Valmieras Ziņas

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks atklāj otro sezonu

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien 1.maijā atklāta Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka otrā sezona. Parkā ne tikai uzlabotas jau esošās konstrukcijas, bet arī izveidotas vairākas jaunas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) mārketinga speciāliste un sporta dzīves organizatore Jolanta Dukure.

“Sajūtu parku atklājām tikai pagājušā gada jūlijā, un nepilnas sezonas laikā to apmeklēja aptuveni deviņi tūkstoši interesenti. Šogad ceram apmeklētāju skaitu dubultot vai pat trīskāršot,” norādīja Jolanta Dukure.

Sajūtu parkā joprojām būs aplūkojami ziemas sezonā apdarinātie koki. Lai ieinteresētu apmeklētājus, šeit izveidotas jaunas līdzsvara konstrukcijas un neliels skatu tornis, kā arī atjaunotas laipas. Sadarbībā ar SIA “Smiltenes koks” ir izveidoti Sajūtu parka vārti. Visu sezonu parkā būs pieejamas arī šūpoles. Ir radusies iecere izveidot īpašu laulību ceremoniju vietu. J.Dukure atzīmēja, ka cilvēkiem varētu patikt dzīves svarīgākajā brīdī atrasties gleznainā un skaistā vietā – Gaujas Stāvo krastu ielokā.

Skatu tornis un citas līdzsvara konstrukcijas tapušas sadarbībā ar “Nordea” banku. Sajūtu parkam veiksmīga sadarbība izveidojusies arī ar AS “Latvijas Valsts meži” un Valmieras SOS bērnu ciematu. 

Gaujas Stāvo krastu apkārtne ir iecienīta pastaigu vieta Valmierā. J.Dukure norādīja, ka vasaras sezonā par Sajūtu parka apmeklējumu ir jāmaksā simboliska cena – divi eiro, taču tiem, kuri vienkārši vēlas nokļūt līdz Gaujas Stāvajiem krastiem, samaksa netiek prasīta.

2,7 km garajā Sajūtu parka takā var doties individuāli, vai arī grupā. Iespējams izmantojot arī gida pakalpojumus. Taku ir ieteicams iziet ar basām kājām, lai izbaudītu ciešāku saikni ar dabu un gūtu vēl nebijušas sajūtas.

Vairāk par Sajūtu parka piedāvājumu var uzzināt Sajūtu parka mājas lapā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras Valsts ģimnāzija aicina darbā laborantu ķīmijas kabinetā (darba vietas adrese: L.Paegles iela 40, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnas likmes darba slodzei Ja Jūs vēlaties: • Strādāt moderni un mūsdienīgi aprīkotā un iekārtotā darba vidē; • Palīdzēt pedagogiem organizēt un vadīt izglītības darbu, apkalpojot un uzturot labā tehniskā stāvoklī attiecīgo darba aprīkojumu (iekārtas, instrumentus, materiālus, izejvielas u.tml.) mācību telpās; • Sagatavot aprīkojumu mācību eksperimentu veikšanai atbilstoši darba drošības prasībām un iekārtu ražotāja instrukcijām; • Nodrošināt aprīkojuma savākšanu pēc darba beigām. Ja nepieciešams, mazgāt un attīrīt aprīkojumu saskaņā ar attiecīgiem norādījumiem par tā lietošanu. un Jums ir: • Pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība, arodizglītība; • Komunikācijas prasme; • Izpratne par darba aprīkojuma darbību, tehniskajiem dokumentiem un spēja to praktiskā īstenošanā; • Zināšanas par veselības un drošības noteikumiem; • Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. mēs piedāvājam: • Atalgojuma pamatlikmi EUR 595,00 pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vvg@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Valsts ģimnāzijā, adrese: Leona Paegles ielā 40, Valmierā, ar norādi „Pieteikums laboranta ķīmijas kabinetā amatam” līdz 2022.gada 30.augustam. Tālrunis papildu informācijai: 29124640. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ĶĪMIJAS UN FIZIKAS LABORANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-30 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV ar amata norādi sūtīt uz vvg@valmiera.edu.lv, t. 29124640.

Valmieras Valsts ģimnāzija aicina darbā sētnieku (darba vietas adrese: L.Paegles iela 40, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnas likmes darba slodzei Ja Jūs vēlaties: • Veikt izglītības iestādes ārējos sanitārās un administratīvi saimnieciskās aprūpes darbus un ārējo labiekārtojumu kopšanu; • Uzkopt izglītības iestādei piegulošās teritorijas; • Tīrīt atkritumus, lapas un sniegu no piebraucamām vietām; • Nodrošināt regulāru ietvju, iebraucamo ceļu, pagalmu un zālāju kopšanu. un Jums ir: • Pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • Spēja strādāt efektīvi un ātri; • Spēja pārvaldīt un sabalansēt darba slodzi; • Komunikācijas prasme; • Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. mēs piedāvājam: • Atalgojuma pamatlikmi EUR 500,00 pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vvg@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Valsts ģimnāzijā, adrese: Leona Paegles ielā 40, Valmierā, ar norādi „Pieteikums sētnieka amatam” līdz 2022.gada 30.augustam. Tālrunis papildu informācijai: 29124640. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-30 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV ar amata norādi sūtīt uz vvg@valmiera.edu.lv, t. 29124640. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS METODIĶI uz noteiktu laiku Ja Tev ir vēlme: - Piedalīties izglītības procesa un metodiskā darba organizēšanā izglītības iestādē - Nodrošināt mācību vides un mācību procesa kvalitāti, novērtēt pedagogu darbu - Koordinēt metodisko materiālu izstrādi - Koordinēt ar mākslas un dizaina jomu saistītus radošus projektus, radošos konkursus un mācību priekšmetu olimpiādes - Apzināt pedagogu tālākizglītības vajadzības un atbilstoši tam organizēt pasākumus, sniegt ieteikumus pedagogu profesionālās meistarības pilnveidei - Nodrošināt pārskatu un atskaišu sagatavošanu atbilstoši savai kompetencei un, ja Tev ir: - Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” - Zināšanas par izglītības jomu reglamentējošiem normatīviem aktiem - Valsts valodas prasme ir augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā - Vēlama pieredze profesionālās vidējās, profesionālās ievirzes un interešu izglītības mākslas jomu pārzināšanā - Labas prezentēšanas, komunikācijas un organizatoriskās prasmes, precizitāte un augsta atbildības sajūta, labas prasmes darbā ar MS Office programmām Mēs piedāvājam: - Atalgojumu no 996 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas - Pilnas slodzes darbu - Darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu - Iespējas profesionāli pilnveidoties un īstenot jaunas idejas - Darbu radošā un talantīgā kolektīvā Motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vdmv@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, adrese: Purva iela 12, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Izglītības metodiķis/e” līdz 2022. gada 22. augustam. Tālrunis papildu informācijai: 64207362 Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: IZGLĪTĪBAS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-22 Kontaktpersona: Mot.vēstuli, CV lūdzam iesniegt elektroniski uz vdmv@valmiera.edu.lv

Mūsu partneri