Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras centrā beidzot tiek nojaukti garāžu grausti

Kārļa Baumaņa ielā ir uzsākti Valmieras pilsētas pašvaldībai piederošu un neizmantotu garāžu demontāžas darbi ar mērķi sakopt teritoriju pilsētas centrā. Nākotnē šajā teritorijā plānots ierīkot stāvlaukumu, lai risinātu automašīnu novietošanas problēmu pilsētas centrā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Jau ziņots, ka 2016.gada 10.oktobrī Valmieras pilsētas pašvaldības Vidi degradējošu ēku (būvju) un nekoptu teritoriju apzināšanas komisija garāžu ēku Kārļa Baumaņa ielā 4A klasificēja kā vidi degradējošu būvi. Saskaņā ar 2019.gada 26.februāra Ministru kabineta rīkojumu  garāžas Kārļa Baumaņa ielā 4A nonāca Valmieras pilsētas pašvaldība īpašumā.

Saskaņā ar Ministru Kabineta rīkojumu pēc īpašuma pārņemšanas Valmieras pilsētas pašvaldība būvi var izmantot pašvaldības autonomo funkciju īstenošanai vai tā ir jānojauc par saviem finanšu līdzekļiem.

Ar Valmieras pilsētas pašvaldības Būvvaldes saskaņojumu 2019.gadā tika nojaukta Kārļa Baumaņa, Rīgas un Diakonāta ielu kvartālā aiz Rīgas ielas 13 bijusī saimniecības ēka, kas bija atzīta par vidi degradējošu, bīstamu objektu. Tās vietā tikai izveidots automašīnu stāvlaukums. Arī pārējās šajā kvartālā esošās būves un garāžas nav Valmieras pilsētas pašvaldības īpašums, to apsaimniekošanu nodrošina to īpašnieki.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri