Valmieras Ziņas

Godināti mācību olimpiāžu laureāti (2)

14.maijā Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās Valmieras pilsētas 2017./2018.mācību gada olimpiāžu un skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumu laureātu un viņu pedagogu apbalvošana. Šogad tie ir 119 skolēni un 59 pedagogi, kuri guvuši augstus rezultātus Vidzemes reģiona, atklātajās, valsts un starptautiska līmeņa olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos.

Teicamus rezultātus šajā mācību gadā uzrādījusi Rūta Ozoliņa no Valmieras Valsts ģimnāzijas 12.klases. R.Ozoliņa no 9. līdz 15.aprīlim Florencē (Itālija) piedalījās Eiropas meiteņu matemātikas olimpiādē EGMO un saņēma atzinību. Šīs olimpiādes mērķis ir mazināt nevienlīdzību, kāda veidojas starp zēnu un meiteņu rezultātiem starptautiskajās matemātikas olimpiādēs, kā arī piesaistīt matemātikai kā zinātnei un matemātikas mācīšanai augstākajā līmenī vairāk jaunu un talantīgu sieviešu. Izcilu rezultātu skolniece sasniegusi arī matemātikas olimpiādē, iegūstot otro vietu (skolotāja Ligita Pickaine). Rūta uzaicināta arī Latvijas izlasē, lai dotos uz starptautisko matemātikas olimpiādi, kas notiks no 3. līdz 14.jūlijam Rumānijā. Tāpat skolniece ieguvusi atzinību Latvijas 43.atklātajā fizikas olimpiādē (skolotāja Inese Purmale), kā arī saņēmusi pirmo vietu Vidzemes reģiona ķīmijas olimpiādē.

Īpaši jāizceļ valsts olimpiāžu laureāti. Dalībnieku skaits valsts olimpiādēs ir ierobežots. Pārskatot pilsētu/novadu olimpiāžu laureātu rezultātus, valsts žūrija uzaicina labākos, kas jau vērtējams kā augstvērtīgs sasniegums.

Vācu valodas olimpiādē 11.klases skolnieks Roberts Kārkliņš no Valmieras Valsts ģimnāzijas ieguva otro vietu (skolotāja Anita Lutere).

Valmieras Viestura vidusskolas 12.klases skolniece Sindija Puriņa ieguvusi otro vietu vēstures olimpiādē (skolotāja Anna Gammeršmidte).

Ieva Bērziņa no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12.klases ieguvusi otro vietu latviešu valodas un literatūras olimpiādē (skolotāja Aija Ignate).

Valmieras Valsts ģimnāzijas 10.klases skolnieks Gvido Vintergollers ieguvis atzinību ķīmijas olimpiādē (skolotāja Anda Deksne), bet Mairis Bērziņš no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 10.klasē ķīmijas olimpiādē ieguvis otro vietu (skolotāja Eva Pētersone). M.Bērziņš piedalījās arī Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādē un tika atzīts par otrās kārtas laureātu (skolotāja Eva Pētersone).

Angļu valodas olimpiādē atzinību saņēma 11.klases skolnieks Imants Kreičmanis no Valmieras Valsts ģimnāzijas (skolotāja Rita Skara-Mincāne). Savukārt trešo vietu ieguvis Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12.klases skolnieks Uldis Rihards Radziņš (skolotāja Ilze Dukure).

Atzinību filozofijas olimpiādē ieguvusi Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 11.klases skolniece Sendija Ieva Kurzemniece, bet pirmo vietu – Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 11.klases skolniece Kitija Pekaine. Skolotāja abām filozofijas olimpiādes laureātēm ir Evija Kārkliņa.

Atzinību bioloģijas olimpiādē ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12.klases skolniece Sindija Kezika (Guna Taube).

Krievu valodas olimpiādē (svešvaloda B grupa) atzinību ieguvis Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 10.klases skolnieks Aleksandrs Alans Kalniņš (skolotāja Agita Ziņģīte).

Valmieras Valsts ģimnāzijas 10. klases skolniece Annija Karitone (skolotāja Ligita Pickaine) un 12.klases skolniece Diāna Zariņa (skolotāja Zinta Skrastiņa) saņēmušas atzinību matemātikas olimpiādē.

Informātikas (programmēšanas) olimpiādē Valmieras sākumskolas 6.klases skolnieks Raivis Atteka (skolotājs Ivars Atteka) un 11.klases skolnieks Adrians Netlis (skolotāja Inta Grabe) ieguvuši atzinību.

Tāpat Valmieras skolēni ir bijuši aktīvi, izrādījuši iniciatīvu un pārbaudījuši savas zināšanas, piedaloties valsts atklātajās olimpiādēs, kā arī Vidzemes reģiona olimpiādēs, turklāt tajās uzrādījuši arī labus rezultātus.

Skolēni un viņu pedagogi, kuri ieguvuši godalgotas vietas vai atzinības Baltijas, Latvijas vai Vidzemes reģiona mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs vai skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, kā arī kuri piedalījušies pasaules mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības nolikuma “Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem” pašvaldības 26.04.2018. domes lēmumam Nr.170 “Par apbalvojuma noteikšanu izglītojamajiem par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos” un lēmumam Nr.174 “Par apbalvojuma noteikšanu pedagoģiskajiem darbiniekiem, kuru izglītojamajiem ir sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos” saņēma arī naudas balvas.

Pirms skolēnu un pedagogu svinīgās apbalvošanas laureātiem bija iespēja noskatīties Valmieras Viestura vidusskolas teātra klases izrādi “Bille”. Apbalvošanas pasākumu vadīja Valmieras 5.vidusskolas skolnieki Gustavs Māziņš un Edgars Bērziņš.  Pasākumu kuplināja Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņu Tīnas Enias Gobas un Aleksandra Alekša Tuņķeļa muzikālie priekšnesumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Anna - 16.05.2018 Atbildēt

    Varbūt cienījamā raksta autore varētu tomēr pareizi uzrakstīt skolēnu vārdus, pie tam interesanti- kā var filozofiju mācīt fizikas skolotāja? Evija Kārkliņa nav fizikas skolotāja, bet gan filozofijas.

    Jolanta - 04.06.2018 Atbildēt

    Kur var dabūt bildes no pasākuma?

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā INTERNISTU Terapijas nodaļā Galvenie amata pienākumi: veikt internā profila pacienta saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu saskaņā ar profesionālo asociāciju vadlīnijām, Slimnīcas iekšējiem standartiem, instrukcijām; analizēt ārstnieciskā procesa dinamiku un pēctecību, ieviest jauninājumus ārstniecības uzlabošanai; sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu; aizpildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīviem aktiem un lietvedības prasībām. Prasības kandidātiem: augstākā medicīniskā izglītība (internista sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (no 1500 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Internists" uz e-pastu darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie ārstnieciskās direktores I.Ozoliņas pa tālr.29337763. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: INTERNISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz uz darbs@vidzemesslimnica.lv, t. 29337763.

TRIKĀTAS PAMATSKOL aicina darbā sociālo pedagogu Darba apraksts: · diagnosticēt bērnu un jauniešu socializācijas grūtības, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu integrēšanos skolā, sabiedrībā un sociālo prasmju apguvē; · plānot un īstenot konkrētas sociālpedagoģiskās darbības bērnu resocializācijas jomā (plānot un vadīt prasmju apguves grupas, atbalsta grupas skolēniem, nodrošināt individuālās konsultācijas skolēniem, vecākiem, skolas darbiniekiem); · vadīt gadījumu un pārkāpumu risināšanas procesu; · veikt regulāru preventīvo darbu skolā atbilstoši skolas aktualitātēm un vajadzībām. Prasības kandidātam: · otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar sociālā pedagoga kvalifikāciju; · labas datorprasmes (MS Office, internets u.c.); · labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; · spēja plānot un organizēt savu darbu; · atbildības sajūta un precizitāte; · valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Piedāvājam: · 0,5 slodzes darbu; · atalgojumu 750,00 EUR par slodzi pirms nodokļu nomaksas; · iespēju profesionāli pilnveidoties; · sociālās garantijas. Pieteikšanās: CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu trikataspamatskola@beverina.lv līdz 13.12.2019. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz norādīto e-pastu vai zvanīt pa tālruni 26548247. Vairāk informācijas par skolu www.trikatasskola.lv . Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-12-13 Kontaktpersona: CV, izgl.apliec.dok.kopiju un piet.vēstuli sūtīt uz trikataspamatskola@beverina.lv, 26548247

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Brīvības ielā 8, Rūjienā,Rūjienas novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RŪJIENĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 8, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-04 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri