Valmieras Ziņas

Helovīna vakarā bērniem draud ar ierocim līdzīgu priekšmetu

1.novembrī Valmieras iecirknī saņemta informācija par kādu neikdienišķu gadījumu, kas noticis Helovīna svētku vakarā 31.oktobrī, Valmierā, Georga Apiņa ielā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse.

Ap plkst.19, kad vietējie bērni, ievērojot no ASV pārņemto svētku tradīcijas, apstaigāja daudzdzīvokļu māju iemītniekus lūdzot saldumus vai piedāvājot izjokot, kāds vīrietis, atverot dzīvokļa durvis, ir piedāvājis izjokot pašus saldumu kārotājus – un piedraudējis ar ierocim līdzīgu priekšmetu.

Pēc S.Virses teiktā, saņemot šādu informāciju, policija nekavējoties uzsāka apstākļu pārbaudi un noskaidroja personu. Kā izrādījās ierocim līdzīgais priekšmets ir bijušas pistoles formas šķiltavas un vīrietim, visticamāk, nav iepatikušās šo svētku tradīcijas.

Policija aicina šādā veidā nejokot, īpaši, ja runa ir par saskarsmi ar bērniem, jo tas nekādā veidā neliecina par pieaugušā spēju cienīt citus cilvēkus un rast pozitīvu risinājumu neikdienišķām situācijām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri