Valmieras Ziņas

Gaujas kausi atraduši īpašniekus

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā, airēšanas trasē “Krāces” notikušas Gaujas kausa izcīņas sacensības airēšanas slalomā, kur piedalījās Latvijas un Igaunijas airēšanas slalomisti. Airētāju sezona sasniegusi pilnbriedu. Vadošie sportisti atgriezušies no sezonas svarīgākajām starptautiskajām sacensībām, pašmājās trenējošie sasnieguši savas sportiskās formas virsotnes. Gaujas kausu izcīņas sacensības bija īpaši spraigas, par ko liecināja sasniegto rezultātu līmenis, portālu “Valmieras Ziņas” informēja sacensību pārstāvis Līgonis Bečers.

Sacensībās teicami startēja Valmieras airētāji, kārtējo reizi atgādinot, kur ir Latvijas airēšanas slaloma galvaspilsēta. Kā jau ierasts vissīvākā cīņa un visspraigākā konkurence K-1 laivu klasē vīriešiem. Vecuma grupās U12 un U14 vietu sadalījums praktiski beidzās ar kvalifikācijas sacensībām, jo finālā iekļuva tikai viens sportists no U14 grupas.  Finālistu piecpadsmitniekā iekļuva pieaugušie airētāji, tai skaitā daži veterāni un veseli 5 (no tiem 4 Valmieras Sporta skolas audzēkņi) U16 grupas sportisti. Tas, ka sacensību komentētājs (Aivars Kaulakalns) personīgi pazīst visus finālistus, tas, ka viņa enerģija un emocijas sita īpaši augstu vilni, arī tas, ka sportisti bija gatavi riskēt un vēlējās parādīt savas meistarības virsotnes,  padarīja finālu šai laivu klasē par gada efektīvāko šovu trasē “Krāces”. Viens no fināla varoņiem noteikti bija Valmieras Sporta skolas audzēknis un valsts jaunatnes izlases līderis Namejs Brūns – vienīgais U14 grupas pārstāvis finālā. Tikai ar grūtībām finālistu sarakstā iekļuvušais jaunietis finālā brauca maksimālajā tempā, nebaidījās riskēt un izvēlējās maksimāli īsas trajektorijas. Lai kā Latvijas un Igaunijas vadošie slalomisti centās uzlabot Nameja rezultātu, tas izdevās tikai viņa komandas biedram Elvim Fiļipovam. Par Gaujas kausa ieguvēju un reizē Valmieras pilsētas atklātā čempionāta uzvarētāju kļuva Elvis. Otrais šai spraigajā, arī nervozajā sacensībā U14 grupas uzvarētājs Namejs. Arī trešajā vietā valmierietis U16 grupas uzvarētājs Bruno Geidāns. Tas negadās pārlieku bieži, ka tik plašās sacensībās viss goda pjedestāls K-1 laivu klasē vīriešiem aizņemts vien ar Valmieras airētājiem.  U14 grupā trešo vietu izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēknis Rihards Vecelis. U16 grupā otrais Mārtiņš Šteinbergs. Absolūtajā Jauniešu U18 Open grupā uz pjedestāla atkal tikai valmierieši: pirmais Namejs, otrais Bruno, trešais Mārtiņš.  Veterāniem V45+ grupā pirmais Ilmārs Podnieks, trešais Līgonis Bečers.

Objektīvi jāatzīst, ka K-1 laivu klasē sievietēm valmierietes goda pjedestālu neapdraudēja, atstājot uzvaras laurus Igaunijas un Liepājas sportistēm. K-1 laivu klasē jaunietēm U14 grupā 3. vietu izcīnīja mūsu sporta skolas audzēkne Dinija Ozola.  C-1 laivu klasē vīriešiem ievērojami ātrāks par konkurentiem kanoistu līderis valstī Krišs Ozols. Arī viņš kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, lai saņemtu  Gaujas kausu.

Attēlos: Valmieras Sporta skolas audzēkņi – Mārtiņš Šteinbergs un Namejs Brūns.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri