Valmieras Ziņas

FOTO: Valmierā sumina jaunatnes sporta laureātus

Trešdien, 11.decembrī, tika sveikti Valmieras jaunatnes sporta laureāti un viņu treneri, kuri uzrādījuši augstus rezultātus sportā aizvadītajā gadā, pārstāvot Valmieru vietēja un starptautiska mēroga sacensībās.

Jaunatnes sporta laureātus un trenerus ar Valmieras izaugsmes medaļām sveica Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Lai iedvesmotu jauniešus vēl augstāku mērķu izvirzīšanai, pasākumā kā īpašie viesi piedalījās arī jauniešu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” aizsācējs Raimonds Elbakjans un basketbolists Haralds Kārlis. Sporta entuziasti pastāstīja par savu ceļu sportā, galvenajiem izaicinājumiem un pārbaudījumiem, ar ko nākas saskarties un kas jāpārvar, lai gūtu panākumus kā sportā, tā sporta kustības veidošanā.

Pasākumā kopumā tika sveikti 118 sportisti, tai skaitā 29 izlases dalībnieki, kuri uzrādījuši augstus rezultātus un pārstāvējuši Valmieru starptautiska mēroga sacensībās, iegūstot godalgotas vietas. Tāpat sveikti tika arī 30 sporta treneri.

Godalgas tika pasniegtas 11 dažādos sporta veidos: airēšanas slalomā, badmintonā, BMX riteņbraukšanā, basketbolā, futbolā, golfā, karatē, orientēšanās sportā, peldēšanā, smagatlētikā un vieglatlētikā. Apbalvoto sportistu saraksts pieejams šeit: http://ejuz.lv/69hl

Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma rakstus “Par sportiskiem sasniegumiem” izglītības iestādēs saņems vēl 177 jaunieši un 19 treneri.

Pasākuma laikā jaunos sportistus ar priekšnesumiem pārsteidza akrobātikas un deju grupa “Streetwarriors”, DJ All-Viss, kā arī perkusionists Einārs Latiševs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri