Valmieras Ziņas

Godināti Burtnieku novada uzņēmēji

Jau astoto gadu Burtnieku novada pašvaldība organizē konkursu “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva”, lai apzinātu un godinātu Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot un veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību. Konkursā saņemti 20 pieteikumi 9 nominācijās. Konkursa laureāti atzinības un balvas saņēma piektdien, 30. aprīlī.

  • Nominācijā ““Burtnieku novada gada uzņēmums 2020 (1 līdz 3 darbinieki)” balvu ieguva SIA “LIZAGRO”.
  • Nominācijā “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020 (4 līdz 20 darbinieki)” balvu ieguva ZS “Mežiņi”. Pateicības saņēma:  SIA “Cietais rieksts”, SIA “Honest Rent”.
  • Nominācijā “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020 (vairāk nekā 20 darbinieki)” balvu ieguva SIA “ZEMTURI ZS”.
  • Nominācijā “Burtnieku novada gada mājražotājs un amatnieks” balvu ieguva Anete Ādamsone, zīmols “Uz kūko”.
  • Nominācijā “Burtnieku novada gada pakalpojumu sniedzējs” balvu ieguva SIA “ARTIFEX PLUS”. Pateicības saņēma: ZS “Robežnieki”, IK “Lienes dārzi”, SIA “VIDZEMES DĪZEĻU REMONTA CENTRS”.
  • Nominācijā “Burtnieku novada jaunais uzņēmums” balvu ieguva SIA “VALMIERAS GRANTS”.  Pateicības saņēma: SIA “PRINTO” un Madaras Gudres frizierdarbnīca “Made”.
  • Nominācijā “Burtnieku novada gada jaunums” balvu ieguva SIA “Honest Rent” pulverkrāsošanas pakalpojums. Pateicības saņēma: Līvija Rēveliņa un Valmiermuižas kultūras biedrība.
  • Nominācijā “Burtnieku novada ģimene lauku sētā” balvu ieguva Dzirkaļu ģimene bioloģiskajā piemājas saimniecībā “Varšavas”. Pateicības saņēma: Dukuru ģimene un Naura Eglīša ģimene.
  • Nominācijā “Sociāli atbildīgs uzņēmums Burtnieku novadā” balvu ieguva biedrība “Ezerkrasts AZ” par bērnu un jauniešu apmācību vindsērfingā, festivāla “Burtnieks vārās” organizēšanu, popularizējot vindsērfinga un SUP airēšanas iespējas Burtniekā.

Ar šo uzņēmēju gadu balvu, pirms apvienošanas jaunajā Valmieras novadā, Burtnieku novada pašvaldība simboliski uzsāk noslēgt arī Burtnieku novada stāstu, kura identitātes un iedzīvotāju lokālpatriotisma neatņemama sastāvdaļa noteikti ir bijis arī novada uzņēmējs. Šī iemesla dēļ pašvaldībā atskatījās uz visu aizvadīto konkursu laureātiem un nominantiem, aktīvākajiem piešķirot goda nosaukumu – “Burtnieku novada desmitgades uzņēmums”. Šādu atzinību pasniedza 15 uzņēmumiem: SIA “Firma Valdeko”, ZS “Adzelvieši” (Grīnbergu ģimene), SIA “Valmiermuižas alus”, SIA “Cietais rieksts”, SIA “Valmiermuižas pils”, ZS “Bērziņas”, SIA “Burtnieku zirgaudzētava”, ZS “Lelles”, ZS “Robežnieki”, SIA “Svenne” (Sīmansonu ģimene), ZS “Renči”,  atpūtas parks “Avoti”, SIA “Vidzemes logi”, SIA “Zaltes”, SIA “Uldex”.

Konkursa ietvaros izteikta pateicība arī tiem Burtnieku novada uzņēmējiem, kuri aizvadītajā gadā piedalījušies dažādos valsts un reģiona mēroga konkursos. Pateicību saņēma Sīmansonu ģimene par konkursā “Sējējs” iegūto balvu nominācijā “Ģimene lauku sētā” un SIA “Terūna” par iegūto pateicību konkursa “Sējējs” nominācijā “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”. SIA “Cietais rieksts” saņēma pateicību par dalību pasākumā “Novada garša”, kur viņu produkts “Marinētas gailenes” tika augstu novērtēts. Šajā pasākumā atzinību ieguva arī SIA “ZEMTURI ZS” svaigpiens. Pateicību saņēma arī champhill ciemats “Rožkalni” par dalību Vidzemnieku dārza svētkos un Sintija Putene-Cukmace par iegūto simpātijas balvu LLKC konkursā “Laukiem būt!”.

Konkursa “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva” mērķis ir arī veicināt novada uzņēmēju atpazīstamību, tāpēc šogad nomināciju uzvarētāji, kā balvu, saņēma iespēju filmēt sižetu par savu uzņēmumu. Sižeti tapuši sadarbībā ar kanālu ReTV un tos pārraidīs raidījumā “Veiksmes formula”, sākot no 30. aprīļa. Videomateriāli skatāmi arī vietnē burtniekunovads.lv un Facebook lapā Burtnieku novads.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri