Valmieras Ziņas

Hokejists no Valmieras karjeru turpinās Vācijas kluba “EV Regensburg” U20 komandas rindās

“Valmieras HK/BSS/ViA” komandas aizvadītās sezonas pirmais vārtsargs Markuss Žukovskis nupat devies uz Vāciju, lai pievienotos savai jaunajai komandai “EV Regensburg” U20 vecuma grupā. 

Žukovskis pēc vidusskolas absolvēšanas meklēja izaugsmes iespējas, lai pilnveidotu hokeja prasmes. Sazinoties ar vairākām komandām, šis piedāvājums esot bijis labākais. 

“Sajūtas ir interesantas. Ir neliels uztraukums, jo šī sezona varētu būt svarīga nākotnei. Kopumā šeit jūtos labi – komandas biedri ir atsaucīgi un pilsēta – lieliska,” savos pirmajos iespaidos dalās hokejists. 

Šodien rit trešā treniņu diena, un, kā saka pats vārtsargs, viegli nav, bet Žukovskis ir apņēmības pilns: 

“Ir patīkami strādāt šādā līmenī, kur hokejistiem viss ir sakārtots. Sajūta ir kā profesionālim, un pats galvenais tagad ir spēlēt labu hokeju. Šis gads man var būt ļoti produktīvs.”

Jaunais hokejists Vācijā redz labas izaugsmes iespējas. Treniņi notiek augstā intensitātē un ar vārtsargiem strādājot arī vārtsargu treneris, kurš ikdienā pats spēlē DEL [Vācijas augstākā līga – aut.]. 

Vārtsarga pārstāvētā komanda “EV Regenburg” U20 spēlēs DNL (Deutsche Nachwuchsliga) līgā, kas ir Vācijas junioru līga. Aizvadītajā sezonā šajā līgā spēlēja vēl trīs latviešu hokejisti – uzbrucēji Ričards Puriņš un Patriks Marcinkevics, kā arī aizsargs Kristofers Bite. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: Vadīt un apkalpot traktora tehniku; Uzturēt traktoru un iekārtas tehniskajā kārtībā; Veikt teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus. Koku izzāģēšana , celmu frēzēšana Zāles pļaušana ar rokas un mehanizētiem instrumentiem. Prasības: Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; Pieredze traktora tehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā; Traktora tehnikas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu Sociālās garantijas atalgojums-pastāvīgā stundas tarifa likme no EUR 4,75 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% Pieteikties līdz 2020.gada 7.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 26568960.

Mūsu partneri