Valmieras Ziņas

Ievies iedzīvotāju iniciatīvas projektu Valmieras novadā!

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai sekmētu sabiedrības iniciatīvu un sabiedriskā labuma darbību Valmieras novadā, pašvaldībā jau trešo gadu tiek rīkots iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkurss. Tas veicina sadarbību starp pašvaldību un neformālām iedzīvotāju grupām, pilsoniskās sabiedrības organizācijām, kā arī piesaista vietējos resursus un brīvprātīgo darbu sabiedriski nozīmīgu vajadzību risināšanā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Šogad projektu pieteikumi tiks gaidīti no 2024.gada 2. aprīļa līdz 23. aprīlim. Kopējais 2024.gada konkursam paredzētais finansējuma apjoms – 20 000 eiro.

Aktuālais konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un citi dokumenti publicēti pašvaldības tīmekļvietnē. Iepazīsties ar tiem šeit: Iedzīvotāju iniciatīvas projekti 2024.

Kas tev būtu jāzina par iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursu?

  • Konkursa atbalstīto projektu aktivitātes īsteno projekta pieteicējs.
  • Projektā no pašvaldības pieprasītā finansējuma apmērs nevarēs būt lielāks par 1000,00 eiro, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (PVN).
  • Pretendents drīkst ieguldīt savu līdzfinansējumu projekta ieviešanai, taču pretendenta finansējums nedrīkst būt pašvaldības iestādes budžeta līdzekļi.
  • Finansējumu piešķirs projektiem, kuru aktivitāšu norises vieta ir Valmieras novada administratīvā teritorija un kuru rezultātu ieguvēji ir Valmieras novada iedzīvotāji.

Iedzīvotāju iniciatīvas mēdz būt ļoti dažādas, piemēram, pašaizsardzības nodarbības, radošās darbnīcas, vietas vēstures izpētes un stāstu pēcpusdienas, tradicionālo prasmju saglabāšanas un apgūšanas meistarklases, publiskās ārtelpas labiekārtošana, bērnu rotaļu iekārtu uzstādīšana un citi kopienām svarīgi projekti. Smelties iedvesmu un iepazīties ar 2022. un 2023. gada īstenotajiem projektiem iespējams šeit: Iedzīvotāju iniciatīvas projekti.

Lai sekmīgi sagatavotos iedzīvotāju iniciatīvas projektu iesniegšanai, šī gada 8. aprīlī plkst. 17.00 Valmieras bibliotēkas 2. stāva zālē, Cēsu ielā 4, Valmierā aicinām uz informatīvu semināru par šādu projektu plānošanu, pieteikumu sagatavošanu un projektu ieviešanu. Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu konkursi@valmierasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 26495997. Aicinām sazināties arī, ja nepieciešams papildu atbalsts un informācija, taču dalība informatīvajā seminārā Valmierā nav iespējama.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri