Valmieras Ziņas

“Ghetto Basket” atgriežas Valmierā, Pro grupā labākie Sanktpēterburgas 3×3 basketbolisti

Lasīšanas laiks: 3 min

“Ghetto Basket” 11. sezonas otrajā turnīrā ārpus Rīgas sestdien, 15. jūnijā Valmierā, laukumā pie Vidzemes olimpiskā sporta centrā aizraujošā cīņā par Pro grupas čempioniem un ceļazīmes uz “Quest” finālu īpašniekiem kļuva Sanktpēterburgas kvartets “Nokian-SPB”. 3×3 basketbolu spēlēja gan Valmieras mērs Jānis Baiks, gan olimpiskais riteņbraucējs Ivo Lakučs.

“Ghetto Basket” atklāšanas spēlē spēkiem mērojās basketbola komandas “Valmiera Glass/ViA” pārstāvji (Ģirts Vēveris, Roberts Zeile, Kristaps  Pļaviņš, Guntis Ādamsons) un “Deputāti” – Jānis Baiks, Ivo Lakučs un Rihards Zeile.

Pro grupā atbilstoši FIBA rangam par favorītiem kļuva Krievijas “Nokian-SPB” un “Kraslava Basketbola”, kuru šoreiz kopā ar Artūru Suhanovu pārstāvēja Ivars Rihards Žvīgurs, Renārs Uzraugs un valmierietis Jānis Kaufmanis. Abas šīs komandas iekļuva finālā, kur spraigā un skarbā cīņā ar 21:15 pārāki bija Krievijas pārstāvji, iegūstot ceļazīmi uz “Ghetto Basket” “Quest” finālu 15. augustā Rīgā.

Interesanti, ka Amatieru grupas komanda “Pārāk viegli” (Mārtiņš Ivanovs, Raimonds Elbakjans, Toms Aizupietis, Toms Jēkabs Bērziņš) izcīnīja trešo vietu ne tikai šajā meistarības grupā, bet arī Pro vienību konkurencē.

U16 grupā uzvarēja “Rookies ProBasketball”, U14 grupā – “Ūdens bumbas”, bet U12 grupā – “ProBasketball”.

Līdzās 3×3 basketbola laukumiem notika arī “Ghetto Dance” sacensības, bet “Brīvrunu projekta” pārstāvji kopā ar diviem “Truba un štuka par bazaru” dalībniekiem Smilgu un Čevski ne tikai iepriecināja skatītājus ar savu uzstāšanos, bet arī deva iespēja jebkuram cilvēkam pašam izmēģināt spēkus šajā jomā.

Savukārt nejaušais garāmbraucējs Niks Rožukalns, kurš 2018. gadā kļuva par pasaules vicečempionu BMX riteņbraukšanas B16 klasē, tika iesaistīts konkursā ar “Ghetto Games” vienu no vadītājiem Lauri Zalānu. Lai arī distancē ap centrālo laukumu Lauris skriešus devās daudz ātrāk, taču BMX meistars Niks viņu noķēra, tiesnešiem fiksējot neizšķirtu.

“Ghetto Basket” nākamais turnīrs notiks ceturtdien, 20.  jūnijā Rīgā, Grīziņkalnā, kad līdzās Pro, Amatieru un Sieviešu grupām notiks mači trijās jauniešu grupās – U15, U13 un U11.

15. jūnija Valmieras “Ghetto Basket” laureāti:

Pro grupa

  1. Krievijas “Nokian-SPB” (Fjodors Špakovs, Dmitrijs Krjukovs, Aleksejs Toporkovs, Dmitrijs Šareičuks);
  2. “Kraslava Basketbola” (Renārs Uzraugs, Artūrs Suhanovs, Ivars Rihards Žvīgurs, Jānis Kaufmanis);
  3. “Pārāk viegli” (Mārtiņš Ivanovs, Raimonds Elbakjans, Toms Aizupietis, Toms Jēkabs Bērziņš).

Amatieru grupa

  1. “Divarpus vīri” (Artis Bahvalovs, Pēteris Putniņš, Raivis Kecko);
  2. “Nenormāli cieti” (Andis Prūsis, Kārlis Skadiņš, Māris Ozoliņš);
  3. “Pārāk viegli” (Mārtiņš Ivanovs, Raimonds Elbakjans, Toms Aizupietis, Toms Jēkabs Bērziņš).

U16 grupa (2003. g. dz. un jaunāki)

  1. “Rookies ProBasketball” (Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Mārtiņš Zuments, Ņikita Kuzņecovs);
  2. “OT/Gatves Bode” (Daniels Kornis-Šēnfelds, Edijs Skuja, Linards Černoglazovs, Vitālijs Vizulis);
  3. “Buļbīši” (Dāvis Vimba, Markuss Čeksters, Rainers Ļisicins).

U14 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)

  1. “Ūdens bumbas” (Jānis Censonis, Krišjānis Pētersons, Kristiāns Armanovs, Rūdolfs Švītiņš);
  2. “Melnie” (Everts Eglītis, Markuss Toms, Roberts Kauliņš);
  3. “Bucket Squad” (Alens Grāvelsiņš, Alens Ralfs Gulbis, Emīls Račiks, Ralfs Unāns).

U12 grupa (2007. g. dz. un jaunāki)

  1. “ProBasketball” (Markuss Graudiņš, Martins Ūdris, Rodrigo Jānītis, Vilis Tillers);
  2. “Ghetto Tryhardi” (Armands Priede, Edijs Začs, Toms Birste, Valdis Valters);
  3. “Valmieras Ērgļi” (Ernests Ābols, Kārlis Aumeisters, Mārcis Kočkeris, Markuss Sipko).

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev rūp vides aizsardzība, Tev ir drosme pārstāvēt valsti darbā par zaļāku un labvēlīgāku vidi un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu un lēmumu sagatavošanu, iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā Valsts vides dienesta Juridiskā departamenta Juridiskās daļas jurista amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: iegūt vērtīgu pieredzi vides aizsardzības jomā un profesionālās attīstības iespējas; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem kolēģiem; jauno darbinieku apmācību un kvalifikācijas celšanas pasākumus; mēnešalgu no 1314 līdz 1775 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši Tavai pieredzei un zināšanām; labu veselības apdrošināšanu; papildatvaļinājumu no 8 līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē ar papildu atlīdzību saistītus labumus; darba vietu jebkurā Valsts vides dienesta birojā (Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Madonā, Rēzeknē vai Daugavpilī) ar daļēji attālināta darba iespējām pēc pārbaudes laika. Uzticēsim Tev: izskatīt sūdzības par apstrīdētiem administratīvajiem aktiem un administratīvajiem sodiem; pārstāvēt Valsts vides dienestu tiesās; sagatavot iekšējos iestādes tiesību aktus, atbildes vēstules un citus dokumentus; sniegt juridiska rakstura konsultācijas pēc nepieciešamības. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; maģistra grāds tiesību zinātnē; juridiska rakstura darba pieredze; pieredze administratīvā procesa piemērošanā tiks uzskatīta par priekšrocību; elektroniskais paraksts. Taču tikpat svarīgi, lai Tev piemīt labas komunikācijas un sadarbības prasmes, precizitāte un spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, labas datorzināšanas. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Jurists”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pāvila Rozīša iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-16 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv, tel.67084203 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus Tu labprāt komunicē un nebaidies uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: darbs@balticsalessolutions.lv Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-31 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz darbs@balticsalessolutions.lv

Mūsu partneri