksmīgi darījumi. Šīs divas kvalitātes var attiecināt arī uz izstādi – gadatirgu “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”, kas jau 17.gadu pēc kārtas  no 16. līdz 17.maijam norisināsies Valmieras kultūras centrā.

Katru gadu izstādei – gadatirgum tiek noteikta īpaša tematika un 2014.gadā tā būs Vidzemes novadi – Latvijā un pasaulē”. Aicinām ikvienu uzņēmēju, pašvaldību, amatnieku, mājražotāju vai pakalpojumu sniedzēju caur šo izstādes tematiku pēc iespējas daudzveidīgāk parādīt savu piedāvājumu.  Kā ierasts, izstādi apmeklēs arī tirdzniecības pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas, bet izstādei paralēli plānotas diskusijas par eksporta iespējām.

Reģistrācija izstādei – gadatirgum “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” un izstādes stenda vietas rezervēšana notiks līdz 25.aprīlim. Lai reģistrētu dalību izstādē – gadatirgū, interesentiem ir jānosūta Līgums – pieteikums uz e-pasta adresi valmiera@chamber.lv. Papildus informācija var gūt interneta vietnē www.vidzemesizstade.lv.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģionālā nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas  pašvaldību. Izstādes norisi atbalsta Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum.

Aicinām ikvienu uzņēmēju, pašvaldību, iestādi vai amatnieku piedalīties izstādē un iepazīstināt tās apmeklētājus ar savu produktu un pakalpojumu klāstu. Uz tikšanos “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2014”!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri