Valmieras Ziņas

Galvenie lāzerepilācijas plusi un mīnusi

Lasīšanas laiks: 3 min

Lāzerepilācija ir viena no daudzajām nevēlamo matiņu likvidēšanas metodēm, ko mūsdienās izmanto ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Šīs procedūras popularitāte arvien pieaug, tāpēc jāsecina, ka tā sniedz nozīmīgus ieguvumus. Ar ko tad lāzerepilācija atšķiras no citām metodēm un kādi ir šīs matiņu likvidēšanas metodes plusi un mīnusi? Par to vairāk uzzināsiet šajā rakstā.

Priekšrocības, ko sniedz lāzerepilācija

Lāzerepilācija Latvijā pazīstama jau ilgu laiku, tomēr uzticība procedūrai un tās sniegtajiem rezultātiem veidojusies pakāpeniski, palielinoties tieši pēdējā laikā, kad procedūras jau tiek veiktas ar jaunākās paaudzes lāzera iekārtām, kas ir daudz jaudīgākas, efektīvākas un saudzējošākas. 

Procedūras pamatā ir gaismas stara iedarbība uz matiņa sīpolu, kas tiek sagrauts. Matiņš vairs neataug. Ar lāzera iekārtas uzgali tiek apstrādāts viss vēlamais ādas laukums, kur nepieciešams likvidēt matiņus. Lāzerepilāciju matiņu likvidēšanai izvēlas vairāku iemeslu dēļ. Lūk, daži no tiem.

  • Efektīvi tiek apturēta matiņu augšana

Lāzerpilācijas laikā matiņš tiek iznīcināts pašā tā saknē, tādēļ pēc procedūras veikšanas neataug ilgu laiku. Pakāpeniski veicot pilnu lāzerepilācijas kursu un apstrādājot visus matiņus, kas ir aktīvajā augšanas fāzē, iespējams panākt, ka matiņi neataug ļoti ilgu laiku un āda kļūst gluda.

  • Iespējams likvidēt visu tipu matiņus

Jaunākās lāzerepilācijā izmantotās iekārtās lieliski tiek galā ar visu tipu matiņiem, tai skaitā, gaišiem un plāniem.

  • Lāzerepilācija labvēlīgi ietekmē ādas stāvokli

Lāzerepilācija sniedz iespēju ne tikai atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem, bet arī uzlabot ādas stāvokli. Jau pēc pirmās procedūras āda kļūst gludāka, mazinās pigmentācija, kā arī matiņi vairs neieaug.

  • Procedūra ir mazsāpīga

Daudzas matiņu likvidēšanas metodes ir sāpīgas, taču lāzerepilācija nav viena no tām. Procedūras laikā var būt jūtama vien neliela dzelšana, ko parasti arī mazina pašā iekārtā iestrādātā ādas dzesēšanas un nomierināšanas sistēma.

Mīnusi, ar kuriem jārēķinās, izvēloties lāzerepilāciju

Tiem, kuri matiņu likvidēšanai plāno izvēlēties lāzerepilāciju, vajadzētu būt lietas kursā par dažiem ierobežojumiem un nosacījumiem, kas ir svarīgi, jo tikai tad procedūra būs efektīva.

  • Lielākas izmaksas īsākā laika periodā

Lāzerepilācijas izmaksas ir augstākas nekā vienai vai dažām vaksācijas procedūrām, tāpēc jau laikus jāierēķina savā budžetā nauda, kas nepieciešama pilna kursa veikšanai. Vidēji tās ir 3-6 procedūras. Atkarībā no tā, kurai zonai lāzerepilācija tiek veikta, vienas procedūras cena var svārstīties no 30 līdz pat 300 eiro. Tomēr tas ir ilgtermiņa ieguldījums, kas aiztaupīs regulāras izmaksas nākotnē.

  • Lāzerepilācija jāveic pie sertificēta speciālista

Lāzerepilācija nav tā procedūra, ko var veikt mājās. Nepieciešams atrast labu speciālistu, kas būs jāapmeklē klīnikā vai salonā.

  • Līdz vēlamajam rezultātam paiet ilgāks laiks

Lai sasniegtu pilnīgi gludas ādas efektu, vajadzēs pacietību, jo starp procedurām jābūt vismaz 4 nedēļām. Tāpēc, gaidot vasaras sezonu, ieteicams lāzerepilācijas kursu uzsākt jau ziemā vai agrā pavasarī.

  • Pēc kursa regulāri jāveic profilaktiskās procedūras

Lai ilgstoši saglabātu iegūto gludās ādas efektu un nezaudētu ieguldītos līdzekļus, nepieciešams regulāri veikt atjaunojošas procedūras. Vidēji tās ir 1-2 reizes gadā.

  • Procedūru nevar veikt grūtnieces

Diemžēl ar lāzerepilācijas metodi matiņus nedrīkst likvidēt grūtnieces, jo lāzera iedarbība uz gaidāmo mazuli nav pietiekami izpētīta. Tāpēc labāk lāzerepilācijas kursu ieplānot pirms vai pēc grūtniecības.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri