Valmieras Ziņas

Gaujas kausi atraduši īpašniekus

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā, airēšanas trasē “Krāces” notikušas Gaujas kausa izcīņas sacensības airēšanas slalomā, kur piedalījās Latvijas un Igaunijas airēšanas slalomisti. Airētāju sezona sasniegusi pilnbriedu. Vadošie sportisti atgriezušies no sezonas svarīgākajām starptautiskajām sacensībām, pašmājās trenējošie sasnieguši savas sportiskās formas virsotnes. Gaujas kausu izcīņas sacensības bija īpaši spraigas, par ko liecināja sasniegto rezultātu līmenis, portālu “Valmieras Ziņas” informēja sacensību pārstāvis Līgonis Bečers.

Sacensībās teicami startēja Valmieras airētāji, kārtējo reizi atgādinot, kur ir Latvijas airēšanas slaloma galvaspilsēta. Kā jau ierasts vissīvākā cīņa un visspraigākā konkurence K-1 laivu klasē vīriešiem. Vecuma grupās U12 un U14 vietu sadalījums praktiski beidzās ar kvalifikācijas sacensībām, jo finālā iekļuva tikai viens sportists no U14 grupas.  Finālistu piecpadsmitniekā iekļuva pieaugušie airētāji, tai skaitā daži veterāni un veseli 5 (no tiem 4 Valmieras Sporta skolas audzēkņi) U16 grupas sportisti. Tas, ka sacensību komentētājs (Aivars Kaulakalns) personīgi pazīst visus finālistus, tas, ka viņa enerģija un emocijas sita īpaši augstu vilni, arī tas, ka sportisti bija gatavi riskēt un vēlējās parādīt savas meistarības virsotnes,  padarīja finālu šai laivu klasē par gada efektīvāko šovu trasē “Krāces”. Viens no fināla varoņiem noteikti bija Valmieras Sporta skolas audzēknis un valsts jaunatnes izlases līderis Namejs Brūns – vienīgais U14 grupas pārstāvis finālā. Tikai ar grūtībām finālistu sarakstā iekļuvušais jaunietis finālā brauca maksimālajā tempā, nebaidījās riskēt un izvēlējās maksimāli īsas trajektorijas. Lai kā Latvijas un Igaunijas vadošie slalomisti centās uzlabot Nameja rezultātu, tas izdevās tikai viņa komandas biedram Elvim Fiļipovam. Par Gaujas kausa ieguvēju un reizē Valmieras pilsētas atklātā čempionāta uzvarētāju kļuva Elvis. Otrais šai spraigajā, arī nervozajā sacensībā U14 grupas uzvarētājs Namejs. Arī trešajā vietā valmierietis U16 grupas uzvarētājs Bruno Geidāns. Tas negadās pārlieku bieži, ka tik plašās sacensībās viss goda pjedestāls K-1 laivu klasē vīriešiem aizņemts vien ar Valmieras airētājiem.  U14 grupā trešo vietu izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēknis Rihards Vecelis. U16 grupā otrais Mārtiņš Šteinbergs. Absolūtajā Jauniešu U18 Open grupā uz pjedestāla atkal tikai valmierieši: pirmais Namejs, otrais Bruno, trešais Mārtiņš.  Veterāniem V45+ grupā pirmais Ilmārs Podnieks, trešais Līgonis Bečers.

Objektīvi jāatzīst, ka K-1 laivu klasē sievietēm valmierietes goda pjedestālu neapdraudēja, atstājot uzvaras laurus Igaunijas un Liepājas sportistēm. K-1 laivu klasē jaunietēm U14 grupā 3. vietu izcīnīja mūsu sporta skolas audzēkne Dinija Ozola.  C-1 laivu klasē vīriešiem ievērojami ātrāks par konkurentiem kanoistu līderis valstī Krišs Ozols. Arī viņš kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, lai saņemtu  Gaujas kausu.

Attēlos: Valmieras Sporta skolas audzēkņi – Mārtiņš Šteinbergs un Namejs Brūns.

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri