Valmieras Ziņas

Iedzīvotājus aicina turpināt ziņot par nelegālā alkohola, cigarešu vai narkotiku tirdzniecību

Lai mazinātu nelegālā alkohola un cigarešu, kā arī narkotisko vielu izplatību, samazinātu noziedzīgo nodarījumu skaitu, kas izdarīti alkohola un narkotisko vielu reibumā, kā arī, lai ierobežotu nepilngadīgo jauniešu saskarsmi ar aizliegtām vielām,  Valsts policija aicina iedzīvotājus informēt policiju par nelegālām alkohola, cigarešu un narkotisko vielu tirdzniecības vietām. Iedzīvotājiem ir iespēja to darīt interaktīvā kartē, kas garantē iesniedzēja anonimitāti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Darbs pie nelegālas akcizēto preču aprites apturēšanas joprojām notiek Valsts policijas vadībā.

2018.gada deviņu mēnešu periodā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā ir izņemti 639 751 gabali cigarešu, 2 220,85 litri alkohola un 3870 litri degvielas. Tāpat akcizēto preču aprites jomā noformēti 188 administratīvā pārkāpuma protokoli un uzsākti 23 kriminālprocesi.

Iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanā, ziņojot par šāda tipa nelegālām preču aprites vietām, tās norādot uz īpaši izstrādātas kartes. Tā ir izvietota Valsts policijas mājas lapas sadaļā (www.ic.iem.gov.lv/gis2/), kur iedzīvotāji ir aicināti norādīt ne tikai vietas adresi, bet iespēju robežās sniegt detalizētu informāciju par notiekošo. Jo detalizētāka informācija tiks sniegta, jo vieglāk policistiem būs veikt savus pienākumus. Saņemto informāciju Iekšlietu ministrijas informācijas centrs nosūta uz norādīto vietu apkalpojošo Valsts policijas teritoriālo pārvalžu iecirkņu lietvedības dienestu elektroniskā pasta adresēm.

Valsts policija atgādina, ka par nelegāla alkohola, cigarešu, narkotiku vai degvielas pirkšanu, pārdošanu, realizāciju un uzglabāšu draud administratīvā atbildība, kā arī kriminālatbildība, kuru soda ar brīvības atņemšanu vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Interaktīvās kartes e-pakalpojums ir viens no jaunākajiem informācijas apmaiņas veidiem, taču iedzīvotājiem joprojām ir iespēja par pārkāpumiem ziņot telefoniski un vērsties ar iesniegumu policijas struktūrvienībā, nākot uz policijas iecirkni vai nosūtot iesniegumu pa pastu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri