Valmieras Ziņas

Hip-hop māksliniece VIŅA klausītājiem nodod svaigu singlu un video “Tēja ar karalieni”

Hip-hop māksliniece VIŅA jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere, sadarbībā ar producentu, kas plašāk pazīstams kā LESSFUCC, klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu un video – “Tēja ar karalieni” .

Dziesma un video ir kā pašas mākslinieces pašportrets, kas parāda viņas rakstura un dzīves dažādās “sejas”. VIŅĀ slēpjas gan visiem pazīstamais pašpuikas un piedzīvojumu meklētājas tēls, gan sievišķības un dabas mīlestības dzīsla, kas reizēm aiz skatuves tēla un mūzikas paliek nepamanīta. Dziesma ir kā VIŅAS pārdomas par ikdienu, cik viegli vai grūti, pareizi vai aplami ir dzīvot šo dzīves stilu ar nerimstošām ballītēm un koncertiem, kur traukšanās piedzīvojumos mijas ar smagu darbu.

Dziesmas video tapis režisora Gata Ungura vadībā, kas ir bijis arī darba “Uguns” video autors. Operators Artūrs Lūriņš un mākslinieciskais vadītājs Pauls Jēgers.

“Video lielākoties filmēts Valmierā un tās apkārtnē, filmēšanā aizvadītas 5 dienas, kur miegam tika atvēlētas tik dažas stundas, šajā aizraujošajā procesā iegūti jauni tetovējumi, iepazīts vesels lērums atsaucīgu un neticami laipnu cilvēku un atklātas neiedomājami skaistas vietas, kurām gadiem esmu dzīvojusi blakus, bet neesmu zinājusi par to eksistenci,”

tā par video filmēšanu stāsta pati VIŅA.

Video apskatāms tiešsaistes tīklā Youtube un dziesma pieejama arī straumēšanas vietnē Spotify. Māksliniece turpina strādāt pie jauniem skaņdarbiem un jaunumus var gaidīt arī tie, kas seko Zelmas muzikālajai darbībai ārpus hip-hop žanra.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri