Valmieras Ziņas

“Girls n’ Cars” atklājušas skaisto auto sezonu

Lasīšanas laiks: 2 min

20. maijā Sporta kompleksā Teperis, Smiltenē, notika Valmieras auto entuziastu grupas “Girls n’ Cars” rīkotais automašīnu festivāls. Pasākums tika atklāts plkst. 13:00 un pulcēja aptuveni 110 dalībniekus un vairāk kā 1500 viesu. 

Pasākumu vadīja divi atraktīvi puiši – Roberts Trepšs un Artūrs Mednis – kuri uzjautrināja pasākumu. Festivālā bija divas lielas ekspozīcijas zonas, kur bija iespējams redzēt Latvijā zināmu un ne tik zināmu cilvēku auto projektus. Pirmā festivāla nominācija bija “Dāmas ar auto”, kur meitenēm bija jāatbild uz atjautības jautājumiem par auto, kā arī jāpierāda savas paralēlās parkošanās prasmes. Par nomināciju cīnījās arī “Retro” auto. Dalībnieki bija ieradušies ar iespaidīgiem automobiļiem. Vēl auto īpašnieki cīnījās par “Stilīgāko salonu”. 

Pasākumā vienas no skaļākajām ovācijām saņēma auto “Limbo”, kur mašīnu īpašnieki cīnījās par zemākā auto statusu. Lai uzvarētu aktivitātē, īpašnieki ļāva pasākuma apmeklētājiem sēdēt un gulēt uz auto, tādējādi nosēdinot mašīnas. Turklāt varēja novērot, ka mašīnu īpašnieki laida ārā gaisu no riepām. Arī pasākuma vadītāji iesaistījās, lai piepalīdzētu, kas padarīja aktivitāti vēl jautrāku, jo komentāri tika sniegti arī sēžot bagāžniekā. Zemākā latiņa, kas tika uzstādīta un auto izbrauca nepieskaroties tai, bija 1m un 15cm. Vēl viena aktivitāte, kas uzjundīja emocijas, bija “Ietilpīgākais auto”. Tajā piedalījās trīs mašīnas, taču visietilpīgākie bija 2 auto ar 22 cilvēkiem salonā, kur aizvērtas durvis, logi un bagāžnieks. Tur varēja novērot kā kāds atspiedies pret stiklu, kāds kādam klēpī – bērnības spēle čupiņa krājās. Pasākuma noslēgumā skatītājus priecēja “Burnout” šovs, kurā auto vadītāji kūpināja riepas ne pa jokam. Aktivitāšu vieta tika norobežota ar lentām un “Burnout” dalībnieku mašīnas tika piestiprinātas pie traktora, lai būtu droši. Turklāt, šī aktivitāte tika saskaņota ar Latvijas Automobiļu Federāciju. Visvairāk izcēlās kāds vadītājs, kurš parūpējās, lai gan riepas, gan arī traktora kauss dūmotu rozā krāsā, tomēr arī pārējie šova dalībnieki sajūsmināja publiku. 

Meitenes no “Girls n’ Cars” atstājušas labu iespaidu par festivālu un noteikti paliks atmiņā ar patīkami pavadītu laiku. Pasākumu apmeklēja auto fani ne tikai no Vidzemes, bet arī no citiem reģioniem, līdz ar to meiteņu grupas vārds zināms visā Latvijā. Arī daži igauņu automašīnu reģistrācijas numuri tika pamanīti pasākumā. Viņas saka, ka šis festivāls kļūs par ikgadēju tradīciju auto sezonas atklāšanai. 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri