Valmieras Ziņas

“Girls n’ Cars” atklājušas skaisto auto sezonu

Lasīšanas laiks: 2 min

20. maijā Sporta kompleksā Teperis, Smiltenē, notika Valmieras auto entuziastu grupas “Girls n’ Cars” rīkotais automašīnu festivāls. Pasākums tika atklāts plkst. 13:00 un pulcēja aptuveni 110 dalībniekus un vairāk kā 1500 viesu. 

Pasākumu vadīja divi atraktīvi puiši – Roberts Trepšs un Artūrs Mednis – kuri uzjautrināja pasākumu. Festivālā bija divas lielas ekspozīcijas zonas, kur bija iespējams redzēt Latvijā zināmu un ne tik zināmu cilvēku auto projektus. Pirmā festivāla nominācija bija “Dāmas ar auto”, kur meitenēm bija jāatbild uz atjautības jautājumiem par auto, kā arī jāpierāda savas paralēlās parkošanās prasmes. Par nomināciju cīnījās arī “Retro” auto. Dalībnieki bija ieradušies ar iespaidīgiem automobiļiem. Vēl auto īpašnieki cīnījās par “Stilīgāko salonu”. 

Pasākumā vienas no skaļākajām ovācijām saņēma auto “Limbo”, kur mašīnu īpašnieki cīnījās par zemākā auto statusu. Lai uzvarētu aktivitātē, īpašnieki ļāva pasākuma apmeklētājiem sēdēt un gulēt uz auto, tādējādi nosēdinot mašīnas. Turklāt varēja novērot, ka mašīnu īpašnieki laida ārā gaisu no riepām. Arī pasākuma vadītāji iesaistījās, lai piepalīdzētu, kas padarīja aktivitāti vēl jautrāku, jo komentāri tika sniegti arī sēžot bagāžniekā. Zemākā latiņa, kas tika uzstādīta un auto izbrauca nepieskaroties tai, bija 1m un 15cm. Vēl viena aktivitāte, kas uzjundīja emocijas, bija “Ietilpīgākais auto”. Tajā piedalījās trīs mašīnas, taču visietilpīgākie bija 2 auto ar 22 cilvēkiem salonā, kur aizvērtas durvis, logi un bagāžnieks. Tur varēja novērot kā kāds atspiedies pret stiklu, kāds kādam klēpī – bērnības spēle čupiņa krājās. Pasākuma noslēgumā skatītājus priecēja “Burnout” šovs, kurā auto vadītāji kūpināja riepas ne pa jokam. Aktivitāšu vieta tika norobežota ar lentām un “Burnout” dalībnieku mašīnas tika piestiprinātas pie traktora, lai būtu droši. Turklāt, šī aktivitāte tika saskaņota ar Latvijas Automobiļu Federāciju. Visvairāk izcēlās kāds vadītājs, kurš parūpējās, lai gan riepas, gan arī traktora kauss dūmotu rozā krāsā, tomēr arī pārējie šova dalībnieki sajūsmināja publiku. 

Meitenes no “Girls n’ Cars” atstājušas labu iespaidu par festivālu un noteikti paliks atmiņā ar patīkami pavadītu laiku. Pasākumu apmeklēja auto fani ne tikai no Vidzemes, bet arī no citiem reģioniem, līdz ar to meiteņu grupas vārds zināms visā Latvijā. Arī daži igauņu automašīnu reģistrācijas numuri tika pamanīti pasākumā. Viņas saka, ka šis festivāls kļūs par ikgadēju tradīciju auto sezonas atklāšanai. 

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri