Valmieras Ziņas

Godināti mācību olimpiāžu laureāti (2)

14.maijā Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās Valmieras pilsētas 2017./2018.mācību gada olimpiāžu un skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumu laureātu un viņu pedagogu apbalvošana. Šogad tie ir 119 skolēni un 59 pedagogi, kuri guvuši augstus rezultātus Vidzemes reģiona, atklātajās, valsts un starptautiska līmeņa olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos.

Teicamus rezultātus šajā mācību gadā uzrādījusi Rūta Ozoliņa no Valmieras Valsts ģimnāzijas 12.klases. R.Ozoliņa no 9. līdz 15.aprīlim Florencē (Itālija) piedalījās Eiropas meiteņu matemātikas olimpiādē EGMO un saņēma atzinību. Šīs olimpiādes mērķis ir mazināt nevienlīdzību, kāda veidojas starp zēnu un meiteņu rezultātiem starptautiskajās matemātikas olimpiādēs, kā arī piesaistīt matemātikai kā zinātnei un matemātikas mācīšanai augstākajā līmenī vairāk jaunu un talantīgu sieviešu. Izcilu rezultātu skolniece sasniegusi arī matemātikas olimpiādē, iegūstot otro vietu (skolotāja Ligita Pickaine). Rūta uzaicināta arī Latvijas izlasē, lai dotos uz starptautisko matemātikas olimpiādi, kas notiks no 3. līdz 14.jūlijam Rumānijā. Tāpat skolniece ieguvusi atzinību Latvijas 43.atklātajā fizikas olimpiādē (skolotāja Inese Purmale), kā arī saņēmusi pirmo vietu Vidzemes reģiona ķīmijas olimpiādē.

Īpaši jāizceļ valsts olimpiāžu laureāti. Dalībnieku skaits valsts olimpiādēs ir ierobežots. Pārskatot pilsētu/novadu olimpiāžu laureātu rezultātus, valsts žūrija uzaicina labākos, kas jau vērtējams kā augstvērtīgs sasniegums.

Vācu valodas olimpiādē 11.klases skolnieks Roberts Kārkliņš no Valmieras Valsts ģimnāzijas ieguva otro vietu (skolotāja Anita Lutere).

Valmieras Viestura vidusskolas 12.klases skolniece Sindija Puriņa ieguvusi otro vietu vēstures olimpiādē (skolotāja Anna Gammeršmidte).

Ieva Bērziņa no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12.klases ieguvusi otro vietu latviešu valodas un literatūras olimpiādē (skolotāja Aija Ignate).

Valmieras Valsts ģimnāzijas 10.klases skolnieks Gvido Vintergollers ieguvis atzinību ķīmijas olimpiādē (skolotāja Anda Deksne), bet Mairis Bērziņš no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 10.klasē ķīmijas olimpiādē ieguvis otro vietu (skolotāja Eva Pētersone). M.Bērziņš piedalījās arī Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādē un tika atzīts par otrās kārtas laureātu (skolotāja Eva Pētersone).

Angļu valodas olimpiādē atzinību saņēma 11.klases skolnieks Imants Kreičmanis no Valmieras Valsts ģimnāzijas (skolotāja Rita Skara-Mincāne). Savukārt trešo vietu ieguvis Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12.klases skolnieks Uldis Rihards Radziņš (skolotāja Ilze Dukure).

Atzinību filozofijas olimpiādē ieguvusi Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 11.klases skolniece Sendija Ieva Kurzemniece, bet pirmo vietu – Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 11.klases skolniece Kitija Pekaine. Skolotāja abām filozofijas olimpiādes laureātēm ir Evija Kārkliņa.

Atzinību bioloģijas olimpiādē ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12.klases skolniece Sindija Kezika (Guna Taube).

Krievu valodas olimpiādē (svešvaloda B grupa) atzinību ieguvis Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 10.klases skolnieks Aleksandrs Alans Kalniņš (skolotāja Agita Ziņģīte).

Valmieras Valsts ģimnāzijas 10. klases skolniece Annija Karitone (skolotāja Ligita Pickaine) un 12.klases skolniece Diāna Zariņa (skolotāja Zinta Skrastiņa) saņēmušas atzinību matemātikas olimpiādē.

Informātikas (programmēšanas) olimpiādē Valmieras sākumskolas 6.klases skolnieks Raivis Atteka (skolotājs Ivars Atteka) un 11.klases skolnieks Adrians Netlis (skolotāja Inta Grabe) ieguvuši atzinību.

Tāpat Valmieras skolēni ir bijuši aktīvi, izrādījuši iniciatīvu un pārbaudījuši savas zināšanas, piedaloties valsts atklātajās olimpiādēs, kā arī Vidzemes reģiona olimpiādēs, turklāt tajās uzrādījuši arī labus rezultātus.

Skolēni un viņu pedagogi, kuri ieguvuši godalgotas vietas vai atzinības Baltijas, Latvijas vai Vidzemes reģiona mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs vai skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, kā arī kuri piedalījušies pasaules mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības nolikuma “Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem” pašvaldības 26.04.2018. domes lēmumam Nr.170 “Par apbalvojuma noteikšanu izglītojamajiem par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos” un lēmumam Nr.174 “Par apbalvojuma noteikšanu pedagoģiskajiem darbiniekiem, kuru izglītojamajiem ir sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos” saņēma arī naudas balvas.

Pirms skolēnu un pedagogu svinīgās apbalvošanas laureātiem bija iespēja noskatīties Valmieras Viestura vidusskolas teātra klases izrādi “Bille”. Apbalvošanas pasākumu vadīja Valmieras 5.vidusskolas skolnieki Gustavs Māziņš un Edgars Bērziņš.  Pasākumu kuplināja Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņu Tīnas Enias Gobas un Aleksandra Alekša Tuņķeļa muzikālie priekšnesumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Anna - 16.05.2018 Atbildēt

    Varbūt cienījamā raksta autore varētu tomēr pareizi uzrakstīt skolēnu vārdus, pie tam interesanti- kā var filozofiju mācīt fizikas skolotāja? Evija Kārkliņa nav fizikas skolotāja, bet gan filozofijas.

    Jolanta - 04.06.2018 Atbildēt

    Kur var dabūt bildes no pasākuma?

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tev patīk Valmieras jaunais zīmols?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

“Scandagra Latvia” ir Skandināvu grupas lauksaimniecības produkcijas tirdzniecības uzņēmums, kurš Latvijā darbojas kopš 2009. gada. Uzņēmuma darbības joma ir lauksaimniecības produkcijas tirdzniecība augkopības un lopkopības nozaru saimniecībām, minerālmēslu, augu aizsardzības līdzekļu, sēklas materiālu, kaļķojamo materiālu tirdzniecība, kā arī graudaugu un rapša iepirkšana un pārdošana. Uzņēmuma nozare ir viena no būtiskākajām Latvijas ekonomikas tautsaimniecības nozarēm ar plašu nākotnes perspektīvu. Uzņēmumam paplašinoties, vēlamies dalīties savā pieredzē, kopā augt un attīstīties. Šobrīd aicinām pievienoties savai komandai NOLIKTAVAS DARBINIEKU darbam Valmierā Mēs piedāvājam: • Darbu augošā, starptautiskā uzņēmumā vienā komandā ar uzņēmuma kompetentākajiem speciālistiem • Labu darba vidi, draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu • Visus darbam nepieciešamos līdzekļus • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas • Veselības apdrošināšanu • Profesionālās attīstības un izaugsmes iespējas Galvenie pienākumi: •Veikt preču pieņemšanu, izsniegšanu un uzskaiti atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai un dokumentācijai •Sekot preču derīguma termiņiem un ziņot par derīguma termiņu beigām •Veikt preču inventarizāciju •Uzturēt tīrību un kārtību noliktavā •Sniegt atskaites par paveiktajiem darbiem Galvenās prasības: •Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība •Vēlama iepriekšēja darba pieredze noliktavu saimniecībā un/vai preču uzskaitē •Labas prasmes darbā ar datoru (MS Office) •Augsta atbildības sajūta un precizitāte, labas komunikācijas prasmes •Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas Ja vēlies pievienoties veiksmīgai uz rezultātu orientētai profesionāļu komandai, sūti mums savu CV un pieteikuma vēstuli uz darbs@scandagra.lv līdz 2018. gada 21.novembrim. Papildus informācija pa tālruni 25636799. Profesija: NOLIKTAVAS DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-21

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU TERAPIJAS NODAĻĀ Nr.1 Galvenie amata pienākumi: veikt pacienta novērtēšanu un sistemātisku datu apkopošanu par pacienta veselības stāvokli, iepriekšējām veselības problēmām, dokumentēt iegūtos datus; plānot un veikt pacientu aprūpi un uzraudzību, pielietojot aktuālākās ārstēšanas un aprūpes metodes; precīzi izpildīt ārsta deleģētos norādījumus un uzdevumus; nodrošināt nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru veikšanu pacientiem; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams internās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; maiņu darbs un summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; piemaksa par naktsstundu darbu; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Terapijas nodaļas Nr.1 virsmāsas Guntras Kalniņas, tālr. 26440693. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-26 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri