Valmieras Ziņas

Gada sporta skolotāja – Signe Lūsiņa no Valmieras sākumskolas

“Latvijas Gada balvas sportā 2017” noslēguma ceremonijā 21. decembrī paziņots arī konkursa “Gada sporta skolotājs 2017” uzvarētājs. Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā konkursā izcilākā sporta skolotāja titulu šogad izcīnījusi Valmieras sākumskolas sporta skolotāja Signe Lūsiņa, portālu “Valmieras Ziņas” informēja konkursa “Gada sporta skolotājs 2017” organizatoru pārstāvis Kaspars Līcītis.

Signe Lūsiņa ir daudzpusīga un pieredzes bagāta sporta skolotāja, kas Valmieras sākumskolā strādā jau 19 gadus. Sports un fiziskās aktivitātes ir skolotājas sirdslieta. Ar savu redzējumu un domāšanas oriģinalitāti viņa spēj iedvesmot gan skolēnus un kolēģus, gan arī bērnu vecākus – tā Signi raksturo kolēģi Valmieras sākumskolā. Skolotāju raksturo apbrīnojama ideju daudzveidība – sporta nodarbības tiek vadītas pat uz ledus, katra minūte stundā tiek rūpīgi  pārdomāta.  Nozīmīgs ir Valmieras sākumskolas skolotājas ieguldījums skolas un visas pilsētas sporta tradīciju izveidē un izkopšanā, ar lielu aizrautību tiek organizētas dažādas ārpusstundu un ārpusskolas aktivitātes gan skolēniem, gan viņu vecākiem. S.Lūsiņa ir arī vairāku metodisko materiālu autore.

“Gada sporta skolotāja tituls man ir negaidīts pārsteigums, jo konkurence bija spēcīga – ikviens no mums, konkursa balvas nominantiem, bija pelnījis iegūt šo balvu. Taču sasniegtais nav arī nejaušība – esmu ieguldījusi lielu darbu daudzu gadu garumā, lai manis vadītās sporta stundas būtu interesantas un vērtīgas ikvienam skolēnam. Dalība konkursā ir ieguvums arī man – redzot, kā sporta stundas vada citi sporta skolotāji, guvu labas idejas, lai turpinātu pilnveidot savu darbu arī turpmāk. Aicinu sporta skolotājus visā Latvijā būt aktīviem un pieteikties “Gada sporta skolotāja” balvai nākamgad,”

uzsver S.Lūsiņa.

IZM rīkotajā konkursā “Gada sporta skolotājs 2017” dalībniekus tika aicinātas pieteikt Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes, pirmo reizi konkursā skolotāji varēja pieteikties arī paši. Konkursa vērtēšanas komisijā šogad darbojās gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp Latvijas Sporta akadēmijas pedagoģijas doktorants Deniss Čerkovskis, sporta raidījuma “HatTrick” producents un žurnālists Dīvs Reiznieks, taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” un Latvijas skolu čempionāta taku skriešanā organizētājs Rimants Liepiņš un citi.

Konkursa mērķis ir popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs. Labs sporta skolotājs spēj motivēt savus skolniekus būt fiziski aktīviem un veidot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm arī turpmākajai dzīvei, tāpēc būtiski ir novērtēt sporta skolotāju darbu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pavāru/-i: Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā Vēlama atbilstoša izglītība Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā Mēs Tev uzticēsim: Dienas sortimentam atbilstošas produkcijas ražošanu Kārtības un tīrības nodrošināšanu savā darba vietā Atalgojums: 3.50 EUR/h – 4.00 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 7.00 EUR/h – 8.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR   Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci) vai zvanot uz 80007464. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-04 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Mūsu partneri