Valmieras Ziņas

Hip-hop māksliniece VIŅA klausītājiem nodod svaigu singlu un video “Tēja ar karalieni”

Hip-hop māksliniece VIŅA jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere, sadarbībā ar producentu, kas plašāk pazīstams kā LESSFUCC, klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu un video – “Tēja ar karalieni” .

Dziesma un video ir kā pašas mākslinieces pašportrets, kas parāda viņas rakstura un dzīves dažādās “sejas”. VIŅĀ slēpjas gan visiem pazīstamais pašpuikas un piedzīvojumu meklētājas tēls, gan sievišķības un dabas mīlestības dzīsla, kas reizēm aiz skatuves tēla un mūzikas paliek nepamanīta. Dziesma ir kā VIŅAS pārdomas par ikdienu, cik viegli vai grūti, pareizi vai aplami ir dzīvot šo dzīves stilu ar nerimstošām ballītēm un koncertiem, kur traukšanās piedzīvojumos mijas ar smagu darbu.

Dziesmas video tapis režisora Gata Ungura vadībā, kas ir bijis arī darba “Uguns” video autors. Operators Artūrs Lūriņš un mākslinieciskais vadītājs Pauls Jēgers.

“Video lielākoties filmēts Valmierā un tās apkārtnē, filmēšanā aizvadītas 5 dienas, kur miegam tika atvēlētas tik dažas stundas, šajā aizraujošajā procesā iegūti jauni tetovējumi, iepazīts vesels lērums atsaucīgu un neticami laipnu cilvēku un atklātas neiedomājami skaistas vietas, kurām gadiem esmu dzīvojusi blakus, bet neesmu zinājusi par to eksistenci,”

tā par video filmēšanu stāsta pati VIŅA.

Video apskatāms tiešsaistes tīklā Youtube un dziesma pieejama arī straumēšanas vietnē Spotify. Māksliniece turpina strādāt pie jauniem skaņdarbiem un jaunumus var gaidīt arī tie, kas seko Zelmas muzikālajai darbībai ārpus hip-hop žanra.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri