Valmieras Ziņas

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks atklāj otro sezonu

Šodien 1.maijā atklāta Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka otrā sezona. Parkā ne tikai uzlabotas jau esošās konstrukcijas, bet arī izveidotas vairākas jaunas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) mārketinga speciāliste un sporta dzīves organizatore Jolanta Dukure.

“Sajūtu parku atklājām tikai pagājušā gada jūlijā, un nepilnas sezonas laikā to apmeklēja aptuveni deviņi tūkstoši interesenti. Šogad ceram apmeklētāju skaitu dubultot vai pat trīskāršot,” norādīja Jolanta Dukure.

Sajūtu parkā joprojām būs aplūkojami ziemas sezonā apdarinātie koki. Lai ieinteresētu apmeklētājus, šeit izveidotas jaunas līdzsvara konstrukcijas un neliels skatu tornis, kā arī atjaunotas laipas. Sadarbībā ar SIA “Smiltenes koks” ir izveidoti Sajūtu parka vārti. Visu sezonu parkā būs pieejamas arī šūpoles. Ir radusies iecere izveidot īpašu laulību ceremoniju vietu. J.Dukure atzīmēja, ka cilvēkiem varētu patikt dzīves svarīgākajā brīdī atrasties gleznainā un skaistā vietā – Gaujas Stāvo krastu ielokā.

Skatu tornis un citas līdzsvara konstrukcijas tapušas sadarbībā ar “Nordea” banku. Sajūtu parkam veiksmīga sadarbība izveidojusies arī ar AS “Latvijas Valsts meži” un Valmieras SOS bērnu ciematu. 

Gaujas Stāvo krastu apkārtne ir iecienīta pastaigu vieta Valmierā. J.Dukure norādīja, ka vasaras sezonā par Sajūtu parka apmeklējumu ir jāmaksā simboliska cena – divi eiro, taču tiem, kuri vienkārši vēlas nokļūt līdz Gaujas Stāvajiem krastiem, samaksa netiek prasīta.

2,7 km garajā Sajūtu parka takā var doties individuāli, vai arī grupā. Iespējams izmantojot arī gida pakalpojumus. Taku ir ieteicams iziet ar basām kājām, lai izbaudītu ciešāku saikni ar dabu un gūtu vēl nebijušas sajūtas.

Vairāk par Sajūtu parka piedāvājumu var uzzināt Sajūtu parka mājas lapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri