Valmieras Ziņas

Iedzīvotāju viedoklis sadzirdēts – tiek pārbūvētas neērtās lietus ūdens renes pilsētas centrā

Portāls “Valmieras Ziņas” vairākkārt ir ziņojis par iedzīvotāju neapmierinātību ar atklātā tipa lietus ūdens renēm Rīgas ielā pie 7, 9, 11 un 13 nama, kas traucē pārvietoties cilvēkiem ratiņkrēslos, vecākiem ar bērnu ratiņiem un riteņbraucējiem, kā rezultātā jau vairākus gadus blakus ietvei esošais zāliens tiek regulāri izbraukāts. Beidzot pašvaldība ir sadzirdējusi iedzīvotāju sūdzības un sākusi lietus ūdens reņu pārbūvi.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa pastāstīja: “Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumiem par to, ka nepieciešami uzlabojumi, jo ietve gar Rīgas ielas nepāra numuru ēkām pilsētas centrā ir grūti izbraucama ar velosipēdiem, bērnu un invalīdu ratiņiem, tika pieņemts lēmums šogad veikt ietves remontu.

Izvērtējot uz ietves esošās lietus renes, secināts, ka, ēkas atjaunojot, daļa no renēm bija zaudējušas savu funkcionālo nozīmi. Šīs renes jau maija sākumā tika likvidētas, iepriekšējo akmens bruģi aizstājot ar līdzenu ietves bruģējumu.

Lietus renes, kas pilda ūdens novadīšanas funkciju, tika saglabātas un šovasar tiks pārbūvētas. Tās paredzēts izlīdzināt vienā līmenī ar pārējo ietves virsmu, renes iedobi aizstājot ar dziļā tipa lietus ūdens drenāžas kanālu, kam virspusē būs līdzenas metāla restītes. 6.jūnijā tika uzsākta arī šo lietus reņu pārbūve.

Valmieras pilsētas pašvaldība šogad ir plānojusi ietvju izbūvi un pārbūvi vairākos ietvju posmos pilsētā.

Daudzviet šogad tiek veiktas arī ielu pārbūves un jaunu ielu būvniecība. Visās šajās vietās paredzēts izbūvēt līdzenas ietvju nobrauktuves, lai arī cilvēkiem ratiņkrēslos un ar bērnu ratiņiem būtu ērti pārvietoties un šķērsot ielu.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri