Valmieras Ziņas

Golfa spēlētājs Dans Patriks Dukurs pēc veiksmīgās sezonas kaļ plānus jaunajai

Pagājušajā vasarā “Valmieras Ziņas” vēstīja par tobrīd sešpadsmit gadus veco valmierieti DANU PATRIKU DUKURU, kuram kā pirmajam mūsu pilsētas pārstāvim bija izdevies kļūt par Latvijas junioru izlases golfā dalībnieku. Dans Patriks Dukurs 2020.gadā ir saņēmis arī privātā fonda atbalstu savai golfa attīstības veicināšanai. Tuvojoties jaunajai sezonai, tiekamies ar talantīgo sportistu, lai uzzinātu, kā pagājusi aizvadītā sezona un kādu mērķus viņš izvirzījis šajā gadā.

Kā pagāja aizvadītā sezona?

Aizvadītās sezonas sākumā bija liela neziņa un gaidīšana, kad tiks atļauta turnīru rīkošana, tādēļ sanāca neparasti garš sagatavošanās posms. Taču tas nebija slikti, jo izdevās labāk sagatavoties sezonai.

Lai gan pavasarī daži turnīri nenotika, tomēr pārējās sacensības norisinājās līdz pat sezonas beigām. Pandēmijas ierobežojumi būtiski neietekmēja turnīru norisi, jo golfā sportisti nav ciešā kontaktā viens ar otru. Protams, tika ievērota distance un pārējie drošības pasākumi.

Šī bija mana pirmā nopietnā sezona ar dalību starptautiskos turnīros, jo ar golfu nodarbojos tikai ceturto gadu. Jau sagatavošanās posmā es biju plānojis piedalīties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas junioru čempionātos. Par spīti ierobežojumiem savu plānu izdevās realizēt.

Mans pirmais ārzemju turnīrs bija Lietuvas junioru čempionāts, kas norisinājās jūlijā Viļņas pievārtē. Tajā piedalījās jaunieši no visām Baltijas valstīm. Debija pirmajā turnīrā ārpus Latvijas izdevās veiksmīga, savā vecumā grupā izcīnot 6. vietu.

Savukārt augustā Igaunijas čempionātā Tallinas pievārtē kā iesācējs ieguvu mācību nākotnei par to, ka vērīgāk jāseko līdz starta laikiem katrā no turnīra dienām, jo tie parasti atšķiras, un turnīra organizatori mēdz tos izziņot dažādās formās. Oficiāls starts šajā turnīrā man neizdevās, taču ļoti novērtēju iegūto pieredzi, ko ieguvu ārpus kārtas spēlējot ar daudz spēcīgākiem sportistiem ne tikai no Baltijas valstīm, bet arī Somijas un Zviedrijas. Arī pašā Igaunijā golfam ir augstāks profesionālais līmenis, jo ir jūtama spēcīga Skandināvijas valstu ietekme, kur šis sporta veids ir ļoti attīstīts.

Latvijas junioru čempionātā, kas norisinājās Ozo golfa klubā Rīgā, starp mūsu valsts sportistiem es izcīnīju 3.vietu, bet kopvērtējumā ierindojos 8.vietā. Arī šajā turnīrā konkurence bija ļoti spēcīga, jo piedalījās daudz Igaunijas sportistu, šoreiz mazāk pārstāvēti bija lietuvieši.

Pa starpu šiem lielajiem turnīriem norisinājās arī Latvijas junioru tūre, kas sastāvēja no 5. posmiem. Šajās sacensībās kopvērtējumā izcīnīju 2.vietu, uzlabojot savu aizvadītās sezonas sniegumu par vienu vietu. Vēl aizvadītajā sezonā piedalījos arī vietējos turnīros Valmierā, Siguldā, Jūrmalā un Rīgā.

Ja 2019.gada sezonā man izdevās izcīnīt Valmieras čempiona titulu vīriešiem, tad 2020.gadā kļuvu par Valmieras atklātā čempionāta pāriem uzvarētāju kopā ar Modri Zvirbuli.  Tāpat Vidzemes atklātajā čempionātā vīriešiem izcīnīju 3.vietu. Sezonas noslēgumā kopā ar golfa kluba AVOTI vīriešu komandu Latvijas golfa klubu kausā Ozo laukumā izcīnīju 2.vietu.

Kopumā aizvadīto sezonu vērtēju kā veiksmīgu, jo visus nospraustos mērķus izpildīju. Man izdevās uzlabot savu pozīciju Latvijas junioru tūrē, veiksmīgi startēju starptautiskajos turnīros, kur guvu labu pirmo pieredzi, kas kalpo par pamatu tālākajai izaugsmei. Līdz ar jauna trenera piesaistīšanu tehniskā izpildījumā esmu pakāpies uz jaunu līmeni.

Kā gatavojies jaunajai sezonai?

Diemžēl sporta zāļu darbība šobrīd ir ļoti ierobežota, tādēļ jādomā pašam, kā uzlabot fizisko sagatavotību un tehnisko meistarību. Ziemā individuāli trenēju golfa tehniku iekštelpu apstākļos kā arī nodarbojos ar hokeju. Veicu dažādus fiziskās sagatavotības treniņus – dodos ārā skriet, veicu vingrinājumus ar savu svaru. Ļoti ceru, ka gaisa temperatūra turēsies virs nulles un golfa laukums drīz nožūs, lai var sākties pilnvērtīgi āra treniņi golfa laukumā. Marta beigās bija plānots doties uz treniņnometni Portugālē, taču nav skaidrības, vai tas izdosies ierobežojumu dēļ.

Kādi ir Tavi jaunās sezonas plāni?

Arī šogad plānoju piedalīties visos trijos junioru čempionātos Baltijas valstīs un Latvijas Junioru tūrē, kurā ceru uzlabot savus sasniegumus.  Iespējams piedalīšos kādā treniņu turnīrā Skandināvijā. Tāpat plānoju piedalīties arī Latvijas amatieru čempionātā un Latvian Open, kas ir nopietnākais turnīrs mūsu valstī. Tajā piedalās gan juniori, gan pieaugušie ne tikai no Latvijas, bet arī pārējām Baltijas valstīm, kā arī Somijas un Zviedrijas. Ceru, ka situācija ar Covid-19 uzlabosies un visas šīs sacensības notiks. 2021.gada sezonā esmu izvirzījis mērķi savu handikapu pacelt no esošā HCP 6,9 vismaz uz HCP 3. Mans galvenais uzdevums paliek nemainīgs – turpināt progresēt.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri