Valmieras Ziņas

“Ghetto Basket” atgriežas Valmierā, Pro grupā labākie Sanktpēterburgas 3×3 basketbolisti

“Ghetto Basket” 11. sezonas otrajā turnīrā ārpus Rīgas sestdien, 15. jūnijā Valmierā, laukumā pie Vidzemes olimpiskā sporta centrā aizraujošā cīņā par Pro grupas čempioniem un ceļazīmes uz “Quest” finālu īpašniekiem kļuva Sanktpēterburgas kvartets “Nokian-SPB”. 3×3 basketbolu spēlēja gan Valmieras mērs Jānis Baiks, gan olimpiskais riteņbraucējs Ivo Lakučs.

“Ghetto Basket” atklāšanas spēlē spēkiem mērojās basketbola komandas “Valmiera Glass/ViA” pārstāvji (Ģirts Vēveris, Roberts Zeile, Kristaps  Pļaviņš, Guntis Ādamsons) un “Deputāti” – Jānis Baiks, Ivo Lakučs un Rihards Zeile.

Pro grupā atbilstoši FIBA rangam par favorītiem kļuva Krievijas “Nokian-SPB” un “Kraslava Basketbola”, kuru šoreiz kopā ar Artūru Suhanovu pārstāvēja Ivars Rihards Žvīgurs, Renārs Uzraugs un valmierietis Jānis Kaufmanis. Abas šīs komandas iekļuva finālā, kur spraigā un skarbā cīņā ar 21:15 pārāki bija Krievijas pārstāvji, iegūstot ceļazīmi uz “Ghetto Basket” “Quest” finālu 15. augustā Rīgā.

Interesanti, ka Amatieru grupas komanda “Pārāk viegli” (Mārtiņš Ivanovs, Raimonds Elbakjans, Toms Aizupietis, Toms Jēkabs Bērziņš) izcīnīja trešo vietu ne tikai šajā meistarības grupā, bet arī Pro vienību konkurencē.

U16 grupā uzvarēja “Rookies ProBasketball”, U14 grupā – “Ūdens bumbas”, bet U12 grupā – “ProBasketball”.

Līdzās 3×3 basketbola laukumiem notika arī “Ghetto Dance” sacensības, bet “Brīvrunu projekta” pārstāvji kopā ar diviem “Truba un štuka par bazaru” dalībniekiem Smilgu un Čevski ne tikai iepriecināja skatītājus ar savu uzstāšanos, bet arī deva iespēja jebkuram cilvēkam pašam izmēģināt spēkus šajā jomā.

Savukārt nejaušais garāmbraucējs Niks Rožukalns, kurš 2018. gadā kļuva par pasaules vicečempionu BMX riteņbraukšanas B16 klasē, tika iesaistīts konkursā ar “Ghetto Games” vienu no vadītājiem Lauri Zalānu. Lai arī distancē ap centrālo laukumu Lauris skriešus devās daudz ātrāk, taču BMX meistars Niks viņu noķēra, tiesnešiem fiksējot neizšķirtu.

“Ghetto Basket” nākamais turnīrs notiks ceturtdien, 20.  jūnijā Rīgā, Grīziņkalnā, kad līdzās Pro, Amatieru un Sieviešu grupām notiks mači trijās jauniešu grupās – U15, U13 un U11.

15. jūnija Valmieras “Ghetto Basket” laureāti:

Pro grupa

 1. Krievijas “Nokian-SPB” (Fjodors Špakovs, Dmitrijs Krjukovs, Aleksejs Toporkovs, Dmitrijs Šareičuks);
 2. “Kraslava Basketbola” (Renārs Uzraugs, Artūrs Suhanovs, Ivars Rihards Žvīgurs, Jānis Kaufmanis);
 3. “Pārāk viegli” (Mārtiņš Ivanovs, Raimonds Elbakjans, Toms Aizupietis, Toms Jēkabs Bērziņš).

Amatieru grupa

 1. “Divarpus vīri” (Artis Bahvalovs, Pēteris Putniņš, Raivis Kecko);
 2. “Nenormāli cieti” (Andis Prūsis, Kārlis Skadiņš, Māris Ozoliņš);
 3. “Pārāk viegli” (Mārtiņš Ivanovs, Raimonds Elbakjans, Toms Aizupietis, Toms Jēkabs Bērziņš).

U16 grupa (2003. g. dz. un jaunāki)

 1. “Rookies ProBasketball” (Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Mārtiņš Zuments, Ņikita Kuzņecovs);
 2. “OT/Gatves Bode” (Daniels Kornis-Šēnfelds, Edijs Skuja, Linards Černoglazovs, Vitālijs Vizulis);
 3. “Buļbīši” (Dāvis Vimba, Markuss Čeksters, Rainers Ļisicins).

U14 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)

 1. “Ūdens bumbas” (Jānis Censonis, Krišjānis Pētersons, Kristiāns Armanovs, Rūdolfs Švītiņš);
 2. “Melnie” (Everts Eglītis, Markuss Toms, Roberts Kauliņš);
 3. “Bucket Squad” (Alens Grāvelsiņš, Alens Ralfs Gulbis, Emīls Račiks, Ralfs Unāns).

U12 grupa (2007. g. dz. un jaunāki)

 1. “ProBasketball” (Markuss Graudiņš, Martins Ūdris, Rodrigo Jānītis, Vilis Tillers);
 2. “Ghetto Tryhardi” (Armands Priede, Edijs Začs, Toms Birste, Valdis Valters);
 3. “Valmieras Ērgļi” (Ernests Ābols, Kārlis Aumeisters, Mārcis Kočkeris, Markuss Sipko).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU , profesijas kods 5312 01 (darba vietas adrese: Rūpniecības ielā 16A, Valmiera) uz noteiktu laiku 40 stundas nedēļā (viena likme). Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: veicināt un nostiprināt bērniem pašapkalpošanās prasmes un kultūrhigiēniskās iemaņas; veikt bērnu aprūpi ikdienā; nodrošināt telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas noteikumu prasībām; sadarboties ar grupas pedagogiem un vecākiem; pilnveidot savas prasmes un kompetences . un ja Tev ir: augsta pienākuma apziņa; pozitīvas saskarsmes iemaņas; Vispārējā vidējā vai pamatizglītība; valsts valodas prasmes pamata līmenī. mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; radošu un interesantu darbu atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā; profesionālās pilnveides iespējas un izaugsmes iespējas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu karliena@valmiera.edu.lv vai personīgi Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādē “Kārliena “Rūpniecības ielā 16A, Valmierā ar norādi „Skolotāja palīgs”, līdz 2019.gada 25.oktobrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 29449903. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 16A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-25

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības vecākā inspektora (juridiskajos jautājumos) ierēdņa amata vietu (uz noteiktu laiku). Darba vieta: Rīgas iela 40, Valmierā. Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām (var pretendēt persona, kura sasniegusi likumā noteikto pensijas vecumu), - akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā juridiskā izglītība, - juridiskā darba pieredze ne mazāka par 1 gadu (vēlams valsts pārvaldes iestādē), - vēlama pieredze administratīvo tiesību jomā, - prasme efektīvi plānot un organizēt savu darbu, - B kategorijas autovadītāja tiesības, - prasme strādāt ar MS Office standartprogrammām. Galvenie amata pienākumi: nodrošināt tiesisku un pamatotu administratīvo aktu izstrādi virsmežniecībā, veikt virsmežniecības amatpersonu apmācību par juridiskiem jautājumiem; sagatavot dokumentus (pierādījumus, pieteikumus, pieprasījumus) par konstatētajiem pārkāpumiem iesniegšanai tiesību aizsardzības iestādēs; sagatavot un iesniegt tiesai prasības pieteikumus un pieteikumus, kā arī paskaidrojumus un pārsūdzības krimināllietās, civillietās, administratīvo pārkāpumu un administratīvajās lietās; pārstāvēt VMD tiesās, pamatojoties uz pilnvarojumu. Piedāvājam: mēnešalgu, sākot no 835 līdz 1150 EUR (bruto alga), atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā, sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi personals@vmd.gov.lv, (tālrunis uzziņām 67211167). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13.janvāra iela 15, Rīga, Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 40, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-28 Kontaktpersona: Līna Viļuma Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā BIBLIOTEKĀRU (profesijas kods 26 2207, 0,5 slodzes, darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja esi: radošs, aktīvs un atvērts jaunām idejām izglītībā; motivēts organizēt un vadīt aktivitātes skolēniem lasītprasmes veicināšanai un kultūrizglītībā; gatavs atbalstīt skolotājus pilnveidotā mācību satura ieviešanā; un ja Tev ir: · atbilstoša profesionālā kvalifikācija; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī; · augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; · prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēnu vecākiem un iestādes viesiem; mēs piedāvājam: nepilnu darba laiku (20 stundas nedēļā); atalgojumu no 450 līdz 454 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 30.oktobrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: IZGLĪTĪBAS IESTĀDES BIBLIOTEKĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-30

Mūsu partneri