Valmieras Ziņas

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks atklāj otro sezonu

Šodien 1.maijā atklāta Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka otrā sezona. Parkā ne tikai uzlabotas jau esošās konstrukcijas, bet arī izveidotas vairākas jaunas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) mārketinga speciāliste un sporta dzīves organizatore Jolanta Dukure.

“Sajūtu parku atklājām tikai pagājušā gada jūlijā, un nepilnas sezonas laikā to apmeklēja aptuveni deviņi tūkstoši interesenti. Šogad ceram apmeklētāju skaitu dubultot vai pat trīskāršot,” norādīja Jolanta Dukure.

Sajūtu parkā joprojām būs aplūkojami ziemas sezonā apdarinātie koki. Lai ieinteresētu apmeklētājus, šeit izveidotas jaunas līdzsvara konstrukcijas un neliels skatu tornis, kā arī atjaunotas laipas. Sadarbībā ar SIA “Smiltenes koks” ir izveidoti Sajūtu parka vārti. Visu sezonu parkā būs pieejamas arī šūpoles. Ir radusies iecere izveidot īpašu laulību ceremoniju vietu. J.Dukure atzīmēja, ka cilvēkiem varētu patikt dzīves svarīgākajā brīdī atrasties gleznainā un skaistā vietā – Gaujas Stāvo krastu ielokā.

Skatu tornis un citas līdzsvara konstrukcijas tapušas sadarbībā ar “Nordea” banku. Sajūtu parkam veiksmīga sadarbība izveidojusies arī ar AS “Latvijas Valsts meži” un Valmieras SOS bērnu ciematu. 

Gaujas Stāvo krastu apkārtne ir iecienīta pastaigu vieta Valmierā. J.Dukure norādīja, ka vasaras sezonā par Sajūtu parka apmeklējumu ir jāmaksā simboliska cena – divi eiro, taču tiem, kuri vienkārši vēlas nokļūt līdz Gaujas Stāvajiem krastiem, samaksa netiek prasīta.

2,7 km garajā Sajūtu parka takā var doties individuāli, vai arī grupā. Iespējams izmantojot arī gida pakalpojumus. Taku ir ieteicams iziet ar basām kājām, lai izbaudītu ciešāku saikni ar dabu un gūtu vēl nebijušas sajūtas.

Vairāk par Sajūtu parka piedāvājumu var uzzināt Sajūtu parka mājas lapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Santehnikas un apkures veikals "Komforts" Valmierā savam kolektīvam aicina pievienoties: Pārdevēju – KONSULTANTU Mēs piedāvājam: -darbu stabilā un augošā uzņēmumā; -uzņēmuma iekšējās apmācības; -izaugsmes iespējas; -pozitīvu, dinamisku un mūsdienīgu darba vidi; -draudzīgus kolēģus un regulārus team building pasākumus; -mēneša darba algu no (bruto) EUR 800 - 1100 Mēs sagaidām, ka Tev ir: -darba pieredze santehnikas preču tirdzniecībā (vēlams); -interese par tirdzniecības procesiem; -spēja ātri reaģēt un risināt nestandarta situācijas; -teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; Galvenie darba pienākumi būs: -konsultāciju sniegšana un preču klāsta piemeklēšana klientu vajadzībām; -pārdošanas dokumentu noformēšana; Darba laiks: pilna slodze, maiņu darbs no plkst. 08:00 – 18:00 Pieteikties: sūtīt CV uz e-pasta adresi: personals@evasat.com Kontakttālrunis: 26365270 Darba vieta: Stacijas iela 30, Valmiera Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 30, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-19 Darba sākšanas datums: 2021-06-18 Kontaktpersona: Kristīne Ločmele Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri