Valmieras Ziņas

Gjensidige Latvija dāvina dūmu detektorus maznodrošinātām ģimenēm

Gjensidige Latvija iniciatīvas – kampaņas Mājokļa Drošības Mēnesis 2018 ietvaros tika noskaidrots, ka trešdaļa (32%) aptaujāto savu mājokli uzskata par nedrošu pret ugunsnelaimēm, taču dūmu detektori mājoklī ir uzstādīti vien mazāk nekā 19% iedzīvotāju. Iesaistoties problēmas risināšanā, Gjensidige Latvija dāvina dūmu detektorus maznodrošinātām ģimenēm Valmierā un atgādina, ka dūmu detektoru esamība samazina ugunsgrēkos bojāgājušo skaitu par 75%.

Gjensidige Latvija pasniegusi 50 dūmu detektoru dāvinājumu Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldei, kas nogādās tos Valmieras maznodrošinātajām ģimenēm. Dāvinājumu saņēma Valmieras pašvaldības domes Sociālo un veselības lietu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Skrastiņš un Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece, informēja Valmieras pilsētas pašvaldība.

“Iedzīvotājiem aizvien trūkst izpratnes par ugunsdrošības jautājumiem mājoklī. Tas tika noskaidrots arī Gjensidige Latvija veiktajā pētījumā, tāpēc mūsu mērķis ir panākt, lai iedzīvotāji pilnvērtīgi veiktu preventīvās darbības ar mērķi nodrošināties pret ugunsnelaimju gadījumiem. Saprotams, ka, izvērtējot prioritāri iegādājamās preces, dūmu detektors visticamāk nebūs starp tām, taču ārkārtas situācijā tas var glābt pat cilvēku dzīvību. Galvenā riska grupa ir tieši iedzīvotāji ar zemiem un ļoti zemiem ienākumiem. Šī viennozīmīgi ir būtiska sabiedrības daļa un mēs arī turpmāk centīsimies izglītot iedzīvotājus par ugunsdrošības jautājumiem, mazinot ugunsnelaimju risku Latvijā,” stāsta Gjensidige Latvija Valmieras pārstāvniecības vadītājs Guntars Ozols.

Kā zināms, sākot ar 2020. gada 1. janvāri visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem. Dūmu detektors var pasargāt mājokļa iemītnieku dzīvības no pēkšņas ārkārtas situācijas un ugunsgrēka briesmām. Negaidot ugunsdrošības likumdošanas izmaiņas, Gjensidige Latvija aicina laikus parūpēties par ugunsdrošību savos mājokļos.

Lai izglītotu iedzīvotājus par rīcību ugunsgrēka situācijās, Gjensidige Latvija sadarbībā ar Latvijas Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Latvijas Ugunsdzēsības asociāciju un uzņēmumu FN serviss sagatavoja arī informatīvu materiālu daudzdzīvokļu ēkām un privātmājām, kas ir pieejams interneta vietnē: www.majokladrosiba.lv.

2018. gadā Mājokļa Drošības Mēnesis aktualizē ugunsdrošības jautājumus, vēršot iedzīvotāju uzmanību ugunsdrošības riskiem un rīcībai ugunsnelaimes situācijā dzīvojamās ēkās, īpaši uzsverot situāciju daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri