Valmieras Ziņas

Iebraucot Valmierā no Valkas puses, lielākā daļa autovadītāju būtiski pārkāpj ātruma ierobežojumu

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka Valmieras pilsētas pašvaldība izstrādā tematisko plānojumu “Valmieras pilsētas transporta infrastruktūras attīstības koncepcija” ar mērķi izvērtēt esošo Valmieras pilsētas transporta infrastruktūru, identificēt problēmas, izstrādāt iespējamo attīstības koncepciju, izvirzot un definējot sasniedzamos mērķus, kā arī uzdevumus mērķu sasniegšanai. Veicot plānojumam nepieciešamos pētījumu, atklājas vairāki interesanti fakti par transporta plūsmu pilsētā un autovadītāju paradumiem. 

Tiekoties ar iedzīvotājiem, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks pastāstīja:

“Lai iegūtu datus  par transporta plūsmu, Valmierā vairākās vietās tika uzstādīta ierīce transporta vienību skaitīšanai. Kā liecina ierīces apkopotie dati, pilsētā ik dienas iebrauc ap 6000 automašīnām. Tiltu pār Gauju darbadienās abos virzienos šķērso vidēji 20 tūkstoši automašīnu. Maksimālā tilta kapacitāte vēl nav sasniegta, tomēr transporta plūsma pēdējos gados ir būtiski pieaugusi. Pirms jaunā tilta būvniecības tika veikts līdzīgs pētījums. Tolaik pāri tiltam dienā pārbrauca 12 tūkstoši automašīnu.”

Valmieras mērs atklāja, ka automašīnu skaitītājs arī fiksē transporta līdzekļu ātrumu. Apkopotie dati neiepriecina, jo vairākās vietās pilsētā lielākā daļa autovadītāju būtiski pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu, tādēļ pašvaldība sadarbībā ar Valsts policiju meklē risinājumus kā disciplinēt autovadītājus.

J. Baiks pastāstīja, ka skaitīšanas ierīce fiksējusi gadījumu, kad kāda automašīna Gaujas tiltu dienas laikā šķērsojusi ar 110 km/h lielu ātrumu. Taču vislielākās raizes ir par transporta plūsmu no Valkas puses, kur vidējais ātrums pārsniedz 80 km/h.

“Zīmi “Valmiera” neviens nepamana. Visi rullē iekšā, nesamazinot ātrumu, tādēļ būs jādomā par satiksmes mierināšanas pasākumiem šajā ielas posmā,”

norādīja Valmieras mērs.

Domes priekšsēdētājs piebilda, ka tuvākajā nākotnē vēl viena tilta būvniecība pilsētā, lai atslogotu jau esošo, nav iespējama. Jauna tilta būvniecība ir pārāk dārga, ņemot vērā Valmieras budžetu. Turklāt 4 kilometru attālumā pie pilsētas robežas uz apvedceļa ir vēl viens tilts. Šādos apstākļos pilsētai ar 25 tūkstošiem iedzīvotāju praktiski nav nekādu iespēju piesaistīt Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu vēl viena tilta būvniecībai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri