Valmieras Ziņas

Gumijas paklājs-skreiperis – labākais telpu tīrības saglabāšanas palīgs

Ikvienā telpā lielākā daļa netīrumu un gružu tiek ienesta no ārpuses, tādēļ svarīgi pie ieejas zonām, vējtveros un durvīs izvietot kvalitatīvus paklājus, kas savāks ne tikai lielāko daļu gružu, bet arī mitrumu, dubļus un citus netīrumus. Vislabākais risinājums – gumijas paklājs-skreiperis. Lasiet tālāk un uzziniet vairāk gan par šo paklāju veidu, gan “Berendsen” piedāvāto paklāju nomaiņas pakalpojumu.

Kā gumijas paklājs palīdz uzlabot tīrības un higiēnas līmeni telpās?

Gumijas paklājs-skreiperis ir īpašs paklāju veids, kas primāri paredzēts lietošanai vietās, kur ir visintensīvākā cilvēku plūsma un līdz ar to augstākais mitruma un netīrumu līmenis. Šie ieejas paklāji ir veidoti tā, lai tiem būtu raupja, abrazīva virsma, kas noberž netīrumus no apavu zolēm jau pie ieejas telpās. Paklāja forma un struktūra ir veidota tā, lai viss tajā savāktais mitrums saglabātos paklājā un neaizplūstu no tā prom. 

Gumijas paklāju priekšrocības:

 • Veidots no īpašas nitrila gumijas, kas ļauj šo paklāju novietot ne tikai telpās, bet arī ārpus tām;
 • Praktisks risinājums novietošanai starp telpām, kurās atšķiras higiēnas līmenis;
 • Virsmas raksts veidots tā, lai noberztu pēc iespējas vairāk netīrumu;
 • Pieejami melnā krāsā, kas labi izskatās visās telpās, jo šī krāsa ir neitrāla;
 • Pieejami vairāki izmēri;
 • Augstā apmale nodrošina mitruma noturēšanu paklājā;
 • Vienkārši kopjams un tīrāms starp nomaiņas reizēm.

Kā nodrošināt maksimālu tīrības līmeni telpās?

Gumijas paklājs kalpo kā pirmā lielākā gružu un mitruma savākšanas vieta. Lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus, ieteicams gumijas paklājus kombinēt ar mikrošķiedras vai kokvilnas paklājiem, kas tālāk savāc sīkākos gružus un netīrumus, kā arī atlikušo mitrumu. Šāda kombinācija ļauj telpas saglabāt tīras un patīkamas pat pie intensīvas cilvēku plūsmas sliktos laikapstākļos.

Kā darbojas “Berendsen” paklāju maiņas serviss?

Uzņēmums “Berendsen” rūpēs par klientu ērtībām piedāvā gumijas paklāju maiņas servisu. Tas nozīmē, ka “Berendsen” piegādā nepieciešamos paklājus vēlamajā izmērā un daudzumā un regulāri nomaina lietotus pret tīriem. Paklāju maiņas grafiks, pirmkārt, ir atkarīgs no cilvēku plūsmas intensitātes un gadalaika. Tas var būt reizi nedēļā vai biežāk, reizi divās nedēļās vai reizi mēnesī. Tāpat paklāju maiņas biežumu var precizēt, ja mainās laikapstākļi, piemēram, īpaši lietainā vai mitrā laikā.

Maiņas servisa priekšrocības

 • Paklāji vienmēr ir kā jauni, jo “Berendsen” regulāri veic paklāju kvalitātes pārbaudi un nolietoto paklāju fonda atjaunošanu.
 • Vienmēr tīri paklāji bez piepūles.
 • Saimniecības personāls vairāk uzmanības var veltīt citiem tīrības aspektiem birojā.
 • Nav jātērē uzņēmuma resursi paklāju iegādei un atjaunošanai.

Citi “Berendsen” piedāvātie paklāji

Gumijas paklāji ļauj savākt lielāko daļu gružu, savukārt pārējie paklāju veidi palīdz savākt atlikušos kā sausos, tā slapjos netīrumus. Populārākie “Berendsen” piedāvātie paklāji:

 • Gumijas paklājs – savāc lielos gružus, mitrumu un netīrumus ieejas zonās;
 • Neilona paklājs – labs risinājums sauso netīrumu savākšanai;
 • Kokvilnas paklājs – labākā izvēle mitruma savākšanai;
 • Mikrošķiedras paklājs – labi savāc un absorbē gan sausos netīrumus, gan mitrumu. Tāpat šie paklāji ar rievotu gumijas pamatni nodrošina labas pretslīdes īpašības, kas ir īpaši vērtīgi vietās, kur pastāv iespēja paslīdēt.

Uzņēmuma “Berendsen” kontaktinformācija

Ja vēlaties uzzināt vairāk par “Berendsen” piedāvātajiem maiņas servisiem un risinājumiem, ielūkojieties vietnē Berendsen.lv jau tūlīt. Tāpat klientu ērtībām ir pieejami citi saziņas veidi:

E-pasts: lv.info@elis.com

Tālrunis: 675 000 75

Tīras telpas un patīkama darba vide ir ikviena uzņēmuma vizītkarte, kas rada pirmo iespaidu klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem. “Berendsen” piedāvātais paklāju maiņas serviss ievērojami atvieglo tīrības un higiēnas uzturēšanu telpās, kā arī nodrošina vienmēr kvalitatīvus paklājus. Sazinieties ar konsultantiem jau tūlīt un padariet savas telpas gatavas rudenim un ziemai!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri