Valmieras Ziņas

Freimaņu ģimene no Kocēniem saņem Valsts prezidenta apsveikumu

Lasīšanas laiks: 2 min

Valsts prezidenta Egila Levita sveicienu pirms Ziemassvētkiem saņēma viena no Valmieras novada ģimenēm – Freimaņu ģimene no Kocēnu pagasta, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Ģimenē ir seši bērni – Gunārs (15 gadi), Evelīna (13 gadi), Gustavs (11 gadi), Katrīna (7 gadi), Līga (3 gadi), bet vecākā meita Justīne jau audzina savu meitiņu Emīliju Keitu. Freimaņu ģimenes lielākā vērtība ir bērni, viņiem tiek sniegts vislielākais atbalsts izglītībā un interešu izglītībā. Bērni nodarbojas ar sportu, apmeklē deju nodarbības, ir aktīvi savā ikdienā.

Skaista tradīcija kopš Latvijas valsts bijušās prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas prezidentūras laikiem ir svētku egles iedegšana kopā ar dižģimenēm no visiem Latvijas novadiem un pilsētām Rīgas pils laukumā. Egles iedegšanas pasākumā piedalās katra novada stiprās, kuplās un radošās daudzbērnu ģimenes, audžuģimenes, par kurām Valsts prezidents ir saņēmis atsauksmju vēstules no novadu pašvaldībām.

Šogad epidemioloģiskās situācijas dēļ šis kopīgais pasākums izpalika un ģimenēm Valsts prezidenta sveicieni un dāvanas tika nosūtītas uz dzīvesvietām. Freimaņu ģimene sveicienu saņēma Kocēnos kopā ar Valmieras novada pašvaldības amatpersonām un saviem atbalstītājiem. Apsveikuma vārdus ģimenei veltīja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Jānis Olmanis un izpilddirektora vietniece, Attīstības pārvaldes vadītāja Evija Nagle.

Kopā ar ģimeni gandarīta ir arī Kocēnu pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” vadītāja Sandra Grīnliņa, jo Freimaņu ģimenes bērni ir šī bērnudārza bijušie audzēkņi, turklāt mazākā Freimaņu ģimenes atvasīte Līga šobrīd turpina šo tradīciju. Tāpēc pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki ļoti labi pazīst stipro ģimeni un velta viņiem labus vārdus: “Ļoti atsaucīga, izpalīdzīga ģimene, nekad neatsaka atbalstu, padomu. Prasīga attiecībā pret saviem bērniem, kā arī pret citiem. Vienmēr laipni, smaidīgi, dzīvespriecīgi. Ieva un Jānis Freimaņi ir vecāki, kuru dāsnā sirds un pretimnākšana ir neizmērojama. Viņi seko līdzi visām novitātēm, iesaistās pasākumos. Vecāki ar lielo burtu, kuri nekad neatteiks palīdzēt arī citiem bērniem. Nesavtīgi cilvēki, kuriem rūp, lai arī līdzcilvēkiem būtu labi.”

Priecājamies, ka mūsu valsts stiprās ģimenes ir Latvijas pamats – tajās izaug pašapzinīgi un patriotiski bērni, spēku un atbalstu smeļas pieaugušie. Tās ir ģimenes, kas kopīgi svin svētkus un ciena tautas kultūras mantojumu.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā, Apiņa ielā 27b Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta; Piedāvājam: Mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā, Apiņa ielā, vai pieteikties personīgi pie veikala vadītājas vai WhatsApp +371 29 643 136. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 27B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Kontaktpersona: cv@madara89.lv

Mūsu partneri