Valmieras Ziņas

Foto: Valmierā atzīmē austrumslāvu tradicionālos pavasara svētkus Masļeņica (4)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 8.martā, Valmieras 2.vidusskola aicināja uz tradicionālajiem austrumslāvu pavasara sagaidīšanas svētkiem Masļeņica. Piedāvājam Jāņa Cigelska fotoreportāžu no pasākuma.

Svētkos notika spēles un rotaļas, dejošana un dziedāšana, varēja mieloties ar pankūkām un citiem gardumiem. Saskaņā ar tautas tradīciju noslēgumā tika sadedzināta salmu lelle, ko arī dēvē par Masļeņicu.

 

  Latviete - 08.03.2019

  Latviešiem ir savi svētki Meteņi,nevajag uzpiest svešu tautas kultūru..

   Dana - 08.03.2019

   Kaapeec nevienaa skolaa tad nesvin tos Metenjus??? Ja svin, tad tikai amerikaanju Heloviinus, Valenriindienas (riktiigi latviski)…

   Mika - 08.03.2019

   Nesapratu? Kurš uzspiež? Kāds ar varu lika iet?
   Labprāt būtu apmeklējusi, nesanāca.
   Cieniet citu tautu kultūru, citi cienīs mūsu.

   igla - 10.03.2019

   Labi ja šeit dzīvojošie krievi atzīmē savus svētkus, gluži tāpat kā ārzemēs dzīvojošie latvieši kopj savu kultūru.(dziesmu svētki,svētdienas skolas)

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri