Valmieras Ziņas

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks atklāj otro sezonu

Šodien 1.maijā atklāta Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka otrā sezona. Parkā ne tikai uzlabotas jau esošās konstrukcijas, bet arī izveidotas vairākas jaunas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) mārketinga speciāliste un sporta dzīves organizatore Jolanta Dukure.

“Sajūtu parku atklājām tikai pagājušā gada jūlijā, un nepilnas sezonas laikā to apmeklēja aptuveni deviņi tūkstoši interesenti. Šogad ceram apmeklētāju skaitu dubultot vai pat trīskāršot,” norādīja Jolanta Dukure.

Sajūtu parkā joprojām būs aplūkojami ziemas sezonā apdarinātie koki. Lai ieinteresētu apmeklētājus, šeit izveidotas jaunas līdzsvara konstrukcijas un neliels skatu tornis, kā arī atjaunotas laipas. Sadarbībā ar SIA “Smiltenes koks” ir izveidoti Sajūtu parka vārti. Visu sezonu parkā būs pieejamas arī šūpoles. Ir radusies iecere izveidot īpašu laulību ceremoniju vietu. J.Dukure atzīmēja, ka cilvēkiem varētu patikt dzīves svarīgākajā brīdī atrasties gleznainā un skaistā vietā – Gaujas Stāvo krastu ielokā.

Skatu tornis un citas līdzsvara konstrukcijas tapušas sadarbībā ar “Nordea” banku. Sajūtu parkam veiksmīga sadarbība izveidojusies arī ar AS “Latvijas Valsts meži” un Valmieras SOS bērnu ciematu. 

Gaujas Stāvo krastu apkārtne ir iecienīta pastaigu vieta Valmierā. J.Dukure norādīja, ka vasaras sezonā par Sajūtu parka apmeklējumu ir jāmaksā simboliska cena – divi eiro, taču tiem, kuri vienkārši vēlas nokļūt līdz Gaujas Stāvajiem krastiem, samaksa netiek prasīta.

2,7 km garajā Sajūtu parka takā var doties individuāli, vai arī grupā. Iespējams izmantojot arī gida pakalpojumus. Taku ir ieteicams iziet ar basām kājām, lai izbaudītu ciešāku saikni ar dabu un gūtu vēl nebijušas sajūtas.

Vairāk par Sajūtu parka piedāvājumu var uzzināt Sajūtu parka mājas lapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri